Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Josef Fojtík a 2 další, vlastní AUTO JAROV Holding a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Josef Fojtíkjednatelé · od 1997 · nar. 1941 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Josef Fojtíkjednatel · od 1998 · nar. 1969 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Václav Fojtíkjednatel · od 2003 · nar. 1970 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 13
- Pavel Hejdaprokura · od 1998 · do 2011 · nar. 1952 · Praha 10jiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Hejdačlen statutárního orgánu · od 1997 · do 1998 · nar. 1952 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Hejda Pavelčlen statutárního orgánu · od 1992 · do 1997 · Praha
- Fojtík Josef St.jednatelé · od 1992 · do 1997 · Praha
- AUTO JAROV CZ, a.s.společník · od 2008 · do 2025
- Fojtík Josefspolečník · od 1992 · do 1995 · Praha
- Fojtík Václavspolečník · od 1992 · do 1995 · Praha
- Václav Fojtíkspolečník · od 1995 · do 1997 · Praha
- Josef Fojtík nar. 1969společník · od 1995 · do 1997 · Praha
- Josef Fojtík nar.1941společník · od 1995 · do 1997 · Praha
- Josef Fojtíkspolečník · od 1997 · do 2008 · nar. 1941 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
- Josef Fojtíkspolečník · od 1997 · do 2008 · nar. 1969 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Václav Fojtíkspolečník · od 1997 · do 2008 · nar. 1970 · Prahadalších 3 firmy:3 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AUTO JAROV, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
AUTO JAROV, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 100 z 4 105firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 6 890 z 7 677 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 9 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 375 mil. Kč532 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 12,5 mil. Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 95 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 260,9 mil. Kč bez DPH
- 10 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 118 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
- 2× pokuta od ČOIcelkem 43 000 Kč z 8 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze · 4 105 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 100
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 2
- 02 487
- 1 - 51 150
- 6 - 9170
- 10 - 19131
- 20 - 2436
- 25 - 4958
- 50 - 9935
- 100 - 19920
- 200 - 2496
- 250 - 4997
- 500 - 999tato firma3
- 1500 - 19992
Ročník 1992
Z 1 976 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 1 918. AUTO JAROV, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- AUTO JAROV, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- AutoESA a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1997
- TUkas a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2000
- Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch250 - 499 zaměstnancůod 2001
- Inter Cars Česká republika s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2004
- AUTOBOND GROUP a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2006
- J + M autodíly, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2013
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
532 smluv za 375 mil. Kč, nejvíc s Pražské služby, a.s. (28 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Pražské služby, a.s.90 smluv105,7 mil. Kč
- Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy13 smluv40,8 mil. Kč
- Ministerstvo obrany34 smluv29,4 mil. Kč
- Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.10 smluv13,7 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA9 smluv10,8 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra13 smluv7,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Rámcová dohoda na servis vozidel VW Transporter a nástaveb SIMED72 mil. Kč
- 5/AUDI Pan. - Provedení opravy na vozidle, ag.č.25105002621uzavřena 2. 11. 2026 · dodatek362 000 Kč s DPH
- Pořízení osobního automobilu pro službu DOZPuzavřena 15. 10. 2026950 331 Kč
- Dodatek č.1uzavřena 9. 10. 2026 · dodatek59 825 Kč
- Dodatek č.1uzavřena 9. 10. 2026 · dodatek64 999 Kč
- Dodatek č.1uzavřena 9. 10. 2026 · dodatek81 650 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 12,5 mil. Kč (2024–2025), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Pořízení FV systému s akumulací AUTO JAROV, Praha 3Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2025 · 7.1. - Infrastruktura pro obnovitelné zdroje energie a elektrizační soustava (REPowerEU)7,9 mil. KčEU
- Pořízení FV systému s akumulací AUTO JAROV, KunraticeMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2024 · Přechod na čistší zdroje energie4,6 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
95 vyhraných zakázek za 260,9 mil. Kč od 50 zadavatelů; v 14 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Zdravotnická záchranná služba hl.m. Prahy12 zakázek52,2 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra9 zakázek8,3 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA5 zakázek22,1 mil. Kč
- Ministerstvo obrany5 zakázek1,6 mil. Kč
- Český úřad zeměměřický a katastrální3 zakázky6 mil. Kč
- Zoologická zahrada hl. m. Prahy3 zakázky5,1 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2026Rámcová dohoda na servis vozidel Volkswagen Transporter a nástaveb SIMEDPražské služby, a.s.72 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Osobní auta M1 – elektrický motor (39 ks)ČEPS, a.s.30,9 mil. Kč
- 2017Dodávka vozidel zajišťující obnovu vozového parku pro Městskou policii hl. m. Prahy.HLAVNÍ MĚSTO PRAHA · společně s dalšími25,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Opravy vozidel RZP a RLP značky VolkswagenZdravotnická záchranná služba hl.m. Prahy16 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Opravy vozidel RZP a RLP značky VolkswagenZdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy16 mil. Kč
- 2016Dodávka speciálních vozidel pro potřeby Městské policie hl. m. PrahyHLAVNÍ MĚSTO PRAHA · společně s dalšími12,4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2017–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 982 · nafta 917 · hybrid 180 · elektřina 26 · CNG 8 · ostatní 5
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 7. 2025Odchod společníkaAUTO JAROV CZ, a.s.
- 3. 7. 2025Nový společníkAUTO JAROV Holding a.s. – 100 %
- 24. 8. 2011Odchod z vedeníPavel Hejda (prokura)
- 10. 12. 2008Odchod společníkaJosef Fojtík
- 10. 12. 2008Odchod společníkaJosef Fojtík
- 10. 12. 2008Odchod společníkaVáclav Fojtík
- 10. 12. 2008Nový společníkAUTO JAROV CZ, a.s. – 100 %
- 11. 8. 2004Změna základního kapitálu1 500 000 → 3 000 000 Kč
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 23. 10. 2003Nový ve vedeníVáclav Fojtík (jednatel)
- 29. 3. 2002PřesídleníPraha
- 2. 3. 1998Nový ve vedeníJosef Fojtík (jednatel)
- 2. 3. 1998Odchod z vedeníPavel Hejda (člen statutárního orgánu)
- 2. 3. 1998Nový ve vedeníPavel Hejda (prokura)
- 2. 3. 1998Změna základního kapitálu500 000 → 1 500 000 Kč
- 24. 3. 1997Odchod z vedeníFojtík Josef St. (jednatelé)
- 24. 3. 1997Odchod z vedeníHejda Pavel (člen statutárního orgánu)
- 24. 3. 1997Nový ve vedeníPavel Hejda (člen statutárního orgánu)
- 24. 3. 1997Nový ve vedeníIng. Josef Fojtík (jednatelé)
- 24. 3. 1997Odchod společníkaJosef Fojtík nar.1941
- 24. 3. 1997Odchod společníkaJosef Fojtík nar. 1969
- 24. 3. 1997Odchod společníkaVáclav Fojtík
- 24. 3. 1997Nový společníkJosef Fojtík
- 24. 3. 1997Nový společníkJosef Fojtík
- 24. 3. 1997Nový společníkVáclav Fojtík
- 31. 1. 1995Odchod společníkaFojtík Josef
- 13. 10. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 976 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 22. 12. 2026 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
cv2pa7k
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45789584
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Osiková 2688/2, Žižkov (Praha 3), 13000 Praha
- AUTO JAROV Holding a.s.Akciová společnost · od 2024Aktivní
- AUTO JAROV reality, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- EUFORIA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- EUFORIA TRADE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995Aktivní
- MOBILE, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45789584
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Obchod s automobily a jinými lehkými motorovými vozidly
- Další činnosti
- Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků, Výroba, přenos a rozvod elektřiny, Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů, Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení, Velkoobchod s chemickými výrobky, 46850, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách a 22 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 10. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AUTO JAROV, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AUTO JAROV, s.r.o.
Kdy vznikla firma AUTO JAROV, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má AUTO JAROV, s.r.o.?
Kde sídlí AUTO JAROV, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy AUTO JAROV, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má AUTO JAROV, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AUTO JAROV, s.r.o.?
Komu patří AUTO JAROV, s.r.o.?
Je AUTO JAROV, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AUTO JAROV, s.r.o. zabývá?
Je AUTO JAROV, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu