Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Filip Tománek a 4 další.
Statutární orgán
- Filip Tománekpředseda správní rady · od 2015 · nar. 1972 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Lukáš Jeníkčlen správní rady · od 2015 · nar. 1971 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Miroslav Vaicčlen správní rady · od 2015 · nar. 1973 · Unhošťdalších 3 firmy:3 aktivních
- Tomáš Svobodačlen správní rady · od 2015 · nar. 1971 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Pavel Rieggerčlen správní rady · od 2021 · nar. 1976 · Prahadalších 9 firem:9 aktivních
Dříve ve firmě · 12
- Tomáš Svobodaprokura · od 2015 · do 2021 · nar. 1971 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Filip Tománekstatutární ředitel · od 2015 · do 2021 · nar. 1972 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Filip Tománekpředseda představenstva · od 2010 · do 2015 · nar. 1972 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Tomáš Svobodamístopředseda představenstva · od 2010 · do 2015 · nar. 1971 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Lukáš Jeníkčlen představenstva · od 2010 · do 2015 · nar. 1971 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Filip Tománekjednatel · od 1994 · do 2010 · nar. 1972 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Tomáš Svobodajednatel · od 2000 · do 2010 · nar. 1971 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Miroslav Vaicspolečník · od 2002 · do 2010 · nar. 1973 · Kamenné Žehrovicedalších 3 firmy:3 aktivních
- Lukáš Jeníkspolečník · od 2002 · do 2010 · nar. 1971 · Poděbradydalších 3 firmy:3 aktivních
- Jan Bajerspolečník · od 2009 · do 2010 · nar. 1972 · Karlíkjiné firmy v rejstříku nemá
- Filip Tománekspolečník · od 1994 · do 2010 · nar. 1972 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Tomáš Svobodaspolečník · od 1994 · do 2010 · nar. 1971 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TRASK SOLUTIONS a.s.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
TRASK SOLUTIONS a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 052 z 18 070firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 31 letna trhu, déle než 32 012 z 34 003 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 44 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 45 000 Kč
- 135,8 mil. Kč114 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 30 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 137,2 mil. Kč bez DPH
- 37 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- TRASK HOLDING a.s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze · 18 070 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 052
- Ve stejném pásmu
- 15
- Větších
- 3
- 013 669
- 1 - 53 114
- 6 - 9401
- 10 - 19378
- 20 - 2489
- 25 - 49199
- 50 - 99100
- 100 - 19954
- 200 - 24917
- 250 - 49931
- 500 - 999tato firma15
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
Ročník 1994
Z 1 017 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 982. TRASK SOLUTIONS a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- TRASK SOLUTIONS a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1994Tato firma · stejně velké →
- MICROSOFT s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- Accenture Central Europe B.V., organizační složka500 - 999 zaměstnancůod 1993
- SAP ČR, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- CGI IT Czech Republic s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1995
- CA CZ, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1998
- IQVIA Technology Solutions s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1998
- OKsystem a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2005
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
114 smluv za 135,8 mil. Kč, nejvíc s Národní rozvojová banka, a.s. (82 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní rozvojová banka, a.s.36 smluv111,3 mil. Kč
- České vysoké učení technické v Praze8 smluv6,7 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu15 smluv5,2 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA8 smluv4 mil. Kč
- Český statistický úřad15 smluv2,3 mil. Kč
- Ministerstvo spravedlnosti4 smlouvy2,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Zajištění odborných služeb v oblasti integrační platformy Kafka46 mil. Kč
- Servisní a konzultační služby, dodatek č.1uzavřena 14. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Rozvojová aktivita ESB pro systémovou komunikaciuzavřena 3. 9. 2026425 600 Kč
- Rozšíření rozhraní ISZR v rámci EliESBuzavřena 26. 5. 202678 400 Kč
- Integrace mezi DC3 Docházka a ESB včetně komunikace s GINIS a EISuzavřena 26. 5. 2026336 000 Kč
- Integrační služba s novým mechanismem AISVuzavřena 26. 5. 2026302 400 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
30 vyhraných zakázek za 137,2 mil. Kč od 9 zadavatelů; v 4 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- ČEZ, a. s.8 zakázek56,3 mil. Kč
- Národní rozvojová banka, a.s.7 zakázek16,9 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA5 zakázek3,2 mil. Kč
- ČEZ Prodej, a.s.3 zakázky46,3 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 zakázky10,1 mil. Kč
- ČEZ Distribuce, a. s.2 zakázkybez ceny
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Obchodní zajištění ŘICT DJE a DOKEČEZ, a. s. · 2 nabídky · společně s dalšími290 mil. Kč
- nadlimitní · 2026MODULÁRNÍ ANALYTICKÁ PLATFORMAČEZ Distribuce, a. s. · 7 nabídek · společně s dalšími193 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Obchodní zajištění ŘICT DJE a DOKEČEZ, a. s.56,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Vývoj na platformě API GW WSO2Národní rozvojová banka, a.s. · společně s dalšími46 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Vývoj na platformě KafkaNárodní rozvojová banka, a.s. · společně s dalšími46 mil. Kč
- nadlimitní · 2026TÝM FLEXIBILITAČEZ Prodej, a.s. · 2 nabídky23,1 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Android Developer1 místo
- Developer1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 3. 12. 2025.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 4 · hybrid 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 3. 2021Odchod z vedeníTomáš Svoboda (prokura)
- 4. 1. 2021Nový ve vedeníPavel Riegger (člen správní rady)
- 1. 1. 2021Odchod z vedeníFilip Tománek (statutární ředitel)
- 3. 5. 2018PřesídleníPraha
- 1. 12. 2015Odchod z vedeníFilip Tománek (předseda představenstva)
- 1. 12. 2015Odchod z vedeníTomáš Svoboda (místopředseda představenstva)
- 1. 12. 2015Odchod z vedeníLukáš Jeník (člen představenstva)
- 1. 12. 2015Nový ve vedeníFilip Tománek (statutární ředitel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 12. 2015Nový ve vedeníFilip Tománek (předseda správní rady)
- 1. 12. 2015Nový ve vedeníTomáš Svoboda (člen správní rady)
- 1. 12. 2015Nový ve vedeníLukáš Jeník (člen správní rady)
- 1. 12. 2015Nový ve vedeníMiroslav Vaic (člen správní rady)
- 1. 12. 2015Nový ve vedeníTomáš Svoboda (prokura)
- 14. 4. 2011PřesídleníPraha
- 1. 7. 2010Nový ve vedeníFilip Tománek (předseda představenstva)
- 1. 7. 2010Nový ve vedeníTomáš Svoboda (místopředseda představenstva)
- 1. 7. 2010Nový ve vedeníLukáš Jeník (člen představenstva)
- 1. 7. 2010Odchod z vedeníFilip Tománek (jednatel)
- 1. 7. 2010Odchod z vedeníTomáš Svoboda (jednatel)
- 1. 7. 2010Odchod společníkaFilip Tománek
- 1. 7. 2010Odchod společníkaTomáš Svoboda
- 1. 7. 2010Odchod společníkaMiroslav Vaic
- 1. 7. 2010Odchod společníkaLukáš Jeník
- 1. 7. 2010Odchod společníkaJan Bajer
- 1. 7. 2010Změna základního kapitálu2 000 000 → 20 000 000 Kč
- 29. 11. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 017 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 16. 9. 2019 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
qvj76sk
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ62419641
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Milevská 2095/5, Krč, 14000 Praha
- Absa Technology Prague, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- ARVAL CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2002 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- Bell & Hurry s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BNP Paribas S.A., pobočka Česká republikaOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2017 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Cafe a trsátka, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 62419641
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Činnosti v oblasti informačních technologií
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Činnosti v oblasti informačních technologií, Informační činnosti
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 29. 11. 1994
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TRASK SOLUTIONS a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě TRASK SOLUTIONS a.s.
Kdy vznikla firma TRASK SOLUTIONS a.s.?
Kolik zaměstnanců má TRASK SOLUTIONS a.s.?
Kde sídlí TRASK SOLUTIONS a.s.?
Jaké je IČO firmy TRASK SOLUTIONS a.s.?
Jakou datovou schránku má TRASK SOLUTIONS a.s.?
Kdo je ve vedení firmy TRASK SOLUTIONS a.s.?
Je TRASK SOLUTIONS a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TRASK SOLUTIONS a.s. zabývá?
Je TRASK SOLUTIONS a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti informačních technologií v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu