Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 4 závěrky.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 4 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji David Janoušek a 1 další, vlastní ZerrynnX Capitol Base, a.s. (100 %).
Statutární orgán
- David Janoušekpředseda představenstva · od 2018 · nar. 1982 · Újezd u Brnadalších 5 firem:5 aktivních
- Ondřej Čadíkčlen představenstva · od 2025 · nar. 1977 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 1
Dříve ve firmě · 12
- Ing. Luděk Vilímpředseda představenstva · od 2011 · do 2018 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Radek Křivánekpředseda představenstva · od 2007 · do 2010 · nar. 1969 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Dan Ježčlen představenstva · od 2009 · do 2010 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Luděk Vilímmístopředseda představenstva · od 2009 · do 2010 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Nedvědčlen představenstva · od 2007 · do 2010 · nar. 1969 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Peter Suchýčlen představenstva · od 2008 · do 2010 · nar. 1966 · Vrútkyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Nedvědmístopředseda představenstva · od 2007 · do 2009 · nar. 1969 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ivan Hübschčlen představenstva · od 2008 · do 2009 · nar. 1974 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- PaeDr. Ivo Vašíčekčlen představenstva · od 2008 · do 2009 · nar. 1961 · Zvolejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Kličkačlen představenstva · od 2007 · do 2008 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Větrčlen představenstva · od 2007 · do 2008 · nar. 1968 · Svitavyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Radek Křivánekčlen představenstva · od 2002 · do 2007 · nar. 1969 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GiTy, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
GiTy, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 z 20firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 27 z 33 firem oboru v Brně
- 86 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 90 firemsídlí na stejné adrese
- 3,6 mld. Kč823 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 92,4 mil. Kčv 20 dotacích z veřejných rozpočtů, 9 % z fondů EU
- 226 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 4,1 mld. Kč bez DPH
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Telekomunikační činnosti v Brně · 20 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 1
Ročník 1996
Z 37 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 32. GiTy, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- GiTy, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- K-net Technical International Group, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1993
- Faster CZ spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1994
- KONZULTA Brno,a.s.20 - 24 zaměstnancůod 1999
- NetDataComm, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2004
- Zrnko NET, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2017
- NEPA servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1998
- Euro Mobil Com s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
823 smluv za 3,6 mld. Kč, nejvíc s Ministerstvo vnitra (37 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo vnitra72 smluv1,3 mld. Kč
- Ministerstvo obrany98 smluv1,2 mld. Kč
- Vojenský technický ústav, s.p.77 smluv322,5 mil. Kč
- České dráhy, a.s.2 smlouvy72,6 mil. Kč
- Národní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.11 smluv61,1 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy5 smluv54,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Realizace a podpora CISCO1,2 mld. Kč
- 19541 - Objednávka: Nákup 100 ks FortiTokenů HW, FortiToken-210uzavřena 21. 10. 2026177 120 Kč
- Smlouva o nájmu nemovitostíuzavřena 27. 10. 2026200 000 Kč
- Licenční smlouva č. OMI-VZMR-2026-84 - CPD a GAMPA – prodloužení SW licence (GiTy, a.s.)uzavřena 21. 10. 2026565 350 Kč
- Objednávka aktivních prvků LAN včetně roční podporyuzavřena 16. 10. 2026288 955 Kč
- Objednávka na nákup Transceiverůuzavřena 19. 10. 2026 · dodatek60 380 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
20 dotací za 92,4 mil. Kč (2006–2025), 9 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 8,4 mil. Kčnárodní zdroje · 84 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy5 dotací33,4 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu7 dotací30 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra4 dotace24,3 mil. Kč
- Akademie věd ČR2 dotace2,6 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace2 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2010Média-informační systém s podporou pokročilých multimediálních služebMinisterstvo průmyslu a obchodu12,8 mil. Kč
- Implementace Microsoft Dynamics 365 Business CentralMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2024–2025 · Digitální transformace podniků563 516 KčEU
- Technologie pro testování kyberbezpečnosti ICTMinisterstvo vnitra · 2023 · Program bezpečnost. výzk. ČR: vývoj, testování … SECTECH (2021-2026)3,5 mil. Kč
- Modernizace datového centra GiTy, a.s.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost5,8 mil. KčEU
- BMA-MN-310/2018Úřad práce České republiky · 20181,2 mil. KčEU
- BMA-MN-332/2018Úřad práce České republiky · 2018803 104 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
226 vyhraných zakázek za 4,1 mld. Kč od 42 zadavatelů; v 70 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany95 zakázek2,1 mld. Kč
- Vojenský technický ústav, s.p.19 zakázek122,3 mil. Kč
- Ministerstvo zahraničních věcí12 zakázek47,9 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra10 zakázek1,2 mld. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.7 zakázek10,9 mil. Kč
- ČEZ, a. s.7 zakázek3 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025Realizace a podpora vrstvy páteřních CE směrovačů CISCO – Centrální Rámcová dohodaMinisterstvo vnitra · jediná nabídka1,2 mld. Kč
- nadlimitní · 2025GDS - rozhraní DMZ-GDS - 2. částMinisterstvo obrany205,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2025GDS - rozhraní DMZ - GDS - 2. částMinisterstvo obrany · 4 nabídky170 mil. Kč
- nadlimitní · 2026GDS - Technologie LAN - nákup aktivních prvků - 2026Ministerstvo obrany · jediná nabídka124,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Rámcová dohoda na zajištění dodávek firewallů a VPN koncentrátorů a poskytování souvisejících služebNárodní agentura pro komunikační a informační technologie, s. p.115 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Navýšení bezpečnosti a dostupnosti v páteřních lokalitáchMinisterstvo obrany101,2 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 11. 2025Nový ve vedeníOndřej Čadík (člen představenstva)
- 1. 3. 2018Nový ve vedeníDavid Janoušek (předseda představenstva)
- 28. 2. 2018Odchod z vedeníIng. Luděk Vilím (předseda představenstva)
- 23. 10. 2017PřesídleníBrno
- 1. 1. 2011Nový ve vedeníIng. Luděk Vilím (předseda představenstva)
- 31. 12. 2010Odchod z vedeníIng. Radek Křivánek (předseda představenstva)
- 31. 12. 2010Odchod z vedeníIng. Luděk Vilím (místopředseda představenstva)
- 31. 12. 2010Odchod z vedeníDan Jež (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 10. 9. 2010Změna názvuGiTy,a.s. → GiTy, a.s.
- 21. 6. 2010Změna základního kapitálu133 829 000 → 93 680 300 Kč
- 19. 1. 2010Nový společníkZerrynnX Capitol Base, a.s. – 100 %
- 8. 1. 2010Odchod z vedeníIng. Jan Nedvěd (člen představenstva)
- 8. 1. 2010Odchod z vedeníIng. Peter Suchý (člen představenstva)
- 14. 9. 2009Změna základního kapitálu133 828 000 → 133 829 000 Kč
- 17. 7. 2009Změna základního kapitálu133 825 000 → 133 828 000 Kč
- 15. 7. 2009Odchod z vedeníIng. Jan Nedvěd (místopředseda představenstva)
- 15. 7. 2009Nový ve vedeníIng. Luděk Vilím (místopředseda představenstva)
- 15. 7. 2009Odchod z vedeníIvan Hübsch (člen představenstva)
- 15. 7. 2009Nový ve vedeníDan Jež (člen představenstva)
- 7. 7. 2009Odchod z vedeníPaeDr. Ivo Vašíček (člen představenstva)
- 5. 9. 2008Nový ve vedeníIng. Peter Suchý (člen představenstva)
- 5. 9. 2008Nový ve vedeníIvan Hübsch (člen představenstva)
- 28. 3. 2008Odchod z vedeníIng. Martin Klička (člen představenstva)
- 28. 3. 2008Nový ve vedeníPaeDr. Ivo Vašíček (člen představenstva)
- 7. 1. 2008Odchod z vedeníIng. Miroslav Větr (člen představenstva)
- 1. 7. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 37 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 5. 10. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
7miceqb
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25302400
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Mariánské náměstí 617/1, Komárov, 61700 Brno
- AFVE Martinice s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- CARTec motorsport, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- Cenote s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- CLABOAN , s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- CORADO SECURITY CZ, a.s.Akciová společnost · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25302400
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Telekomunikační činnosti
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek a desek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů, Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely j. n., Instalace průmyslových strojů a zařízení, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití a 31 dalších
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 7. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GiTy, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě GiTy, a.s.
Kdy vznikla firma GiTy, a.s.?
Kolik zaměstnanců má GiTy, a.s.?
Kde sídlí GiTy, a.s.?
Jaké je IČO firmy GiTy, a.s.?
Jakou datovou schránku má GiTy, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy GiTy, a.s.?
Komu patří GiTy, a.s.?
Je GiTy, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GiTy, a.s. zabývá?
Je GiTy, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Telekomunikační činnosti v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu