Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 2 závěrky.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 2 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ronan Claude Marie Yves Chabot a 3 další, vlastní RCM CENTRAL EUROPE s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Ronan Claude Marie Yves Chabotjednatel a · od 2024 · nar. 1966 · Les Sables d'Olonnedalších 1 firma:1 aktivních
- David Philippe Martineaujednatel a · od 2024 · nar. 1969 · Le Poiré-sur-Viedalších 1 firma:1 aktivních
- Libor Pekárekjednatel b · od 2024 · nar. 1977 · Roztokydalších 2 firmy:2 aktivních
- Martin Heřmanskýjednatel · od 2025 · nar. 1972 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SAGA PRAHA s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
SAGA PRAHA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 093 z 4 105firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 3 rokyna trhu, déle než 1 362 z 7 677 firem oboru v Praze
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2023 dnes funguje
- 6 firemsídlí na stejné adrese
- 5,1 mil. Kč11 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 6 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 5,5 mil. Kč bez DPH
- 8 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 326 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze · 4 105 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 093
- Ve stejném pásmu
- 7
- Větších
- 5
- 02 487
- 1 - 51 150
- 6 - 9170
- 10 - 19131
- 20 - 2436
- 25 - 4958
- 50 - 9935
- 100 - 19920
- 200 - 2496
- 250 - 499tato firma7
- 500 - 9993
- 1500 - 19992
Ročník 2023
Z 2 326 subjektů oboru zapsaných v roce 2023 dnes funguje 2 316. SAGA PRAHA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- SAGA PRAHA s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2023Tato firma · stejně velké →
- TUkas a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2000
- Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch250 - 499 zaměstnancůod 2001
- Inter Cars Česká republika s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004
- AUTOBOND GROUP a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2006
- J + M autodíly, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2013
- Daimler Truck Česká republika s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2017
- AUTO JAROV, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
11 smluv za 5,1 mil. Kč, nejvíc s Lesy České republiky, s.p. (41 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Lesy České republiky, s.p.2 smlouvy2,1 mil. Kč
- Lesy hl. m. Prahy1 smlouva1,5 mil. Kč
- Integrovaný sociální ústav Komorní Lhotka čp. 184, příspěvková organizace1 smlouva999 000 Kč
- Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra5 smluv361 185 Kč
- Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy1 smlouva112 029 Kč
- Zoologická zahrada hl. m. Prahy1 smlouva57 600 Kč
Poslední smlouvy
- Koupě (nákup anebo prodej); Autoprovoz (mimo opravy a údržbu); Pořízení sedmimístného dodávkového vozidlauzavřena 13. 4. 20262 mil. Kč
- Oprava služebního dopravního prostředkuuzavřena 17. 3. 202560 500 Kč s DPH
- Dílo; Opravy a údržba; servis vozidla Mercedes SPZ: 7H4 0213 prostředek: 4714uzavřena 16. 7. 202577 766 Kč
- Oprava služebního dopravního prostředkuuzavřena 28. 4. 202560 500 Kč s DPH
- Oprava služebního vozidlauzavřena 17. 2. 202594 985 Kč s DPH
- Oprava služebního vozidlauzavřena 12. 2. 202584 700 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
6 vyhraných zakázek za 5,5 mil. Kč od 4 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo zahraničních věcí2 zakázky2,5 mil. Kč
- Letiště Praha, a. s.2 zakázkybez ceny
- ČESKÝ SVAZ CYKLISTIKY z.s.1 zakázka1,5 mil. Kč
- Lesy hl. m. Prahy1 zakázka1,5 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Dodávka automobilu s úložným prostoremČESKÝ SVAZ CYKLISTIKY z.s. · jediná nabídka1,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Nákup užitkového vozidla typu dodávkaLesy hl. m. Prahy1,5 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026ZÚ Bělehrad - nákup minibusuMinisterstvo zahraničních věcí1,3 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026ZÚ Řím - nákup mikrobusuMinisterstvo zahraničních věcí1,1 mil. Kč
- podlimitní · 2025Výzva č. 7 - Osobní elektromobily M1Letiště Praha, a. s.0 Kč
- podlimitní · 2024Výzva č. 6 - Osobní elektromobily M1Letiště Praha, a. s.0 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 121 · hybrid 95 · benzín 63 · ostatní 24 · elektřina 23
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 7. 2025Nový ve vedeníMartin Heřmanský (jednatel)
- 13. 7. 2025Odchod z vedeníPavel Hrubý (jednatel b)
- 2. 9. 2024Nový ve vedeníPavel Hrubý (jednatel b)
- 31. 8. 2024Odchod z vedeníRafał Wawrzyniak (jednatel b)
- 30. 6. 2024Odchod z vedeníRCM (jednatel)
- 30. 6. 2024Nový ve vedeníRonan Claude Marie Yves Chabot (jednatel a)
- 30. 6. 2024Nový ve vedeníDavid Philippe Martineau (jednatel a)
- 30. 6. 2024Nový ve vedeníRafał Wawrzyniak (jednatel b)
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 30. 6. 2024Nový ve vedeníLibor Pekárek (jednatel b)
- 30. 6. 2024Změna základního kapitálu10 000 → 1 000 000 Kč
- 30. 6. 2024Změna názvuRCM PRAHA s.r.o. → SAGA PRAHA s.r.o.
- 30. 6. 2024PřesídleníPraha
- 2. 6. 2023Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 326 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 27. 11. 2025 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
vy9jjsf
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ19407971
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu - Jižní Město
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Daimlerova 2296/2, Chodov, 14900 Praha
- Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
- Mercedes-Benz klub Česká republika z.s.Spolek · od 1998Aktivní
- RCM CENTRAL EUROPE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- RCM RENT Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 19407971
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba chemických látek a chemických přípravků, Ostatní poskytování úvěrů j. n., 95310
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 6. 2023
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SAGA PRAHA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SAGA PRAHA s.r.o.
Kdy vznikla firma SAGA PRAHA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SAGA PRAHA s.r.o.?
Kde sídlí SAGA PRAHA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SAGA PRAHA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SAGA PRAHA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SAGA PRAHA s.r.o.?
Komu patří SAGA PRAHA s.r.o.?
Je SAGA PRAHA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SAGA PRAHA s.r.o. zabývá?
Je SAGA PRAHA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu