Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 26 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 26 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Pavel Malínek a 2 další, vlastní hlavně Logica Holdings Nederland B.V. (95 %).
Statutární orgán
- Ing. Pavel Malínekjednatel · od 2006 · nar. 1967 · Praha 10dalších 3 firmy:3 aktivních
- Ann De Bourbon Ponce De Leonjednatel · od 2021 · nar. 1975 · Lidingöjiné firmy v rejstříku nemá
- Niels Bruijljednatel · od 2023 · nar. 1975 · Dodewaardjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Logica Holdings Nederland B.V.95 %od 2008 · vklad 14,5 mil. Kč
- CGI FINANCE (UK) LIMITED5 %od 2017 · vklad 763 000 Kč
Dříve ve firmě · 15
- Frank Den Dulkjednatel · od 2022 · do 2023 · nar. 1985 · Rotterdamjiné firmy v rejstříku nemá
- Volker Katzjednatel · od 2019 · do 2022 · nar. 1972 · Nagold-Hochdorfjiné firmy v rejstříku nemá
- François Boulangerjednatel · od 2019 · do 2021 · nar. 1965 · Brossard, Quebecjiné firmy v rejstříku nemá
- Štefan Szabójednatel · od 2012 · do 2017 · nar. 1963 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Slabochjednatel · od 2006 · do 2006 · nar. 1966 · Zdice u Berounajiné firmy v rejstříku nemá
- Christopher John Garlick 18,10,2004jednatel · od 2004 · do 2006 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. Pavel Kalášek, CSc.jednatel · od 2004 · do 2006 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Kubátjednatel · od 1998 · do 2004 · nar. 1953 · Praha 6jiné firmy v rejstříku nemá
- Edwin Leendert Rhemrevjednatel · od 1995 · do 1998 · v ČR: Kladno
- JUDr. Robert Bezděk, CSc.jednatel · od 1995 · do 1998 · Kladno
- LogicaCMG B.V.společník · od 2006 · do 2008
- Logica International Holdings Limitedspolečník · od 2003 · do 2004
- LogicaCMG International Holdings Limitedspolečník · od 2004 · do 2017
- Logica Nederland BVspolečník · od 1995 · do 1998 · 3011 WJ Rotterdam,Nizozemí
- Logica Nederland B.V.společník · od 1998 · do 2006
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CGI IT Czech Republic s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
CGI IT Czech Republic s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 052 z 18 070firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 31 letna trhu, déle než 31 974 z 34 003 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 460,7 mil. Kč875 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 16,3 mil. Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů, 16 % z fondů EU
- 56 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 530,9 mil. Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- CGI INC.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Kanada
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 070 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 052
- Ve stejném pásmu
- 15
- Větších
- 3
- 013 669
- 1 - 53 114
- 6 - 9401
- 10 - 19378
- 20 - 2489
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19954
- 200 - 24917
- 250 - 49931
- 500 - 999tato firma15
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 1995
Z 952 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 918. CGI IT Czech Republic s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- CGI IT Czech Republic s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1995Tato firma · stejně velké →
- MICROSOFT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- Accenture Central Europe B.V., organizační složka500 - 999 zaměstnancůod 1993
- SAP ČR, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- TRASK SOLUTIONS a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- CA CZ, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1998
- IQVIA Technology Solutions s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1998
- OKsystem a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2005
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
875 smluv za 460,7 mil. Kč, nejvíc s Ředitelství silnic a dálnic s. p. (22 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.13 smluv102,6 mil. Kč
- Národní knihovna České republiky96 smluv97,6 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost67 smluv82,5 mil. Kč
- Státní tiskárna cenin, s. p.12 smluv66,9 mil. Kč
- Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.55 smluv40,3 mil. Kč
- Technologická agentura ČR2 smlouvy12,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016Služby technického auditora mýtného systému75,1 mil. Kč
- Objednávka č. 276/26 - Rozšíření Network HWMA/SWMA 2026uzavřena 28. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Objednávka č. 273/26 - p|yn - Fúze Gas Distribution do GasNetuzavřena 28. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Objednávka č. 275/26 - Firewall prostupy mezi OKS servery a OKS koncovými zařízenímiuzavřena 28. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Objednávka č. 274/26 - REMIT - Analýza změn dle TRUM 8uzavřena 28. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Objednávka č. 270/26 - p|yn - Provozní změny a optimalizace plyn 2026uzavřena 28. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 16,3 mil. Kč (2010–2017), 16 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo vnitra.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,7 mil. Kčnárodní zdroje · 13,6 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo vnitra2 dotace13,6 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace1,9 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace826 031 Kč
Poslední dotace
- NJA-MN-45/2017Úřad práce České republiky · 2017544 000 KčEU
- Kategorizace hrozeb otevřené službě systému Galileo a opatření k jejich zmírněníMinisterstvo vnitra · 20163,3 mil. Kč
- BRA-MN-10/2016Úřad práce České republiky · 2016282 031 KčEU
- Pilotní projekt veřejně regulované služby (služby PRS) evropského globálního družicového navigačního systému GALILEOMinisterstvo vnitra · 201110,3 mil. Kč
- CZ.1.04/1.1.02/35.00578Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20101,9 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
56 vyhraných zakázek za 530,9 mil. Kč od 15 zadavatelů; v 15 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Národní knihovna České republiky23 zakázek70,6 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.7 zakázek157,1 mil. Kč
- Technologická agentura ČR7 zakázek2 mil. Kč
- OTE, a.s.4 zakázky12,4 mil. Kč
- NET4GAS, s.r.o.3 zakázky9,9 mil. Kč
- ČEZ Distribuce, a. s.2 zakázky260,9 mil. Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2023INFORMAČNÍ SYSTÉM INTELIGENTNÍHO MĚŘENÍČEZ Distribuce, a. s. · 2 nabídky260,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2017Služby technického auditora mýtného systémuŘeditelství silnic a dálnic s. p.75,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Sdílený informační systém TA ČR - etapa 2Technologická agentura ČR · společně s dalšími30 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Technické, ekonomické a organizační poradenství při implementaci a provozu nového systému elektronického mýtnéhoŘeditelství silnic a dálnic s. p.27,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Technické, ekonomické a organizační poradenství při provozu Systému elektronického mýtnéhoŘeditelství silnic a dálnic s. p.20,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Zajištění servisní podpory software pro řízení a vykonávání operací digitalizaceNárodní knihovna České republiky · jediná nabídka20 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 4. 2023Odchod z vedeníFrank Den Dulk (jednatel)
- 21. 4. 2023Nový ve vedeníNiels Bruijl (jednatel)
- 15. 8. 2022Odchod z vedeníVolker Katz (jednatel)
- 15. 8. 2022Nový ve vedeníFrank Den Dulk (jednatel)
- 16. 12. 2021Odchod z vedeníFrançois Boulanger (jednatel)
- 16. 12. 2021Nový ve vedeníAnn De Bourbon Ponce De Leon (jednatel)
- 11. 1. 2019Nový ve vedeníVolker Katz (jednatel)
- 11. 1. 2019Nový ve vedeníFrançois Boulanger (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 30. 11. 2017Odchod z vedeníŠtefan Szabó (jednatel)
- 17. 7. 2017Nový společníkCGI FINANCE (UK) LIMITED – 5.003 %
- 17. 7. 2017Odchod společníkaLogicaCMG International Holdings Limited
- 1. 6. 2015PřesídleníPraha
- 24. 10. 2013Změna názvuLogica Czech Republic s.r.o. → CGI IT Czech Republic s.r.o.
- 8. 3. 2012Nový ve vedeníŠtefan Szabó (jednatel)
- 18. 8. 2008Nový společníkLogica Holdings Nederland B.V. – 94.997 %
- 18. 8. 2008Odchod společníkaLogicaCMG B.V.
- 18. 8. 2008Změna názvuLogicaCMG s.r.o. → Logica Czech Republic s.r.o.
- 31. 10. 2006Odchod z vedeníIng. Tomáš Slaboch (jednatel)
- 3. 7. 2006Nový ve vedeníIng. Pavel Malínek (jednatel)
- 13. 3. 2006Odchod společníkaLogica Nederland B.V.
- 13. 3. 2006Nový společníkLogicaCMG B.V. – 95 %
- 15. 2. 2006Odchod z vedeníChristopher John Garlick 18,10,2004 (jednatel)
- 31. 1. 2006Nový ve vedeníIng. Tomáš Slaboch (jednatel)
- 31. 1. 2006Odchod z vedeníRNDr. Pavel Kalášek, CSc. (jednatel)
- 16. 12. 2004Nový ve vedeníRNDr. Pavel Kalášek, CSc. (jednatel)
- 2. 1. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 952 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 28. 2. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
c5aq5um
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ62412388
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Laurinova 2800/4, Stodůlky (Praha 13), 15500 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 62412388
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Činnosti v oblasti informačních technologií, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, 70200, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení a 5 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 1. 1995
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CGI IT Czech Republic s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě CGI IT Czech Republic s.r.o.
Kdy vznikla firma CGI IT Czech Republic s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má CGI IT Czech Republic s.r.o.?
Kde sídlí CGI IT Czech Republic s.r.o.?
Jaké je IČO firmy CGI IT Czech Republic s.r.o.?
Jakou datovou schránku má CGI IT Czech Republic s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy CGI IT Czech Republic s.r.o.?
Komu patří CGI IT Czech Republic s.r.o.?
Je CGI IT Czech Republic s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CGI IT Czech Republic s.r.o. zabývá?
Je CGI IT Czech Republic s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu