Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 17 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Daniel Digoň a 1 další, vlastní ATALIAN EUROPE S.A. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Daniel Digoňjednatel · od 2021 · nar. 1982 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- Zuzana Thielejednatel · od 2022 · nar. 1977 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- ATALIAN EUROPE S.A.100 %od 2013 · vklad 7,2 mil. Kč
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 19
- Joao Paulo Pereira Da Silvajednatel · od 2020 · do 2021 · nar. 1970 · Vídeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Lenka Vořechovájednatel · od 2019 · do 2021 · nar. 1980 · Kladnojiné firmy v rejstříku nemá
- Norbert Moussartjednatel · od 2019 · do 2020 · nar. 1967 · Chatenay-Malabrydalších 2 firmy:2 aktivních
- Guillaume Marie Francois Bertierjednatel · od 2017 · do 2019 · nar. 1966 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. Marek Feltljednatel · od 2019 · do 2019 · nar. 1965 · Zelenečjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Potomskýjednatel · od 2014 · do 2019 · nar. 1977 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Novotnýčlen statutárního orgánu · od 1998 · do 2017 · nar. 1964 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Novotnýjednatel · od 1998 · do 2015 · nar. 1964 · Mladá Boleslavjiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Novotnájednatel · od 1996 · do 2008 · nar. 1964 · Kosmonosyjiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Novotnájednatel · od 1996 · do 2003 · Mladá Boleslav
- Pavel Novotnýjednatel · od 1996 · do 2003 · Mladá Boleslav
- ATALIAN INTERNATIONAL S.A.společník · od 2010 · do 2013
- GROUPE TFN POLE INTERNATIONAL, Société par Actions Simlifiéespolečník · od 2008 · do 2008
- GROUPE TFN POLE INTERNATIONAL S.A.společník · od 2008 · do 2010
- GROUPE TRN POLE INTERNATIONAL S.A.společník · od 2008 · do 2008
- Jana Novotnáspolečník · od 2003 · do 2017 · nar. 1964 · Kosmonosyjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Potomskýspolečník · od 2014 · do 2018 · nar. 1977 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Novotnýspolečník · od 1996 · do 2017 · nar. 1964 · Mladá Boleslavjiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Novotnáspolečník · od 1996 · do 2003 · Mladá Boleslav
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ATALIAN CZ s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
ATALIAN CZ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 127 z 1 129firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 2 003 z 2 469 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 99 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 2 mld. Kč1 015 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 12,3 mil. Kčv 47 dotacích z veřejných rozpočtů, 85 % z fondů EU
- 65 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 312,3 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 48 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Praze · 1 129 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 127
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
- 0688
- 1 - 5220
- 6 - 950
- 10 - 1945
- 20 - 2418
- 25 - 4951
- 50 - 9924
- 100 - 19912
- 200 - 2495
- 250 - 4996
- 500 - 9997
- 1000 - 14991
- 2000 - 2499tato firma2
Ročník 1996
Z 250 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 242. ATALIAN CZ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ATALIAN CZ s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- ZENOVA services s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 1996
- B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1994
- Dussmann Service s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- RPM Service s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1999
- SAXANA GROUP k.s.500 - 999 zaměstnancůod 2007
- TREKVILA s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- M&M Facility Services s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 015 smluv za 2 mld. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany23 smluv310,7 mil. Kč
- THERMAL-F, a.s.19 smluv238,2 mil. Kč
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost459 smluv191,5 mil. Kč
- Letiště Praha, a. s.19 smluv134,9 mil. Kč
- Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně22 smluv89,1 mil. Kč
- Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace11 smluv78,9 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Smlouva o zajištění úklidových služeb193,5 mil. Kč
- Smlouva o zajištění úklidových prací a služeb pro část II veřejné zakázky UTB - Úklidové služby, ID 2719uzavřena 9. 10. 202616,3 mil. Kč
- Dodatek č. 21 - proškolováníuzavřena 9. 3. 2026cena neuvedena
- Servis v NsPuzavřena 1. 10. 202660 000 Kč
- Havarijní situace: Úklidové práce po rozsáhlé rekonstrukciuzavřena 20. 10. 2026136 200 Kč s DPH
- správa budovuzavřena 15. 10. 2026104 098 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
47 dotací za 12,3 mil. Kč (2007–2025), 85 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 10,5 mil. Kčnárodní zdroje · 1,9 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí20 dotací7 mil. Kč
- Úřad práce České republiky24 dotací3,6 mil. Kč
- Úřad práce v Příbrami2 dotace1,6 mil. Kč
- Úřad práce v Ústí nad Labem1 dotace98 000 Kč
Poslední dotace
- ATALIAN CZ s.r.o. - Podnikové vzděláváníMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Operační program Zaměstnanost+238 419 KčEU
- TRA-SZ-3/2019Úřad práce České republiky · 2019240 000 KčEU
- PDUÚřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost45 000 KčEU
- Vzdělávání zaměstnanců společnosti ATALIAN CZ s.r.o.Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2017 · Operační program Zaměstnanost2,3 mil. KčEU
- Vzdělávání zaměstnanců AB Facility a.s.Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2017 · Operační program Zaměstnanost1,5 mil. KčEU
- BMA-SZ-49/2017Úřad práce České republiky · 2017156 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 4,2 mil. Kč, vyúčtováno 14 %.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 599 465 Kčzbývá · 3,6 mil. Kč
Projekt
- od 17. 1. 2024 · ukončen 31. 3. 2026ATALIAN CZ s.r.o. - Podnikové vzděláváníOperační program Zaměstnanost plus · Projekt finálně uzavřen · 14 krajů4,2 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
65 vyhraných zakázek za 312,3 mil. Kč od 23 zadavatelů; v 2 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA14 zakázek25 mil. Kč
- DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Těžba a úprava uranu9 zakázek30,1 mil. Kč
- Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně6 zakázek80,6 mil. Kč
- Městský soud v Praze4 zakázky49,2 mil. Kč
- Generální finanční ředitelství4 zakázky5 mil. Kč
- Úřad práce České republiky4 zakázkybez ceny
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2017MS Praha - zajištění organizace provozování JANMMěstský soud v Praze47,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2023UTB - Úklid objektů U4, U13, U14, U18 - 2023Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně32,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2018část č. 3 Západní ČechyMinisterstvo obrany30,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2025UTB – Úklid objektů U16, U17 a U61 - 2025Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně22 mil. Kč
- malého rozsahu · 2018část č. 2 Severní ČechyMinisterstvo obrany20,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2019Zajištění ekologického úklidu v objektech MPSV – Na Poříčním právu 1, Podskalská 19 a Karlovo náměstí 1Ministerstvo práce a sociálních věcí · 5 nabídek19,9 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 33 · ostatní 14 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 1. 2025PřesídleníPraha
- 1. 2. 2022Nový ve vedeníZuzana Thiele (jednatel)
- 31. 12. 2021Odchod z vedeníJoao Paulo Pereira Da Silva (jednatel)
- 1. 2. 2021Nový ve vedeníIng. Daniel Digoň (jednatel)
- 31. 1. 2021Odchod z vedeníIng. Lenka Vořechová (jednatel)
- 1. 7. 2020Nový ve vedeníJoao Paulo Pereira Da Silva (jednatel)
- 30. 6. 2020Odchod z vedeníNorbert Moussart (jednatel)
- 27. 5. 2020PřesídleníPraha
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 1. 11. 2019Nový ve vedeníIng. Lenka Vořechová (jednatel)
- 24. 9. 2019Nový ve vedeníNorbert Moussart (jednatel)
- 22. 9. 2019Odchod z vedeníGuillaume Marie Francois Bertier (jednatel)
- 31. 8. 2019Odchod z vedeníRNDr. Marek Feltl (jednatel)
- 15. 4. 2019Nový ve vedeníRNDr. Marek Feltl (jednatel)
- 31. 3. 2019Odchod z vedeníZdeněk Potomský (jednatel)
- 11. 1. 2018Odchod společníkaZdeněk Potomský
- 1. 8. 2017PřesídleníMladá Boleslav → Praha
- 13. 2. 2017Odchod společníkaJana Novotná
- 13. 2. 2017Odchod společníkaPavel Novotný
- 1. 2. 2017Nový ve vedeníGuillaume Marie Francois Bertier (jednatel)
- 31. 1. 2017Odchod z vedeníPavel Novotný (člen statutárního orgánu)
- 1. 9. 2016PřesídleníMladá Boleslav
- 27. 1. 2015Odchod z vedeníPavel Novotný (jednatel)
- 31. 3. 2014Nový ve vedeníZdeněk Potomský (jednatel)
- 31. 3. 2014Nový společníkZdeněk Potomský – 2.16 %
- 31. 3. 2014Změna základního kapitálu7 000 000 → 7 165 000 Kč
- 20. 6. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 250 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
j2zdfx3
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25059394
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Želetavská 1525/1, Michle (Praha 4), 14000 Praha
- AGUA Prague s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- ALLIB Leasing s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1998Aktivní
- Arboretum B2, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- Arboretum B3, a.s.Akciová společnost · od 2021Aktivní
- Arboretum B4, a.s.Akciová společnost · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25059394
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní úklidové činnosti
- Další činnosti
- Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy kovodělných výrobků, Opravy kovodělných výrobků, Opravy strojů, Opravy strojů, Výroba, přenos a rozvod elektřiny, Obchod s elektřinou, 35150 a 22 dalších
- Zaměstnanci
- 2000 - 2499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 6. 1996
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ATALIAN CZ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ATALIAN CZ s.r.o.
Kdy vznikla firma ATALIAN CZ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ATALIAN CZ s.r.o.?
Kde sídlí ATALIAN CZ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ATALIAN CZ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ATALIAN CZ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ATALIAN CZ s.r.o.?
Komu patří ATALIAN CZ s.r.o.?
Je ATALIAN CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ATALIAN CZ s.r.o. zabývá?
Je ATALIAN CZ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu