Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 22 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Radek Mráz, vlastní B+N Referencia Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- B+N Referencia Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság100 %od 2022 · vklad 27 mil. Kč
Dříve ve firmě · 18
- István Matskásijednatel · od 2023 · do 2023 · nar. 1970 · Budapestjiné firmy v rejstříku nemá
- Libor Holíkjednatel · od 2021 · do 2023 · nar. 1972 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Priit Paistejednatel · od 2018 · do 2021 · nar. 1970 · Tallinnjiné firmy v rejstříku nemá
- Péter Szabójednatel · od 2017 · do 2018 · nar. 1972 · Csobánkajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Boháčekjednatel · od 2010 · do 2017 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Alois Kohoutjednatel · od 2009 · do 2010 · nar. 1961 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Ladislav Burianjednatel · od 2005 · do 2009 · nar. 1971 · Říčanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Rolf Hesseprokura · od 1999 · do 2007 · nar. 1962 · Mladá Boleslavjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jana Jirmanováprokura · od 2004 · do 2007 · nar. 1962 · Praha 9jiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Ladislav Burianprokura · od 2004 · do 2005 · nar. 1971 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Florian Eisenmagenjednatel · od 2003 · do 2005 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Gerald Thalmaierjednatel · od 1999 · do 2004 · Praha
- ISS Austria Holding GmbHspolečník · od 2005 · do 2005
- ISS Global A/Sspolečník · od 2005 · do 2021
- B+N Referencia Zrt.společník · od 2021 · do 2022
- Marian Harvillaspolečník · od 1994 · do 1999 · Praha
- Ilona Harvillováspolečník · od 1994 · do 1996 · Praha
- ISS Central Europe Holding Ges.m.b.H.společník · od 1996 · do 2005
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 126 z 1 129firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 32 letna trhu, déle než 2 163 z 2 469 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje
- 17 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 135 Kč
- 2 mld. Kč468 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 mil. Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 97 % z fondů EU
- 27 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 223,4 mil. Kč bez DPH
- 6 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 33 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 18 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Praze · 1 129 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 126
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 2
- 0688
- 1 - 5220
- 6 - 950
- 10 - 1945
- 20 - 2418
- 25 - 4951
- 50 - 9924
- 100 - 19912
- 200 - 2495
- 250 - 4996
- 500 - 9997
- 1000 - 1499tato firma1
- 2000 - 24992
Ročník 1994
Z 260 subjektů oboru zapsaných v roce 1994 dnes funguje 256. B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1994Tato firma · stejně velké →
- ZENOVA services s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 1996
- ATALIAN CZ s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 1996
- Dussmann Service s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- RPM Service s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1999
- SAXANA GROUP k.s.500 - 999 zaměstnancůod 2007
- TREKVILA s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
- M&M Facility Services s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
468 smluv za 2 mld. Kč, nejvíc s Letiště Praha, a. s. (35 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Letiště Praha, a. s.6 smluv710,8 mil. Kč
- Psychiatrická nemocnice Bohnice25 smluv530,6 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Ostrava42 smluv208,3 mil. Kč
- Národní knihovna České republiky43 smluv74,9 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Plzeň9 smluv71,2 mil. Kč
- Ministerstvo obrany13 smluv44,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Dod. č.1 Provádění úklidu v objektech Terminálu 2 (vč. spojovacího objektu), Terminálu 3 a v dalších objektech areálu letiště Praha/Ruzyně298,2 mil. Kč
- pronájem nebytových prostor - ukliduzavřena 30. 10. 2026 · dodatek96 246 Kč
- pronájem nebytových prostor - ukliduzavřena 27. 10. 2026 · dodatek2,1 mil. Kč
- Smlouva o poskytování úklidových služeb - DAMUuzavřena 1. 10. 20262 mil. Kč
- Smlouva o poskytování služeb - rozšířená údržbauzavřena 31. 10. 20222,9 mil. Kč
- DAMU-obj.Mimořádný roční úkliduzavřena 11. 9. 2026104 851 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 2 mil. Kč (2009–2010), 97 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2 mil. Kčnárodní zdroje · 62 182 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace2 mil. Kč
- Úřad práce v Plzni1 dotace62 182 Kč
Poslední dotace
- CZ.1.04/1.1.02/35.01108Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20102 mil. KčEU
- PJA-SL-2/2009Úřad práce v Plzni · 200962 182 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
27 vyhraných zakázek za 223,4 mil. Kč od 17 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Národní knihovna České republiky5 zakázek75,9 mil. Kč
- Psychiatrická nemocnice Bohnice5 zakázek46,6 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra2 zakázky1,5 mil. Kč
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY2 zakázky147 169 Kč
- Fakultní nemocnice Plzeň1 zakázka66,8 mil. Kč
- Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik1 zakázka9,9 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2018Zajištění úklidových služeb pro objekty 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 41 a 42 ve Fakultní nemocnici Plzeň – areál LochotínFakultní nemocnice Plzeň66,8 mil. Kč
- 2015Úklidové službyPsychiatrická nemocnice Bohnice44,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Úklidové služby pro objekty NK ČRNárodní knihovna České republiky · 10 nabídek38 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Úklidové služby pro objekty NK ČRNárodní knihovna České republiky · 13 nabídek35 mil. Kč
- nadlimitní · 2022SLL JL Úklidové službyStátní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik9,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Úklidové služby nového objektu PsychiatrieFakultní nemocnice Ostrava7,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Úklidový/á pracovník/ce2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 16. 7. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 21 · ostatní 10 · benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 9. 2023Odchod z vedeníIstván Matskási (jednatel)
- 1. 9. 2023Nový ve vedeníRadek Mráz (jednatel)
- 5. 6. 2023Nový ve vedeníIstván Matskási (jednatel)
- 5. 6. 2023Odchod z vedeníLibor Holík (jednatel)
- 16. 5. 2022Nový společníkB+N Referencia Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság – 100 %
- 16. 5. 2022Odchod společníkaB+N Referencia Zrt.
- 16. 7. 2021PřesídleníPraha
- 23. 6. 2021Odchod z vedeníPriit Paiste (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 23. 6. 2021Nový ve vedeníLibor Holík (jednatel)
- 1. 4. 2021Změna názvuB+N Bohemia Facility Services s.r.o. → B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
- 31. 3. 2021Odchod společníkaISS Global A/S
- 31. 3. 2021Nový společníkB+N Referencia Zrt. – 100 %
- 31. 3. 2021Změna názvuISS Facility Services s.r.o. → B+N Bohemia Facility Services s.r.o.
- 1. 2. 2018Odchod z vedeníPéter Szabó (jednatel)
- 1. 2. 2018Nový ve vedeníPriit Paiste (jednatel)
- 29. 3. 2017PřesídleníPraha
- 28. 2. 2017Nový ve vedeníPéter Szabó (jednatel)
- 28. 2. 2017Odchod z vedeníIng. Jan Boháček (jednatel)
- 31. 3. 2010Odchod z vedeníAlois Kohout (jednatel)
- 1. 1. 2010Nový ve vedeníIng. Jan Boháček (jednatel)
- 30. 9. 2009Změna základního kapitálu26 200 000 → 27 000 000 Kč
- 12. 5. 2009Odchod z vedeníIng. Ladislav Burian (jednatel)
- 12. 5. 2009Nový ve vedeníAlois Kohout (jednatel)
- 1. 6. 2008PřesídleníPraha
- 27. 9. 2007Odchod z vedeníRolf Hesse (prokura)
- 7. 1. 1994Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 260 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
giycycy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ60470291
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Antala Staška 2027/77, Krč, 14000 Praha
- Aegea Holdings Venture Capital - osoba rizikového kapitálu a.s.Akciová společnost · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- A&T Warehouse s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- B+N Czech Republic Správa Budov s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
- CML s.r.o. - v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2003Aktivní
- Grand Automotive Central Europe Kft. - odštěpný závodOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2019 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 60470291
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Úklidové činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Shromažďování a sběr nebezpečných odpadů, Shromažďování a sběr nebezpečných odpadů, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Elektrické instalace a 21 dalších
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 1. 1994
- Poslední změna
- 30. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Kdy vznikla firma B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.?
Kde sídlí B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.?
Jaké je IČO firmy B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.?
Jakou datovou schránku má B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.?
Komu patří B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.?
Je B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. zabývá?
Je B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu