Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 5 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Dříve ve firmě · 5
- Ing. Tomáš Hubkačlen představenstva · od 2020 · do 2026 · nar. 1975 · Straškov-Vodochodyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Daria Choděrovápředseda představenstva · od 2020 · do 2026 · nar. 1973 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Beneščlen představenstva · od 2021 · do 2023 · nar. 1972 · Chrášťanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Lenka Hrdličkovástatutární ředitel · od 2020 · do 2020 · nar. 1982 · Rožďalovicejiné firmy v rejstříku nemá
- H&P Corporate Services SEspolečník · od 2020 · do 2021
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GTH catering a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
GTH catering a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 111 z 10 116firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 6 letna trhu, déle než 4 063 z 21 460 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje
- 20 firemsídlí na stejné adrese
- 13 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 22 600 Kč
- 543,2 mil. Kč306 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 61 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 489,3 mil. Kč bez DPH
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10 111
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 2
- 03 944
- 1 - 53 405
- 6 - 9911
- 10 - 191 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 14993
- 1500 - 1999tato firma3
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2020
Z 2 490 subjektů oboru zapsaných v roce 2020 dnes funguje 2 435. GTH catering a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- GTH catering a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 2020Tato firma · stejně velké →
- ARAMARK, s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1992
- Lagardere Travel Retail, a.s.1500 - 1999 zaměstnancůod 1997
- My doručujeme CZ s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 2021
- Delirest services s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1992
- N-GASTRO CZ a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1999
- AmRest Coffee s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2007
- AmRest s.r.o.5000 - 9999 zaměstnancůod 2001
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
306 smluv za 543,2 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (48 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany223 smluv259,2 mil. Kč
- Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace20 smluv177,7 mil. Kč
- Město Ostrov1 smlouva5,4 mil. Kč
- Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod5 smluv3,1 mil. Kč
- Pražské služby, a.s.2 smlouvy2,1 mil. Kč
- Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov4 smlouvy1,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Smlouva o zajištění stravovacích služeb173,1 mil. Kč
- Smíšená smlouva - zajištění stravovacích služeb a nájmu provozních prostor kuchyně a jídelny - navýšení úvěru pro zaměstnance - Dodatek č. 1uzavřena 22. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Nájemní smlouvauzavřena 18. 9. 2026 · dodatek223 506 Kč s DPH
- Doúčtování služebuzavřena 1. 3. 2026 · dodatek86 639 Kč
- Stravování v AČR - VÚ 7935 Jince v letech 2027-2030uzavřena 10. 9. 202645,3 mil. Kč s DPH
- Rámcová dohoda na zabezpečení služby závodního stravování pro VÚ 2120 Pardubice.uzavřena 17. 8. 20263,4 mil. Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
61 vyhraných zakázek za 489,3 mil. Kč od 5 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany57 zakázek215,5 mil. Kč
- Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace1 zakázka173,1 mil. Kč
- Český úřad zeměměřický a katastrální1 zakázka92,8 mil. Kč
- Základní škola Kolín II., Kmochova 9431 zakázka6,2 mil. Kč
- Zeměměřický úřad1 zakázka1,7 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025Zajištění stravovacích služeb v potřebné kvalitě a množství pro zaměstnance a pacienty Nemocnice BřeclavNemocnice Břeclav, příspěvková organizace173,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Zajištění stravovacích služeb v budově zeměměřických a katastrálních úřadů v PrazeČeský úřad zeměměřický a katastrální · 3 nabídky92,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Stravování v AČR - VÚ 7935 Jince v letech 2027-2030Ministerstvo obrany · 3 nabídky40,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Stravování u VÚ 7935 Jince 2023-2026Ministerstvo obrany · 2 nabídky31,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Stravování u VÚ 2316 Praha 2023-2027Ministerstvo obrany · 2 nabídky22,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2023Stravování u VZ 684808 Praha, pracoviště Těchonín 2024 - 2027Ministerstvo obrany · 2 nabídky18 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Obsluha firemní kantýny závodního stravování, Hyudai Nošovice (muži, ženy)5 míst
- Obsluha kantýny závodního stravování Hyundai Nošovice5 míst
- Kuchař /ka1 místo
- Kuchař/ka II1 místo
- Řidič /ka sk. B1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 27. 1. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 11. 2026Odchod z vedeníIng. Daria Choděrová (předseda představenstva)
- 1. 11. 2026Odchod z vedeníIng. Tomáš Hubka (člen představenstva)
- 8. 8. 2023Odchod z vedeníTomáš Beneš (člen představenstva)
- 30. 9. 2022PřesídleníPraha
- 16. 8. 2021Nový ve vedeníTomáš Beneš (člen představenstva)
- 1. 7. 2021Změna základního kapitálu2 000 000 → 4 000 000 Kč
- 1. 7. 2021Změna názvuGTH Catering Holding a.s. → GTH catering a.s.
- 21. 1. 2021Odchod společníkaH&P Corporate Services SE
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 16. 12. 2020Nový ve vedeníIng. Daria Choděrová (předseda představenstva)
- 16. 12. 2020Nový ve vedeníIng. Tomáš Hubka (člen představenstva)
- 16. 12. 2020Změna názvuVerity Komplex a.s. → GTH Catering Holding a.s.
- 16. 12. 2020PřesídleníPraha
- 15. 12. 2020Odchod z vedeníLenka Hrdličková (statutární ředitel)
- 17. 7. 2020Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 490 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 31. 5. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
DIČ CZ09342061
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu - Jižní Město
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Tomíčkova 2144/1, Chodov, 14800 Praha
- Afton s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- BezVa FYZIOTERAPIE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Cemio Switzerland, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Greenfin a.s.Akciová společnost · od 1998 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Green–Swan Pharmaceuticals CR a.s.Akciová společnost · od 2017 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 09342061
- Právní forma
- Akciová společnost
- Další činnosti
- Ostatní finanční zprostředkování j. n., Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 7. 2020
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GTH catering a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě GTH catering a.s.
Kdy vznikla firma GTH catering a.s.?
Kolik zaměstnanců má GTH catering a.s.?
Kde sídlí GTH catering a.s.?
Jaké je IČO firmy GTH catering a.s.?
Je GTH catering a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GTH catering a.s. zabývá?
Je GTH catering a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu