Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Libor Ládyš a 1 další, vlastní EKOLA Holding, spol. s r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Libor Ládyšjednatel · od 2002 · nar. 1960 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
- Ing. Věra Ládyšovájednatel · od 2002 · nar. 1960 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 6
- Ing. Ivana Liberkovájednatel · od 1995 · do 2003 · Praha
- Ing. Alois Piherajednatel · od 1995 · do 2003 · Praha
- Ing. Ivana Liberkováspolečník · od 1995 · do 2003 · Praha
- Ing. Alois Piheraspolečník · od 1995 · do 2003 · Praha
- Ing. Věra Ládyšováspolečník · od 2003 · do 2024 · nar. 1960 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Ing. Libor Ládyšspolečník · od 2003 · do 2024 · nar. 1960 · Prahadalších 8 firem:8 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
EKOLA group, spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
EKOLA group, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 223 z 11 319firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 31 letna trhu, déle než 14 597 z 18 454 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 888,3 mil. Kč996 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 97 mil. Kčv 18 dotacích z veřejných rozpočtů
- 201 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 359 mil. Kč bez DPH
- 11 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 25 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 319 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 223
- Ve stejném pásmu
- 45
- Větších
- 51
- 08 874
- 1 - 51 622
- 6 - 9295
- 10 - 19269
- 20 - 2454
- 25 - 49109
- 50 - 99tato firma45
- 100 - 19927
- 200 - 2495
- 250 - 49914
- 500 - 9994
- 1500 - 19991
Ročník 1995
Z 1 795 subjektů oboru zapsaných v roce 1995 dnes funguje 1 753. EKOLA group, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- EKOLA group, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1995Tato firma · stejně velké →
- Technická inspekce České republiky50 - 99 zaměstnancůod 1991
- SATRA,spol.s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
- CASUA s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
- Intecha, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- AGROPLAN, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- CAD -PRO spol.s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1993
- Ing. Jan Švejkovský50 - 99 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
996 smluv za 888,3 mil. Kč, nejvíc s Ředitelství silnic a dálnic s. p. (23 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.512 smluv207,8 mil. Kč
- Letiště Praha, a. s.4 smlouvy87,3 mil. Kč
- České vysoké učení technické v Praze21 smluv49,9 mil. Kč
- Technologická agentura ČR3 smlouvy35,4 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu7 smluv26,7 mil. Kč
- Akademie múzických umění v Praze17 smluv18,6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016Rámcová smlouva na zpracování posouzení vlivu staveb na ŽP85,8 mil. Kč
- Dodatek č. 2 ke Smlouvě o dílo na zpracování studie proveditelnosti „Studie proveditelnosti ŽUP včetně RS“uzavřena 3. 5. 2022 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva o dílo na zpracování studie proveditelnosti „Studie proveditelnosti ŽUP včetně RS“uzavřena 11. 12. 202035 mil. Kč
- Dodávka a montáž akustických panelůuzavřena 20. 10. 2026269 576 Kč s DPH
- Zpracování hlukové studieuzavřena 1. 7. 2026530 706 Kč s DPH
- o dílo - Fakultní nemocnice - III.Interní klinika - akustické úpravy JIP A - realizaceuzavřena 7. 10. 2026320 540 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
18 dotací za 97 mil. Kč (2005–2024); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu8 dotací56,8 mil. Kč
- Technologická agentura České republiky6 dotací35,3 mil. Kč
- Ministerstvo životního prostředí3 dotace4,8 mil. Kč
- Úřad práce v Uherském Hradišti1 dotace45 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2018Tiché tunelyTechnologická agentura České republiky10,5 mil. Kč
- Dynamická opto-akustická metoda hodnocení emisní hlučnosti železničního svrškuTechnologická agentura České republiky · 2024 · MD-Doprava 2020+ (2020-2026)4,6 mil. Kč
- Kriteriální metoda hodnocení hlučnosti mostních závěrů po zabudováníTechnologická agentura České republiky · 2024 · MD-Doprava 2020+ (2020-2026)870 000 Kč
- Dynamická opto-akustická metoda hodnocení emisní hlučnosti železničního svrškuTechnologická agentura České republiky · 20223,2 mil. Kč
- Inteligentní řízení procesů v závislosti na intenzitě hlukuMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2022 · program TRIO (2016-2022)1,4 mil. Kč
- Kriteriální metoda hodnocení hlučnosti mostních závěrů po zabudováníTechnologická agentura České republiky · 20217,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
2 projekty za 28,1 mil. Kč, vyúčtováno 0 %; 2 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekty, nejnovější první
- od 27. 3. 2026 · do 29. 2. 2028NÍZKOHLUČNÉ MOSTY (NIMOS) - Integrovaný systém pro diagnostiku hlučnosti mostních závěrů a ochranu obyvatelOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Středočeský, Plzeňský15,2 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
201 vyhraných zakázek za 359 mil. Kč od 25 zadavatelů; v 8 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.155 zakázek294,1 mil. Kč
- Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy14 zakázek10,1 mil. Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě3 zakázky2,5 mil. Kč
- Česká republika - Ministerstvo životního prostředí3 zakázky2 mil. Kč
- Letiště Praha, a. s.2 zakázky36,3 mil. Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem2 zakázky2,8 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025I/12 Běchovice – Úvaly - realizace monitoringu složek ŽP hlavní trasy, včetně přivaděčůŘeditelství silnic a dálnic s. p.51,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2025D0 511, D1 – Běchovice, Realizace monitoringu složek ŽP hlavní trasy včetně přivaděčůŘeditelství silnic a dálnic s. p. · jediná nabídka · společně s dalšími50,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2026MONITOROVÁNÍ HLUKU Z LETECKÉHO PROVOZU A LETOVÝCH TRATÍ NA LETIŠTI PRAHA/RUZYNĚLetiště Praha, a. s.36,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2025D6 Karlovy Vary – Žalmanov, monitoring ŽPŘeditelství silnic a dálnic s. p.26,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2026D11 1108 Jaroměř – Trutnov, realizace monitoringu složek ŽPŘeditelství silnic a dálnic s. p.24,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2024D6 Žalmanov - Knínice - monitoring ŽPŘeditelství silnic a dálnic s. p. · společně s dalšími14,1 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 11 · nafta 10 · ostatní 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 11. 2024Odchod společníkaIng. Věra Ládyšová
- 13. 11. 2024Odchod společníkaIng. Libor Ládyš
- 13. 11. 2024Nový společníkEKOLA Holding, spol. s r.o. – 100 %
- 13. 11. 2024PřesídleníPraha
- 14. 12. 2005Změna základního kapitálu100 000 → 1 000 000 Kč
- 10. 6. 2003Odchod z vedeníIng. Ivana Liberková (jednatel)
- 10. 6. 2003Odchod z vedeníIng. Alois Pihera (jednatel)
- 10. 6. 2003Odchod společníkaIng. Ivana Liberková
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 10. 6. 2003Odchod společníkaIng. Alois Pihera
- 10. 6. 2003Nový společníkIng. Věra Ládyšová
- 10. 6. 2003Nový společníkIng. Libor Ládyš
- 10. 6. 2003Změna názvuCOMTRADEX s.r.o. → EKOLA group, spol. s r.o.
- 10. 6. 2003PřesídleníPraha
- 17. 12. 2002Nový ve vedeníIng. Libor Ládyš (jednatel)
- 17. 12. 2002Nový ve vedeníIng. Věra Ládyšová (jednatel)
- 11. 9. 1995Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 795 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 28. 12. 2026 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
w863a8d
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ63981378
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Mistrovská 558/4, Malešice (Praha 10), 10800 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 63981378
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Technické zkoušky a analýzy
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 9. 1995
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy EKOLA group, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě EKOLA group, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma EKOLA group, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má EKOLA group, spol. s r.o.?
Kde sídlí EKOLA group, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy EKOLA group, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má EKOLA group, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy EKOLA group, spol. s r.o.?
Komu patří EKOLA group, spol. s r.o.?
Je EKOLA group, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se EKOLA group, spol. s r.o. zabývá?
Je EKOLA group, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu