Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 24 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 24 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Miron Ilinčev a 2 další, vlastní IQVIA AG (100 %).
Statutární orgán
- Miron Ilinčevjednatel · od 2024 · nar. 1980 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
- Alexandra Boscojednatel · od 2025 · nar. 1981 · Bukurešťdalších 3 firmy:3 aktivních
- Márta Baranyijednatel · od 2026 · nar. 1978 · 1141 Budapešťdalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- IQVIA AG100 %od 2018 · vklad 1 mil. Kč
Dříve ve firmě · 15
- Maciej Kuzmierkiewiczjednatel · od 2020 · do 2026 · nar. 1974 · Varšavajiné firmy v rejstříku nemá
- Luka Vladimirov Chichovjednatel · od 2023 · do 2025 · nar. 1985 · Sofiajiné firmy v rejstříku nemá
- Ionuţ-Sorin Petcujednatel · od 2022 · do 2023 · nar. 1975 · Bukurešťjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. et Ing. Martin Šlégl, MIMjednatel · od 2020 · do 2022 · nar. 1985 · Mladá Boleslavjiné firmy v rejstříku nemá
- Elisabeth Katharina Beckjednatel · od 2015 · do 2020 · nar. 1956 · 40667 Meerbuschjiné firmy v rejstříku nemá
- Frank Wartenbergjednatel · od 2015 · do 2020 · nar. 1965 · D-61462 Königsteinjiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Tomáš Nádvorníkjednatel · od 2003 · do 2015 · nar. 1959 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- David Hřičištějednatel · od 2015 · do 2015 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Laurent Labrunejednatel · od 2008 · do 2015 · nar. 1971jiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Rolf Pekařjednatel · od 2000 · do 2013 · nar. 1966 · Poděbradyjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Ingrjednatel · od 1998 · do 2000 · nar. 1967 · Otrokovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Cegedimspolečník · od 2007 · do 2015
- IMS AGspolečník · od 2015 · do 2018
- TRAITEMENT DE VISITE MEDICALE ET FICHIERS MEDICAUX - T.V.F. společnost s ručením omezenýmspolečník · od 1998 · do 2006
- TRAITEMENT DE VISITE MEDICALE ET FICHIERS MEDICAUX - T.V.F.společník · od 2006 · do 2007
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
IQVIA Technology Solutions s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
IQVIA Technology Solutions s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 052 z 18 070firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 30 605 z 34 003 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 90 firemsídlí na stejné adrese
- 233 700 Kč12 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 110 200 Kč bez DPH
- 11 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 070 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 052
- Ve stejném pásmu
- 15
- Větších
- 3
- 013 669
- 1 - 53 114
- 6 - 9401
- 10 - 19378
- 20 - 2489
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19954
- 200 - 24917
- 250 - 49931
- 500 - 999tato firma15
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 1998
Z 1 097 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 1 075. IQVIA Technology Solutions s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- IQVIA Technology Solutions s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- MICROSOFT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- Accenture Central Europe B.V., organizační složka500 - 999 zaměstnancůod 1993
- SAP ČR, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- TRASK SOLUTIONS a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- CGI IT Czech Republic s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1995
- CA CZ, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1998
- OKsystem a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2005
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
12 smluv za 233 700 Kč, nejvíc s Fakultní nemocnice Brno (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fakultní nemocnice Brno2 smlouvy233 700 Kč
- Fakultní nemocnice Olomouc4 smlouvyjen společné smlouvy
- Masarykův onkologický ústav3 smlouvyjen společné smlouvy
- Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně2 smlouvyjen společné smlouvy
- Univerzita Karlova1 smlouvajen společné smlouvy
- AQE legal, s.r.o.1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022Nábor dobrovolníků na MR156 200 Kč
- Dodatek č. 1 k dílčí smlouvě (Statement of Work) - provedení retrospektivní neintervenční studieuzavřena 31. 7. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dílčí smlouva (Statement of Work) - provedení retrospektivní neintervenční studieuzavřena 19. 11. 202558 660 EUR
- Dodatek č. 1 licenční smlouvyuzavřena 5. 11. 2025 · dodatek10 000 EUR
- DODATEK Č. 2 KE SMLOUVĚ O KLINICKÉM HODNOCENÍ, Č.P. BUS-P3-02 (CALM-2)uzavřena 24. 9. 2025 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č.1 ke smlouvě o KH, protokol: BUS-P3-02uzavřena 30. 4. 2025 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 110 200 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY3 zakázky110 200 Kč
Největší zakázky
- zjednodušený režim · 2025Smlouva o dodávání produktů VZP ČR_IQVIA_2025VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY37 500 Kč
- 2024Smlouva o dodávání produktů VZP ČR_IQVIA_2024VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY36 900 Kč
- 2023Smlouva o dodávání produktů VZP ČR_IQVIA_Technology_Solutions_2023VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY35 800 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2026Nový ve vedeníMárta Baranyi (jednatel)
- 30. 6. 2026Odchod z vedeníMaciej Kuzmierkiewicz (jednatel)
- 1. 5. 2025Nový ve vedeníAlexandra Bosco (jednatel)
- 30. 4. 2025Odchod z vedeníLuka Vladimirov Chichov (jednatel)
- 1. 9. 2024Nový ve vedeníMiron Ilinčev (jednatel)
- 1. 12. 2023Nový ve vedeníLuka Vladimirov Chichov (jednatel)
- 30. 11. 2023Odchod z vedeníIonuţ-Sorin Petcu (jednatel)
- 1. 9. 2022Nový ve vedeníIonuţ-Sorin Petcu (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 31. 8. 2022Odchod z vedeníIng. et Ing. Martin Šlégl, MIM (jednatel)
- 1. 2. 2020Nový ve vedeníIng. et Ing. Martin Šlégl, MIM (jednatel)
- 1. 2. 2020Nový ve vedeníMaciej Kuzmierkiewicz (jednatel)
- 31. 1. 2020Odchod z vedeníElisabeth Katharina Beck (jednatel)
- 31. 1. 2020Odchod z vedeníFrank Wartenberg (jednatel)
- 20. 7. 2018Odchod společníkaIMS AG
- 20. 7. 2018Nový společníkIQVIA AG – 100 %
- 20. 7. 2018PřesídleníPraha
- 1. 3. 2018Změna názvuIMS Health Technology Solutions Czech Republic s.r.o. → IQVIA Technology Solutions s.r.o.
- 2. 9. 2015Odchod z vedeníDavid Hřičiště (jednatel)
- 2. 9. 2015Nový ve vedeníFrank Wartenberg (jednatel)
- 2. 9. 2015Odchod z vedeníMUDr. Tomáš Nádvorník (jednatel)
- 11. 5. 2015Změna názvuCEGEDIM CZ s.r.o. → IMS Health Technology Solutions Czech Republic s.r.o.
- 23. 4. 2015Nový společníkIMS AG – 100 %
- 23. 4. 2015Odchod společníkaCegedim
- 1. 4. 2015Nový ve vedeníDavid Hřičiště (jednatel)
- 1. 4. 2015Nový ve vedeníElisabeth Katharina Beck (jednatel)
- 4. 12. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 097 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
3vwvbpk
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25716212
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pernerova 691/42, Karlín, 18600 Praha
- AI Capital s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- ALEF Distribution CZ, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- ALEF NULA,a.s.Akciová společnost · od 1994 · 200 - 249 zaměstnancůAktivní
- B92 a.s.Akciová společnost · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- CA Zanzo s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25716212
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Činnosti v oblasti informačních technologií, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, 70200 a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 12. 1998
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy IQVIA Technology Solutions s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě IQVIA Technology Solutions s.r.o.
Kdy vznikla firma IQVIA Technology Solutions s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má IQVIA Technology Solutions s.r.o.?
Kde sídlí IQVIA Technology Solutions s.r.o.?
Jaké je IČO firmy IQVIA Technology Solutions s.r.o.?
Jakou datovou schránku má IQVIA Technology Solutions s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy IQVIA Technology Solutions s.r.o.?
Komu patří IQVIA Technology Solutions s.r.o.?
Je IQVIA Technology Solutions s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se IQVIA Technology Solutions s.r.o. zabývá?
Je IQVIA Technology Solutions s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu