Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Debrecéni, vlastní DeliGroup Holding LLC (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- DeliGroup Holding LLC100 %od 2026 · vklad 52 mil. Kč
Dříve ve firmě · 23
- Zuzana Volkovájednatel · od 2017 · do 2026 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Fabio Spaccasassijednatel · od 2020 · do 2022 · nar. 1963 · Grottammare APjiné firmy v rejstříku nemá
- Mag. Gerhard Marschitzjednatel · od 2019 · do 2020 · nar. 1965 · Vídeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Daniel Digoňjednatel · od 2017 · do 2019 · nar. 1982 · Prešovjiné firmy v rejstříku nemá
- Jerzy Zalopajednatel · od 2018 · do 2019 · nar. 1963 · Statenicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Jacob Van Donselaarjednatel · od 2015 · do 2018 · nar. 1970 · Veenendaaljiné firmy v rejstříku nemá
- Daniel Digoňjednatel · od 2017 · do 2017 · nar. 1973 · Prešovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Daniel Digoňprokura · od 2015 · do 2017 · nar. 1982 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Edin Sosečlen statutárního orgánu · od 2015 · do 2017 · nar. 1968 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Johannes Adrianus Frankejednatel · od 2013 · do 2015 · nar. 1958 · London W11 4SQjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Miroslav Šolejednatel · od 1998 · do 2015 · nar. 1959 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petra Kailováprokura · od 2013 · do 2015 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Compass Group International B.V.společník · od 2004 · do 2006
- Compass Group International Finance 1 B.V.společník · od 2006 · do 2022
- CEE Catering HoldCo Korlátolt Felelősségű Társaságspolečník · od 2022 · do 2026
- dr. Roman Režspolečník · od 1990 · do 1997
- EUREST Restaurationsbetriebsges m.b.H.společník · od 1991 · do 1995
- Alain Dupuisspolečník · od 1993 · do 1997
- John Du Monceauspolečník · od 1993 · do 1997
- Karel Znamenáčekspolečník · od 1993 · do 1996 · Praha
- Ing. Hana Keilováspolečník · od 1993 · do 1997 · Praha
- EFTHOR HOLDING BVspolečník · od 1995 · do 1998
- Eurest International B.V.společník · od 1999 · do 2004
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Delirest services s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Delirest services s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 108 z 10 116firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 20 320 z 21 460 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 39 firemsídlí na stejné adrese
- 160 mil. Kč153 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 mil. Kčv 16 dotacích z veřejných rozpočtů, 36 % z fondů EU
- 16 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 193,3 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 28 let starých
- 4× pokuta od ČOIcelkem 5 000 Kč z 11 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 108
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 5
- 03 944
- 1 - 53 405
- 6 - 9911
- 10 - 191 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 1499tato firma3
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 1992
Z 3 748 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 3 678. Delirest services s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Delirest services s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- N-GASTRO CZ a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1999
- AmRest Coffee s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
- ARAMARK, s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1992
- Lagardere Travel Retail, a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 1997
- GTH catering a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 2020
- My doručujeme CZ s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 2021
- AmRest s.r.o.5000 - 9999 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
153 smluv za 160 mil. Kč, nejvíc s Úrazová nemocnice v Brně (53 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úrazová nemocnice v Brně7 smluv84,9 mil. Kč
- Úřad průmyslového vlastnictví3 smlouvy19,1 mil. Kč
- Správa Pražského hradu10 smluv19,1 mil. Kč
- Dopravní podnik města Brna, a.s.2 smlouvy13 mil. Kč
- Okresní soud v Liberci7 smluv10,8 mil. Kč
- Česká zemědělská univerzita v Praze43 smluv5,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Rámcová smlouva - opakované dodávky - Zajištění dodávky stravy pro ÚN79,7 mil. Kč
- Dodatek č. 1 ke Kupní smlouvě - Vybavení stravovacího provozu IIuzavřena 27. 8. 2026 · dodatekcena neuvedena
- stravování menza AgroSHOWuzavřena 17. 8. 2026118 375 Kč
- Zahraniční delegace - Občerstvení pro děti z Ukrajiny, z Chmelnycké oblasti, v rámci jejich pobytu v termínu 17.08. - 27.08.2026uzavřena 13. 8. 2026124 071 Kč
- Společenské posezení - Zlaté promoceuzavřena 24. 7. 202662 900 Kč
- Kupní smlouva - Vybavení stravovacího provozu IIuzavřena 5. 6. 20261 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
16 dotací za 3 mil. Kč (2010–2021), 36 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,1 mil. Kčnárodní zdroje · 1,9 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu15 dotací1,9 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace1,1 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2010CZ.1.04/1.1.02/35.01387Ministerstvo práce a sociálních věcí1,1 mil. KčEU
- 2002023810Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021396 855 Kč
- 2002023285Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021273 485 Kč
- 2101019012Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021272 301 Kč
- 2101019037Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021147 913 Kč
- 2002024631Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021122 428 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
16 vyhraných zakázek za 193,3 mil. Kč od 10 zadavatelů; v 5 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Okresní soud v Liberci4 zakázky614 204 Kč
- Úřad průmyslového vlastnictví2 zakázky8 mil. Kč
- Úrazová nemocnice v Brně2 zakázky1 mil. Kč
- Správa Pražského hradu2 zakázky87 Kč
- ČESKÁ TELEVIZE1 zakázka84,4 mil. Kč
- OKD, a.s.1 zakázka72,1 mil. Kč
Největší zakázky
- 2015Zajištění závodního stravování a doplňkových služeb v ČT - Kavčí horyČESKÁ TELEVIZE84,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Provozování závodního stravování na dole ČSMOKD, a.s. · 4 nabídky72,1 mil. Kč
- 2016Část č.1Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy24,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2018Provozování závodního stravování a kantýny v Úřadu průmyslového vlastnictví, č. ÚPV-123Úřad průmyslového vlastnictví · 2 nabídky8 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Zajištění stravy pro Městské středisko sociálních služeb OázaMĚSTSKÉ STŘEDISKO SOCIÁLNÍCH SLUŽEB OÁZA NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ3,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Vybavení stravovacího provozu IIÚrazová nemocnice v Brně1 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2021
- 1× zákaz prodeje
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 10. 2026Odchod společníkaCEE Catering HoldCo Korlátolt Felelősségű Társaság
- 30. 10. 2026Nový společníkDeliGroup Holding LLC – 100 %
- 24. 9. 2026Odchod z vedeníZuzana Volková (jednatel)
- 1. 1. 2023Změna názvuCompass Group Czech Republic s.r.o. → Delirest services s.r.o.
- 28. 10. 2022Odchod z vedeníFabio Spaccasassi (jednatel)
- 10. 10. 2022Odchod společníkaCompass Group International Finance 1 B.V.
- 10. 10. 2022Nový společníkCEE Catering HoldCo Korlátolt Felelősségű Társaság – 100 %
- 1. 10. 2020Nový ve vedeníFabio Spaccasassi (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 30. 9. 2020Odchod z vedeníMag. Gerhard Marschitz (jednatel)
- 1. 11. 2019Nový ve vedeníMichal Debrecéni (jednatel)
- 31. 10. 2019Odchod z vedeníDaniel Digoň (jednatel)
- 1. 5. 2019Nový ve vedeníMag. Gerhard Marschitz (jednatel)
- 30. 4. 2019Odchod z vedeníJerzy Zalopa (jednatel)
- 22. 1. 2018Odchod z vedeníJan Jacob Van Donselaar (jednatel)
- 22. 1. 2018Nový ve vedeníJerzy Zalopa (jednatel)
- 25. 7. 2017Odchod z vedeníDaniel Digoň (jednatel)
- 20. 7. 2017Odchod z vedeníIng. Daniel Digoň (prokura)
- 18. 7. 2017Nový ve vedeníDaniel Digoň (jednatel)
- 18. 7. 2017Nový ve vedeníDaniel Digoň (jednatel)
- 17. 7. 2017Odchod z vedeníEdin Sose (člen statutárního orgánu)
- 17. 7. 2017Nový ve vedeníZuzana Volková (jednatel)
- 1. 2. 2017Změna názvuEUREST, spol. s r.o. → Compass Group Czech Republic s.r.o.
- 16. 10. 2015Odchod z vedeníJohannes Adrianus Franke (jednatel)
- 16. 10. 2015Nový ve vedeníJan Jacob Van Donselaar (jednatel)
- 16. 10. 2015Nový ve vedeníEdin Sose (člen statutárního orgánu)
- 1. 1. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 748 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
5n84tf9
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 7
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Registr plátců DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Jankovcova 1603/47a, Holešovice (Praha 7), 17000 Praha
- ADvolution s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BeefBrothers, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BigBuild Group a.s.Akciová společnost · od 2026Aktivní
- BigBuild Services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- Cover Story s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 00642215
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba mlýnských a škrobárenských výrobků, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s nápoji, Maloobchod s nápoji, Ubytování a 10 dalších
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 1. 1992
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Delirest services s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Delirest services s.r.o.
Kdy vznikla firma Delirest services s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Delirest services s.r.o.?
Kde sídlí Delirest services s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Delirest services s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Delirest services s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Delirest services s.r.o.?
Komu patří Delirest services s.r.o.?
Je Delirest services s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Delirest services s.r.o. zabývá?
Je Delirest services s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu