Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 17 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Václav Červenka a 2 další, vlastní Aramark International Holdings S.á.r.l. (100 %).
Statutární orgán
- Václav Červenkajednatel · od 2024 · nar. 1977 · Roztokydalších 5 firem:4 aktivních1 zaniklo jinak
- Petr Bendajednatel · od 2025 · nar. 1984 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Milan Pechjednatel · od 2026 · nar. 1970 · Prahadalších 11 firem:11 aktivních
Společníci a akcionáři
- Aramark International Holdings S.á.r.l.100 %od 2018 · vklad 83,6 mil. Kč
Dříve ve firmě · 18
- Aleš Hertljednatel · od 2023 · do 2025 · nar. 1981 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Staněkjednatel · od 2013 · do 2025 · nar. 1978 · Pardubicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Michal Hašekjednatel · od 2014 · do 2024 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Robert Neal Deitzjednatel · od 2013 · do 2023 · nar. 1961 · Clarksburgjiné firmy v rejstříku nemá
- Michael Joseph O'Harajednatel · od 2009 · do 2014 · nar. 1952jiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Svobodajednatel · od 2002 · do 2013 · nar. 1965 · Praha 6jiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Pazderkajednatel · od 2002 · do 2013 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Pazderajednatel · od 2002 · do 2002 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Marcela Speertjednatel · od 2001 · do 2002 · nar. 1951jiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Malýprokura · od 1999 · do 2001 · nar. 1949 · Táborjiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Zelinkajednatel · od 2000 · do 2001 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- František Sedláčekjednatel · od 2000 · do 2001 · nar. 1947 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ARAMARK Holdings GmbH & Co. KGspolečník · od 2002 · do 2003
- ARAMARK Senior Notes Companyspolečník · od 2003 · do 2018
- Aramark Global, Inc.společník · od 2018 · do 2018
- A R A Services GmbHspolečník · od 1992 · do 1994
- ARA Services, Holdings,GmbHspolečník · od 1994 · do 1997
- ARAMARK Holdings GmbHspolečník · od 1997 · do 2002
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ARAMARK, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
ARAMARK, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 111 z 10 116firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 20 086 z 21 460 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 11 firemsídlí na stejné adrese
- 9 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 28 000 Kč
- 956,1 mil. Kč611 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 12,2 mil. Kčv 45 dotacích z veřejných rozpočtů, 88 % z fondů EU
- 58 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 571,5 mil. Kč bez DPH
- 18 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 31 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 3 000 Kč z 5 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 111
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 2
- 03 944
- 1 - 53 405
- 6 - 9911
- 10 - 191 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 14993
- 1500 - 1999tato firma3
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 1992
Z 3 748 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 3 678. ARAMARK, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ARAMARK, s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Lagardere Travel Retail, a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 1997
- GTH catering a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 2020
- My doručujeme CZ s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 2021
- Delirest services s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1992
- N-GASTRO CZ a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1999
- AmRest Coffee s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
- AmRest s.r.o.5000 - 9999 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
611 smluv za 956,1 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (93 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany425 smluv886,6 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství1 smlouva15,9 mil. Kč
- Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace15 smluv13,7 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Bulovka28 smluv7,2 mil. Kč
- České dráhy, a.s.7 smluv7 mil. Kč
- Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace1 smlouva6,2 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Stravování v AČR v letech 2024 – 2028 – VÚ 442300 Přáslavice82,3 mil. Kč
- Stravování příslušníků CZM týlSl Brno za měsíc LISTOPAD 2026 - příspěvek z FKSPuzavřena 5. 10. 2026150 000 Kč s DPH
- Stravování příslušníků CZM týlSl Brno za měsíc ŘÍJEN 2026 - příspěvek z FKSPuzavřena 8. 9. 2026150 000 Kč s DPH
- Stravování příslušníků CZM týlSl Brno za měsíc ZÁŘÍ 2026 - příspěvek z FKSPuzavřena 25. 8. 2026150 000 Kč s DPH
- zajištění obědů pro děti do 6 let a děti do 7 let na měsíc říjenuzavřena 10. 9. 202669 563 Kč s DPH
- Dodání potravin pro Slavnostní přísahu DVCuzavřena 30. 7. 202660 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
45 dotací za 12,2 mil. Kč (2005–2019), 88 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 10,7 mil. Kčnárodní zdroje · 1,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí5 dotací9,5 mil. Kč
- Úřad práce České republiky21 dotací1,9 mil. Kč
- Úřad práce v Olomouci12 dotací588 750 Kč
- Úřad práce Brno - město4 dotace185 000 Kč
- Úřad práce v Břeclavi1 dotace80 400 Kč
Poslední dotace
- LTA-JZ-75/2019Úřad práce České republiky · 2019154 128 KčEU
- Flexibilně do práce v Ústeckém krajiÚřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost8 493 KčEU
- Vzdělávání zaměstnanců Aramark, s.r.o.Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2017 · Operační program Zaměstnanost3,6 mil. KčEU
- BMA-MN-83/2017Úřad práce České republiky · 2017246 129 KčEU
- BMA-MN-87/2017Úřad práce České republiky · 2017229 507 KčEU
- PBA-MN-2/2017Úřad práce České republiky · 2017214 656 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
58 vyhraných zakázek za 571,5 mil. Kč od 6 zadavatelů; v 6 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany46 zakázek529,7 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA5 zakázek162 537 Kč
- LOM PRAHA s.p.2 zakázky22,2 mil. Kč
- České dráhy2 zakázky3,5 mil. Kč
- ARENA BRNO, a.s.2 zakázky1 Kč
- Ministerstvo zemědělství1 zakázka15,9 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Stravování v AČR v letech 2024-2028 - VÚ 4423 PřáslaviceMinisterstvo obrany · 3 nabídky74,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Stravování v AČR v letech 2024 - 2027 - 485400 PardubiceMinisterstvo obrany · 3 nabídky60,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Stravování v AČR v letech 2024 - 2028 VÚ 4428 HraniceMinisterstvo obrany · 3 nabídky56,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Stravování u VÚ 2298 Chrudim 2023-2026Ministerstvo obrany · 3 nabídky53,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Stravování v AČR v letech 2026 – 2029 – VÚ 485400 PardubiceMinisterstvo obrany · jediná nabídka37,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Stravování u VÚ 6624 Bechyně 2023-2027Ministerstvo obrany · 2 nabídky33,8 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Asistenti prodeje a provozu (výdej stravy)3 místa
- Pracovníci pro výdej jídel3 místa
- kuchař/kuchařka2 místa
- Kuchař/kuchařka1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 14. 10. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2022
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 3. 2026Nový ve vedeníMilan Pech (jednatel)
- 12. 12. 2025Odchod z vedeníAleš Hertl (jednatel)
- 3. 12. 2025Odchod z vedeníVladimír Staněk (jednatel)
- 3. 12. 2025Nový ve vedeníPetr Benda (jednatel)
- 1. 4. 2024Nový ve vedeníVáclav Červenka (jednatel)
- 29. 1. 2024Odchod z vedeníIng. Michal Hašek (jednatel)
- 5. 10. 2023Odchod z vedeníRobert Neal Deitz (jednatel)
- 5. 10. 2023Nový ve vedeníAleš Hertl (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 5. 3. 2018Odchod společníkaARAMARK Senior Notes Company
- 5. 3. 2018Nový společníkAramark International Holdings S.á.r.l. – 100 %
- 5. 3. 2018Nový společníkAramark Global, Inc. – 100 %
- 5. 3. 2018Odchod společníkaAramark Global, Inc.
- 1. 4. 2017PřesídleníPraha
- 4. 2. 2014Nový ve vedeníIng. Michal Hašek (jednatel)
- 4. 2. 2014Odchod z vedeníMichael Joseph O'Hara (jednatel)
- 10. 12. 2013Odchod z vedeníJosef Svoboda (jednatel)
- 10. 12. 2013Odchod z vedeníIng. Miroslav Pazderka (jednatel)
- 10. 12. 2013Nový ve vedeníRobert Neal Deitz (jednatel)
- 10. 12. 2013Nový ve vedeníVladimír Staněk (jednatel)
- 30. 9. 2010PřesídleníPraha
- 30. 9. 2010PřesídleníPraha
- 26. 2. 2009Nový ve vedeníMichael Joseph O'Hara (jednatel)
- 28. 5. 2003Odchod společníkaARAMARK Holdings GmbH & Co. KG
- 28. 5. 2003Nový společníkARAMARK Senior Notes Company – 100 %
- 2. 10. 2002Změna základního kapitálu500 000 → 83 587 000 Kč
- 20. 7. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 748 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
dvum2cu
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45794707
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pekařská 628/14, Jinonice (Praha 5), 15500 Praha
- Amarula Solutions s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Aramark Services - zařízení školního stravování, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Corteva Agriscience Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Eat Perfect s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
- Hipp Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45794707
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Nespecializovaný velkoobchod, 56110, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Poradenství v oblasti řízení, 70200, Překladatelské a tlumočnické činnosti, Pronájem a leasing ostatních strojů, zařízení a výrobků
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 7. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ARAMARK, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ARAMARK, s.r.o.
Kdy vznikla firma ARAMARK, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ARAMARK, s.r.o.?
Kde sídlí ARAMARK, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ARAMARK, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ARAMARK, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ARAMARK, s.r.o.?
Komu patří ARAMARK, s.r.o.?
Je ARAMARK, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ARAMARK, s.r.o. zabývá?
Je ARAMARK, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu