Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 mld. | 10,3 mil. | 148,2 mil. |
| 2024 | 3,2 mld. | −19,3 mil. | 138 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Petr Šrámek a 1 další, vlastní AUTOBOND HOLDING s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Mgr. Petr Šrámekčlen správní rady · od 2022 · nar. 1979 · Prahadalších 16 firem:16 aktivních
- Ing. Libor Šrámekčlen správní rady · od 2022 · nar. 1957 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 12
- Milan Štědraprokura · od 2022 · do 2023 · nar. 1983 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Štědrapředseda představenstva · od 2020 · do 2022 · nar. 1983 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Libor Šrámekmístopředseda představenstva · od 2020 · do 2022 · nar. 1957 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Ing. Roman Kratochvílčlen představenstva · od 2020 · do 2022 · nar. 1963 · Jesenicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Libor Šrámekpředseda představenstva · od 2006 · do 2020 · nar. 1957 · Prahadalších 12 firem:12 aktivních
- Ing. Michaela Ambrozovámístopředseda představenstva · od 2008 · do 2020 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Štědračlen představenstva · od 2019 · do 2020 · nar. 1983 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Petr Šrámekčlen představenstva · od 2008 · do 2019 · nar. 1979 · Prahadalších 16 firem:16 aktivních
- Ing. Michaela Ambrozováčlen představenstva · od 2006 · do 2019 · nar. 1966 · Sokolečjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Petr Šrámekpředseda představenstva · od 2010 · do 2014 · nar. 1979 · Prahadalších 16 firem:16 aktivních
- Vojtěch Pařízekčlen představenstva · od 2012 · do 2014 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Klesačlen představenstva · od 2008 · do 2012 · nar. 1979 · Karlovy Varyjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AUTOBOND GROUP a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
AUTOBOND GROUP a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 093 z 4 105firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 20 letna trhu, déle než 4 804 z 7 677 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje
- 10 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 38 000 Kč
- 112,2 mil. Kč172 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2,3 mil. Kčv 7 dotacích z veřejných rozpočtů, 13 % z fondů EU
- 91 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 59,4 mil. Kč bez DPH
- 28 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- AUTOBOND HOLDING s.r.o.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 479 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 9 000 Kč z 4 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze · 4 105 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 093
- Ve stejném pásmu
- 7
- Větších
- 5
- 02 487
- 1 - 51 150
- 6 - 9170
- 10 - 19131
- 20 - 2436
- 25 - 4958
- 50 - 9935
- 100 - 19920
- 200 - 2496
- 250 - 499tato firma7
- 500 - 9993
- 1500 - 19992
Ročník 2006
Z 1 177 subjektů oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje 1 135. AUTOBOND GROUP a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- AUTOBOND GROUP a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2006Tato firma · stejně velké →
- TUkas a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2000
- Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch250 - 499 zaměstnancůod 2001
- Inter Cars Česká republika s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004
- J + M autodíly, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2013
- Daimler Truck Česká republika s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2017
- SAGA PRAHA s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2023
- AUTO JAROV, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
172 smluv za 112,2 mil. Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3 smlouvy19,8 mil. Kč
- Technické služby Opava a. s.7 smluv7,3 mil. Kč
- Statutární město Havířov5 smluv4,5 mil. Kč
- Vojenské lesy a statky ČR, s.p.5 smluv4,3 mil. Kč
- Centrum pečovatelské služby Frýdek-Místek, příspěvková organizace5 smluv3,3 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj4 smlouvy3,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020kupní smlouva - movité věci s vyjímkou cenných papírů: Plnění 2. části VZ "Elektromobily pro Prahu" - dodávka 6 plně elektrických vozidel kategorie M1 (osobní, velké), 2 plně elektrických vozidel kategorie N1 (malé, 2 místa) a 5 plně elektronických voz...9,9 mil. Kč
- Pořízení sedmimístného automobilu Toyota Proace City Verso pro přepravu dětí DD.uzavřena 3. 9. 2026411 033 Kč
- Závazná objednávka - koupě dodávkového vozidla Proace City MC24 4D – Panel Van LWB BEV ATuzavřena 20. 10. 2026699 000 Kč s DPH
- Kupní smlouva o nákupu automobilu TOYOTAuzavřena 16. 9. 2026698 942 Kč
- Objednávkauzavřena 17. 8. 202656 198 Kč
- Nákup automobilu Toyotauzavřena 25. 6. 2026577 300 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
7 dotací za 2,3 mil. Kč (2009–2021), 13 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 294 000 Kčnárodní zdroje · 2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace1,8 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 dotace384 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace75 000 Kč
- Úřad práce v Ostravě1 dotace66 000 Kč
Poslední dotace
- 2101044819Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021947 550 Kč
- 2002030186Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021856 800 Kč
- FMB-SZ-102/2017Úřad práce České republiky · 2017156 000 KčEU
- PMA-JL-56/2015Úřad práce České republiky · 2015138 000 KčEU
- TOT-SN-391/2013Úřad práce České republiky · 201390 000 Kč
- OTA-SN-391/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201375 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
91 vyhraných zakázek za 59,4 mil. Kč od 23 zadavatelů; v 16 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany51 zakázek1,7 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj4 zakázky2,3 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA3 zakázky19,8 mil. Kč
- Technické služby Opava a. s.3 zakázky10,9 mil. Kč
- statutární město Havířov3 zakázky3,3 mil. Kč
- Horská služba ČR, o.p.s.3 zakázky2,4 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2020Veřejná zakázka část 2HLAVNÍ MĚSTO PRAHA9,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Veřejná zakázka část 1HLAVNÍ MĚSTO PRAHA9,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2023SMV S03 4 OD 5001/2022Generální ředitelství cel · jediná nabídka4,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Část A – Užitkové vozidlo pro přepravu osobTechnické služby Opava a. s.3,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Část B – Užitkové vozidlo pro přepravu nákladuTechnické služby Opava a. s.3,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Část C – Malé užitkové vozidloTechnické služby Opava a. s.3,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Příjímací technik autorizovaného servisu M/Ž1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 7. 9. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2017–2026
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 217 · hybrid 124 · nafta 65 · elektřina 52 · ostatní 20 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 2. 2023Odchod z vedeníMilan Štědra (prokura)
- 5. 12. 2022Nový ve vedeníMilan Štědra (prokura)
- 28. 11. 2022Nový ve vedeníIng. Libor Šrámek (člen správní rady)
- 28. 11. 2022Nový ve vedeníMgr. Petr Šrámek (člen správní rady)
- 28. 11. 2022Odchod z vedeníIng. Libor Šrámek (místopředseda představenstva)
- 28. 11. 2022Odchod z vedeníMilan Štědra (předseda představenstva)
- 28. 11. 2022Odchod z vedeníIng. Roman Kratochvíl (člen představenstva)
- 24. 11. 2020Odchod z vedeníIng. Libor Šrámek (předseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 24. 11. 2020Nový společníkAUTOBOND HOLDING s.r.o. – 100 %
- 19. 11. 2020Odchod z vedeníIng. Michaela Ambrozová (místopředseda představenstva)
- 19. 11. 2020Odchod z vedeníMilan Štědra (člen představenstva)
- 19. 11. 2020Nový ve vedeníIng. Libor Šrámek (místopředseda představenstva)
- 19. 11. 2020Nový ve vedeníMilan Štědra (předseda představenstva)
- 19. 11. 2020Nový ve vedeníIng. Roman Kratochvíl (člen představenstva)
- 1. 7. 2019Odchod z vedeníMgr. Petr Šrámek (člen představenstva)
- 1. 7. 2019Nový ve vedeníMilan Štědra (člen představenstva)
- 13. 6. 2019Odchod z vedeníIng. Michaela Ambrozová (člen představenstva)
- 1. 8. 2015PřesídleníPraha
- 15. 8. 2014Odchod z vedeníMgr. Petr Šrámek (předseda představenstva)
- 15. 8. 2014Odchod z vedeníVojtěch Pařízek (člen představenstva)
- 11. 6. 2012Odchod z vedeníTomáš Klesa (člen představenstva)
- 11. 6. 2012Odchod z vedeníIng. Bedřich Přikryl (člen představenstva)
- 11. 6. 2012Nový ve vedeníVojtěch Pařízek (člen představenstva)
- 4. 8. 2011Změna základního kapitálu69 231 000 → 92 777 000 Kč
- 23. 6. 2011Nový ve vedeníIng. Bedřich Přikryl (člen představenstva)
- 26. 6. 2006Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 177 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 7. 12. 2026 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
24wcye7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27567575
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Kolbenova 859/15, Vysočany (Praha 9), 19000 Praha
- AUTOBOND HOLDING s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
- AUTOBOND MOBILITY s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- AUTOBOND PLUS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- AUTOBOND PROPERTY s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AUTOBOND SERVICES s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27567575
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Další činnosti
- Obchod s motorovými vozidly, kromě motocyklů, Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, Maloobchod s potravinami, nápoji a tabákovými výrobky ve stáncích a na trzích, Ostatní poskytování úvěrů j. n., Poradenství v oblasti řízení, 70200, Reklamní činnosti, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost a 1 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 6. 2006
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AUTOBOND GROUP a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě AUTOBOND GROUP a.s.
Kdy vznikla firma AUTOBOND GROUP a.s.?
Kolik zaměstnanců má AUTOBOND GROUP a.s.?
Kde sídlí AUTOBOND GROUP a.s.?
Jaké je IČO firmy AUTOBOND GROUP a.s.?
Jakou datovou schránku má AUTOBOND GROUP a.s.?
Kdo je ve vedení firmy AUTOBOND GROUP a.s.?
Komu patří AUTOBOND GROUP a.s.?
Je AUTOBOND GROUP a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AUTOBOND GROUP a.s. zabývá?
Je AUTOBOND GROUP a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu