Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Reiterman a 1 další, vlastní INTER CARS SPÓLKA AKCYJNA (100 %).
Statutární orgán
- Tomáš Reitermanjednatel · od 2017 · nar. 1980 · Jihlavadalších 1 firma:1 aktivních
- Branislav Bučkojednatel · od 2020 · nar. 1976 · Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- INTER CARS SPÓLKA AKCYJNA100 %od 2014 · vklad 111,8 mil. Kč
Dříve ve firmě · 11
- Martin Havlíčekprokura · od 2015 · do 2023 · nar. 1972 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
- Michal Tošovskýprokura · od 2020 · do 2023 · nar. 1989 · Bohutínjiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Kaštiljednatel · od 2004 · do 2020 · nar. 1975 · Chropynějiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Havlíkjednatel · od 2004 · do 2020 · nar. 1968 · Dolní Břežanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Havlíčekjednatel · od 2017 · do 2020 · nar. 1972 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Reitermanprokura · od 2015 · do 2017 · nar. 1980 · Jihlavadalších 1 firma:1 aktivních
- Jaroslav Kaštiljednatel · od 2008 · do 2017 · nar. 1951 · Chropynějiné firmy v rejstříku nemá
- "Inter Cars" S.A.společník · od 2004 · do 2007
- INTER CARS SPÓLKA AKCYJNAspolečník · od 2007 · do 2014
- Martin Havlíkspolečník · od 2004 · do 2004 · nar. 1968 · Dolní Břežanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Kaštilspolečník · od 2004 · do 2004 · nar. 1975 · Chropynějiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Inter Cars Česká republika s.r.o.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
Inter Cars Česká republika s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 093 z 4 105firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 22 letna trhu, déle než 5 069 z 7 677 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje
- 61 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 27,2 mil. Kč171 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 12 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 3,9 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- INTER CARS SPÓŁKA AKCYJNAstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Polsko
- 30 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
- 6× pokuta od ČOIcelkem 22 000 Kč z 11 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze · 4 105 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 093
- Ve stejném pásmu
- 7
- Větších
- 5
- 02 487
- 1 - 51 150
- 6 - 9170
- 10 - 19131
- 20 - 2436
- 25 - 4958
- 50 - 9935
- 100 - 19920
- 200 - 2496
- 250 - 499tato firma7
- 500 - 9993
- 1500 - 19992
Ročník 2004
Z 1 245 subjektů oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje 1 216. Inter Cars Česká republika s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Inter Cars Česká republika s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004Tato firma · stejně velké →
- TUkas a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2000
- Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch250 - 499 zaměstnancůod 2001
- AUTOBOND GROUP a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2006
- J + M autodíly, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2013
- Daimler Truck Česká republika s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2017
- SAGA PRAHA s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2023
- AUTO JAROV, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
171 smluv za 27,2 mil. Kč, nejvíc s Technické služby města Liberec, p.o..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technické služby města Liberec, p.o.6 smluv3,3 mil. Kč
- ČSAD Liberec, a.s.2 smlouvy3,1 mil. Kč
- Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace36 smluv2,9 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace11 smluv2 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje4 smlouvy2 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.8 smluv1,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Kupní smlouva3,1 mil. Kč
- 26844/2026-SEV - Modul pro diagnostikuuzavřena 22. 10. 202668 970 Kč s DPH
- Kupní smlouva - diagnostikauzavřena 6. 10. 202687 400 Kč
- Zimní pneumatikyuzavřena 20. 10. 2026218 168 Kč
- OBJEDNÁVKOVÝ LIST číslo listu 42-10-2026uzavřena 9. 10. 202672 533 Kč s DPH
- nákup převodového oleje - 2 ksuzavřena 14. 10. 202689 549 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
12 vyhraných zakázek za 3,9 mil. Kč od 5 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje7 zakázek1,9 mil. Kč
- Ministerstvo obrany2 zakázky126 134 Kč
- DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Příbram1 zakázka1,2 mil. Kč
- Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace1 zakázka637 050 Kč
- Letiště Praha, a. s.1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2026Náhradní díly pro osobní a užitkové vozy v roce 2026 – lokalita Dolní RožínkaDIAMO, státní podnik, odštěpný závod Příbram1,2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Dodávky náhradních dílů pro SDPKrajské ředitelství policie Ústeckého kraje · jediná nabídka900 000 Kč
- 2014Uveřejnění smlouvy - Zařízení pro dílnu - autoservisStřední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace637 050 Kč
- malého rozsahu · 2024Část č. 2 - vyvažovačky kol automobilůKrajské ředitelství policie Ústeckého kraje · 5 nabídek456 300 Kč
- malého rozsahu · 2023Část č. 1 - Stroje na montáž a demontáž pneuKrajské ředitelství policie Ústeckého kraje · 5 nabídek251 600 Kč
- malého rozsahu · 2018RD-Opravy a servis terénních osobních automobilů MERCEDESMinisterstvo obrany · 2 nabídky123 967 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
- 3× zákaz prodeje · zboží za 3 686 Kč
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 23 · benzín 7
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 12. 2023Odchod z vedeníMartin Havlíček (prokura)
- 4. 12. 2023Odchod z vedeníMichal Tošovský (prokura)
- 1. 9. 2020Nový ve vedeníBranislav Bučko (jednatel)
- 31. 8. 2020Odchod z vedeníTomáš Kaštil (jednatel)
- 15. 1. 2020Nový ve vedeníMichal Tošovský (prokura)
- 14. 1. 2020Odchod z vedeníMartin Havlík (jednatel)
- 14. 1. 2020Odchod z vedeníMartin Havlíček (jednatel)
- 17. 2. 2017Odchod z vedeníTomáš Reiterman (prokura)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 25. 1. 2017Odchod z vedeníJaroslav Kaštil (jednatel)
- 25. 1. 2017Nový ve vedeníMartin Havlíček (jednatel)
- 25. 1. 2017Nový ve vedeníTomáš Reiterman (jednatel)
- 24. 12. 2015Nový ve vedeníMartin Havlíček (prokura)
- 24. 12. 2015Nový ve vedeníTomáš Reiterman (prokura)
- 19. 4. 2014PřesídleníPraha
- 7. 1. 2014Nový společníkINTER CARS SPÓLKA AKCYJNA – 100 %
- 7. 1. 2014Odchod společníkaINTER CARS SPÓLKA AKCYJNA
- 7. 1. 2014Změna základního kapitálu26 498 000 → 111 803 000 Kč
- 21. 8. 2010Změna základního kapitálu3 401 000 → 26 498 000 Kč
- 27. 11. 2008Nový ve vedeníJaroslav Kaštil (jednatel)
- 17. 7. 2007Odchod společníka"Inter Cars" S.A.
- 17. 7. 2007Nový společníkINTER CARS SPÓLKA AKCYJNA – 100 %
- 17. 7. 2007Změna základního kapitálu200 000 → 3 401 000 Kč
- 9. 10. 2004Odchod společníkaMartin Havlík
- 9. 10. 2004Odchod společníkaTomáš Kaštil
- 9. 10. 2004Nový společník"Inter Cars" S.A. – 100 %
- 2. 6. 2004Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 245 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 2. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
jkvccg8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27156257
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Novodvorská 1062/12, Lhotka, 14200 Praha
- ABI Special Facility Management a.s.Akciová společnost · od 2009Aktivní
- ABY servis, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
- Asociace forenzního identifikačního značení z.s.Spolek · od 2015Aktivní
- Autoškola BeDriver s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Autoškola MaJaK, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27156257
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Obchod s motorovými vozidly, kromě motocyklů
- Další činnosti
- Opravy elektrických zařízení, Velkoobchod s pevnými, kapalnými a plynnými palivy a příbuznými výrobky, 46810, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod s potravinami, nápoji a tabákovými výrobky ve stáncích a na trzích, Skladování, Poradenství v oblasti řízení, 70200
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 6. 2004
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Inter Cars Česká republika s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Inter Cars Česká republika s.r.o.
Kdy vznikla firma Inter Cars Česká republika s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Inter Cars Česká republika s.r.o.?
Kde sídlí Inter Cars Česká republika s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Inter Cars Česká republika s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Inter Cars Česká republika s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Inter Cars Česká republika s.r.o.?
Komu patří Inter Cars Česká republika s.r.o.?
Je Inter Cars Česká republika s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Inter Cars Česká republika s.r.o. zabývá?
Je Inter Cars Česká republika s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu