Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Juraj Šedivý a 3 další, vlastní CETIN Group N.V. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Juraj Šedivýpředseda představenstva · od 2019 · nar. 1962 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Tomáš Kouřilmístopředseda představenstva · od 2024 · nar. 1974 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Jan Menclíkčlen představenstva · od 2024 · nar. 1979 · Prahadalších 15 firem:15 aktivních
- Pavel Rivolačlen představenstva · od 2025 · nar. 1975 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- CETIN Group N.V.100 %od 2021
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 8
- Ing. Tomáš Kouřilčlen představenstva · od 2024 · do 2024 · nar. 1974 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Michal Franklčlen představenstva · od 2015 · do 2024 · nar. 1963 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Filip Cábamístopředseda představenstva · od 2019 · do 2024 · nar. 1974 · Buštěhradjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Škopčlen představenstva · od 2020 · do 2024 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Filip Cábačlen představenstva · od 2019 · do 2019 · nar. 1974 · Buštěhradjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Juraj Šedivýčlen představenstva · od 2019 · do 2019 · nar. 1962 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Martin Vlčekpředseda představenstva · od 2015 · do 2018 · nar. 1977 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Ing. Petr Slováčekmístopředseda představenstva · od 2015 · do 2018 · nar. 1959 · Řitkadalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CETIN a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Vlastní · 4
Shrnutí · spočítáno z registrů
CETIN a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 117 z 120firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 11 letna trhu, déle než 47 z 216 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje
- 20 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 4,5 mld. Kč9 443 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 215 mil. Kčv 54 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 82 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 375,5 mil. Kč bez DPH
- 22 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- AMALAR HOLDING s.r.o.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 431 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Telekomunikační činnosti v Praze · 120 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 117
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 2
- 07
- 1 - 553
- 6 - 918
- 10 - 1915
- 20 - 241
- 25 - 4912
- 50 - 993
- 100 - 1992
- 200 - 2492
- 250 - 4991
- 500 - 9992
- 2000 - 24991
- 2500 - 2999tato firma1
- 3000 - 39992
Ročník 2015
Z 17 subjektů oboru zapsaných v roce 2015 dnes funguje 16. CETIN a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- CETIN a.s.2500 - 2999 zaměstnancůod 2015Tato firma · stejně velké →
- O2 Czech Republic a.s.3000 - 3999 zaměstnancůod 1993
- T-Mobile Czech Republic a.s.3000 - 3999 zaměstnancůod 1996
- Vodafone Czech Republic a.s.2000 - 2499 zaměstnancůod 1999
- ČD - Telematika a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.500 - 999 zaměstnancůod 2016
- České Radiokomunikace a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2010
- STARNET, s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
9 443 smluv za 4,5 mld. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace188 smluv348,5 mil. Kč
- Kolektory Praha, a.s.19 smluv334,4 mil. Kč
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.99 smluv247,3 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost166 smluv238,5 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA482 smluv213,4 mil. Kč
- Statutární město Brno287 smluv148,4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Služebnost (umístění a provozování) veřejné komunikační sítě v prostorech pražského metra120 mil. Kč
- FTTx_Č_NGA_V_NIO5_Máslojedy_MAHRA1-OKuzavřena 3. 11. 202684 847 Kč
- optický telekomunikační kabel a kabelová komora, ul. Na Plzeňce, Strakonická, akce: Na Plzeňce-soubor Smíchov, parc.č. 583/1, 4988, k.ú. Smíchovuzavřena 3. 11. 2026cena neuvedena
- Pronájem části stožáruuzavřena 22. 10. 20261,5 mil. Kč s DPH
- optické napojení na parc.č. 1964, 4384, k.ú. Žižkovuzavřena 2. 11. 202635 550 Kč
- Optická síť na parc. č. 3154/1, 3154/6, 3154/7, 3154/9, 3154/10, 3154/11, 4196/1, 4038/2 v k. ú. Dejvice.uzavřena 2. 11. 2026184 200 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
54 dotací za 215 mil. Kč (2018–2025), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2021VRI pro oblast 24 Moravský kras - BrnoMinisterstvo průmyslu a obchodu36,3 mil. KčEU
- NPO 2022 VHCN pro oblast 02 Velké Meziříčí - Znojmo - Břeclav - BlanskoMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Digitální vysokorychlostní sítě25,2 mil. KčEU
- NPO 2022 VHCN pro oblast 10 Opava - Odry - Ostrava - Český TěšínMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Digitální vysokorychlostní sítě10,2 mil. KčEU
- NPO 2022 VHCN pro oblast 17 Přelouč - Hlinsko - Lanškroun - VýchodMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Digitální vysokorychlostní sítě9,9 mil. KčEU
- NPO 2022 VHCN pro oblast 17 Přelouč - Hlinsko - Lanškroun - ZápadMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Digitální vysokorychlostní sítě7,3 mil. KčEU
- NPO 2022 VHCN pro oblast 20 Rakovník - Rokycany - Příbram - Dobříš - BerounMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Digitální vysokorychlostní sítě5,7 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
25 projektů za 3,2 mld. Kč, vyúčtováno 0 %; 25 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekty, nejnovější první
- od 9. 2. 2026 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 11Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Olomoucký31,5 mil. Kčběží
- od 5. 12. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 01Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Karlovarský106,8 mil. Kčběží
- od 4. 12. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 16Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Moravskoslezský90,8 mil. Kčběží
- od 4. 12. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 10 severOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Olomoucký90,2 mil. Kčběží
- od 4. 12. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 10 jihOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Olomoucký78,6 mil. Kčběží
- od 4. 11. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 12Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Moravskoslezský161,3 mil. Kčběží
Všechny projekty · další 19Skrýt starší
- od 3. 11. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 06Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Královéhradecký, Pardubický176,4 mil. Kčběží
- od 25. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 04Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Liberecký, Královéhradecký116,2 mil. Kčběží
- od 25. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 15Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Moravskoslezský223 mil. Kčběží
- od 25. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 09 západOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Pardubický227,4 mil. Kčběží
- od 25. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 07Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Královéhradecký137,5 mil. Kčběží
- od 25. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 20Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Středočeský76,5 mil. Kčběží
- od 25. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 14 severOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Moravskoslezský102,9 mil. Kčběží
- od 24. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 23Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Středočeský74,6 mil. Kčběží
- od 24. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 08Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Pardubický217,9 mil. Kčběží
- od 19. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 14 jihOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Zlínský192,2 mil. Kčběží
- od 19. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 05Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Královéhradecký157,6 mil. Kčběží
- od 19. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 02Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Ústecký43 mil. Kčběží
- od 19. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 19Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Středočeský153,1 mil. Kčběží
- od 17. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 28Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Jihomoravský105,3 mil. Kčběží
- od 17. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 25Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Vysočina54,5 mil. Kčběží
- od 17. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 27Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Jihomoravský95,8 mil. Kčběží
- od 17. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 22Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Středočeský197 mil. Kčběží
- od 16. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 13Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Zlínský133,8 mil. Kčběží
- od 16. 9. 2025 · do 30. 6. 2029OPTAK 2024 VHCN pro oblast 09 východOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Pardubický200,4 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
82 vyhraných zakázek za 375,5 mil. Kč od 33 zadavatelů; v 5 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.12 zakázek38,2 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA12 zakázek15,5 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.9 zakázek13,5 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj5 zakázek7,1 mil. Kč
- Statutární město České Budějovice4 zakázky2,9 mil. Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY4 zakázky1,5 mil. Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2023RS o realizaci překládek vedení a zařízení veřejné komunikační sítě ve vlastnictví společnosti CETIN a.s., vyvolaných stavbou, stavebními úpravami nebo rekonstrukcí komunikace ve vlastnictví nebo správě Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.80 mil. Kč
- podlimitní · 2025Rámcová smlouva o realizaci překládek vedení a zařízení veřejné komunikační sítě ve vlastnictví společnosti CETIN a.s.Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.70 mil. Kč
- podlimitní · 2025Rámcová smlouva o realizaci překládek vedení a zařízení veřejné komunikační sítě ve vlastnictví společnosti CETIN a.s.Technická správa komunikací hl.m. Prahy, a.s.70 mil. Kč
- nadlimitní · 2016Zabezpečení provozuschopnosti a pozáručního servisu mikrovlných zařízení MVČeská pošta, s.p., odštěpný závod ICT služby40,6 mil. Kč
- 2023DNS 56_Pronájem optické trasy KŘ PČR Brno - ÚO PČR ZnojmoNárodní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.8,8 mil. Kč
- podlimitní · 2025Realizace překládky sítě elektronických komunikací – Nový učebnový pavilon ZŠ a MŠ Petra StrozzihoMěstská část Praha 88,4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 221 · nafta 135 · benzín 70 · LPG 4 · CNG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 3. 2025Nový ve vedeníPavel Rivola (člen představenstva)
- 22. 11. 2024Odchod z vedeníIng. Tomáš Kouřil (člen představenstva)
- 1. 7. 2024Nový ve vedeníJan Menclík (člen představenstva)
- 1. 7. 2024Nový ve vedeníIng. Tomáš Kouřil (místopředseda představenstva)
- 30. 6. 2024Odchod z vedeníMichal Frankl (člen představenstva)
- 30. 6. 2024Odchod z vedeníIng. Filip Cába (místopředseda představenstva)
- 1. 3. 2024Nový ve vedeníIng. Tomáš Kouřil (člen představenstva)
- 29. 2. 2024Odchod z vedeníIng. Martin Škop (člen představenstva)
Celá historie · další 13Skrýt starší
- 6. 10. 2021Nový společníkCETIN Group N.V. – 100 %
- 1. 9. 2020Nový ve vedeníIng. Martin Škop (člen představenstva)
- 1. 1. 2020Změna názvuČeská telekomunikační infrastruktura a.s. → CETIN a.s.
- 1. 1. 2020PřesídleníPraha
- 27. 2. 2019Odchod z vedeníIng. Juraj Šedivý (člen představenstva)
- 27. 2. 2019Odchod z vedeníIng. Filip Cába (člen představenstva)
- 8. 1. 2019Nový ve vedeníIng. Juraj Šedivý (předseda představenstva)
- 8. 1. 2019Nový ve vedeníIng. Filip Cába (místopředseda představenstva)
- 1. 1. 2019Nový ve vedeníIng. Juraj Šedivý (člen představenstva)
- 1. 1. 2019Nový ve vedeníIng. Filip Cába (člen představenstva)
- 31. 12. 2018Odchod z vedeníIng. Petr Slováček (místopředseda představenstva)
- 31. 12. 2018Odchod z vedeníIng. Martin Vlček (předseda představenstva)
- 1. 6. 2015Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 17 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 20. 7. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
qa7425t
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ04084063
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Českomoravská 2510/19, Libeň (Praha 9), Praha
- Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat z.s.Spolek · od 1993Aktivní
- Český spolek pro mimotělní oběh, z.s.Spolek · od 1991Aktivní
- CETIN.DIGITAL tSM s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- CETIN služby s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- Collegium Oto-Rhino-Laryngologicum Amicitiae Sacrum, z.s.Spolek · od 2023Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 04084063
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Činnosti související s pevnou telekomunikační sítí
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba komunikačních zařízení, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, 41000 a 15 dalších
- Zaměstnanci
- 2500 - 2999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 6. 2015
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CETIN a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě CETIN a.s.
Kdy vznikla firma CETIN a.s.?
Kolik zaměstnanců má CETIN a.s.?
Kde sídlí CETIN a.s.?
Jaké je IČO firmy CETIN a.s.?
Jakou datovou schránku má CETIN a.s.?
Kdo je ve vedení firmy CETIN a.s.?
Komu patří CETIN a.s.?
Je CETIN a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CETIN a.s. zabývá?
Je CETIN a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Telekomunikační činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu