Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 23 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 23 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Oldřich Rutar a 1 další, vlastní Mark2 Corporation Investment SE (100 %).
Statutární orgán
- Oldřich Rutarčlen představenstva · od 2013 · nar. 1981 · Prahadalších 10 firem:10 aktivních
- Šárka Fialováprokura · od 2018 · nar. 1977 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 12
- Kateřina Sochorovápředseda představenstva · od 2013 · do 2018 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Stanislava Bártováčlen představenstva · od 2010 · do 2014 · nar. 1975 · Praha 1jiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Kateřina Sochorováčlen představenstva · od 2011 · do 2013 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Refkapředseda představenstva · od 2010 · do 2013 · nar. 1978 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Hanuščlen představenstva · od 2010 · do 2011 · nar. 1981 · Česká Třebovájiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Refkačlen představenstva · od 2009 · do 2010 · nar. 1978 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Stanislava Bártovápředseda · od 2002 · do 2010 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Miroslav Zahálkačlen představenstva · od 2004 · do 2010 · nar. 1981 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Josef Dobeščlen představenstva · od 2008 · do 2009 · nar. 1964 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Kateřina Sochorováčlen · od 2003 · do 2008 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Kateřina Velčickáčlen · od 2003 · do 2007 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Stanislava Ješutovápředseda · od 2002 · do 2006 · nar. 1975 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Mark2 Corporation Czech a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Vlastní · 2
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
Mark2 Corporation Czech a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 174 z 1 180firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 1 553 z 2 119 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 86 firemsídlí na stejné adrese
- 44 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 134 Kč
- 504,3 mil. Kč346 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 24,5 mil. Kčv 151 dotacích z veřejných rozpočtů, 90 % z fondů EU
- 59 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 897,6 mil. Kč bez DPH
- 11 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- Mark2 Corporation Investment SEstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 151 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze · 1 180 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 174
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 3
- 0437
- 1 - 5248
- 6 - 969
- 10 - 1983
- 20 - 2424
- 25 - 4977
- 50 - 9975
- 100 - 19965
- 200 - 24913
- 250 - 49933
- 500 - 99931
- 1000 - 149916
- 1500 - 19993
- 2500 - 2999tato firma3
- 3000 - 39993
Ročník 1998
Z 247 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 239. Mark2 Corporation Czech a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Mark2 Corporation Czech a.s.2500 - 2999 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- ATOMDIA s.r.o.2500 - 2999 zaměstnancůod 2018
- Valvonta s.r.o.2500 - 2999 zaměstnancůod 2019
- CBS PROFESIONAL security agency, a.s.3000 - 3999 zaměstnancůod 1998
- PROFESIONAL security agency s.r.o.3000 - 3999 zaměstnancůod 2012
- SAPO service s.r.o.3000 - 3999 zaměstnancůod 2019
- SECURITAS ČR s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1991
- D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 2008
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
346 smluv za 504,3 mil. Kč, nejvíc s ARENA BRNO, a.s. (34 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- ARENA BRNO, a.s.1 smlouva173 mil. Kč
- Obecní dům, a.s.7 smluv38,6 mil. Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj4 smlouvy34,5 mil. Kč
- Akademie múzických umění v Praze84 smluv28 mil. Kč
- Univerzita Karlova7 smluv27,4 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace35 smluv24,8 mil. Kč
Poslední smlouvy
- Změnový list - dodávka a montáž klimatizačních jednotek pro zastupitelský sál KrÚ Pk.uzavřena 12. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Rámcová dohoda na zabezpečovací techniku, slaboproudé a silnoproudé systémyuzavřena 5. 10. 202620 mil. Kč
- SMLOUVA NA ZAJIŠŤOVÁNÍ SLUŽEB INTEGROVANÉHO FACILITY MANAGEMENTU V MULTIFUNKČNÍ HALE - bezpečnost, úklid, dohledové a poplachové přijímací centrum, technická správa a údržba budov, manipulace (pozn. povinnost zveřejnění se nevztahuje na Přílohu č. 10)uzavřena 30. 9. 2026173 mil. Kč
- Smlouva o dílo, Dodatek č.1, Vjezdový systém Brnouzavřena 29. 9. 20261,7 mil. Kč
- rozšíření přístupového systémuuzavřena 21. 9. 2026170 900 Kč
- Asistent veřejného pořádku: zajištění plnění fyzického výkonu dvoučlenné hlídky asistentů veřejného pořádku ve formě pěší patroly zaměřené na preventivní působení ve veřejném prostoru – Změna doby poskytování služeb a nejvyšší přípustné ceny za prováděníuzavřena 31. 8. 2026 · dodatek598 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
151 dotací za 24,5 mil. Kč (2009–2019), 90 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 22,1 mil. Kčnárodní zdroje · 2,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky95 dotací13,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí47 dotací10,5 mil. Kč
- Úřad práce v Liberci6 dotací384 000 Kč
- Úřad práce v Opavě2 dotace60 000 Kč
- Úřad práce v Olomouci1 dotace35 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2017Vzdělávání zaměstnanců M2CMinisterstvo práce a sociálních věcí4,4 mil. KčEU
- BOA-JZ-41/2019Úřad práce České republiky · 2019180 000 KčEU
- ŽIVOT BEZ BARIÉR v Jihomoravském krajiÚřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost45 000 KčEU
- OTA-JZ-20/2018Úřad práce České republiky · 2018432 000 KčEU
- RKA-JZ-14/2018Úřad práce České republiky · 2018312 000 KčEU
- VYA-JZ-104/2017Úřad práce České republiky · 2018180 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
59 vyhraných zakázek za 897,6 mil. Kč od 22 zadavatelů; v 12 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo financí10 zakázek42,3 mil. Kč
- ČEZ, a. s.8 zakázek362,2 mil. Kč
- České dráhy, a.s.7 zakázek238,5 mil. Kč
- Ministerstvo pro místní rozvoj4 zakázky71,6 mil. Kč
- Akademie múzických umění v Praze4 zakázky34 mil. Kč
- Ministerstvo obrany3 zakázky106 446 Kč
Největší zakázky
- 2023Zajištění bezpečnostních služeb fyzické ostrahy a služeb souvisejícíchČeské dráhy · společně s dalšími435,9 mil. Kč
- malého rozsahu · 2024Ostraha EDU a ETE na přechodné obdobíČEZ, a. s.362,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Pořízení kamerových systémů pro řadu 471České dráhy148 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Pořízení kamerových systémů pro řadu 471České dráhy, a.s.87,7 mil. Kč
- 2018Zajištění služeb správy, ostrahy a úkliduObecní dům, a.s.39,3 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Údržbářské práce v objektech MMRMinisterstvo pro místní rozvoj · 2 nabídky37,3 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Stagehand-montážní pracovník10 míst
- strážný ( m/ž)10 míst
- Recepční8 míst
- Operační důstojník ( m/ž)5 míst
- Zásahová jednotka, strážný ( m/ž)5 míst
- Recepční (m/ž)/ vhodné i pro OZP/OZZ3 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 8. 1. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 74 · benzín 55 · ostatní 12 · hybrid 7 · elektřina 2 · CNG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 10. 2020PřesídleníPraha
- 17. 1. 2019PřesídleníPraha 4 → Praha
- 2. 11. 2018Nový ve vedeníŠárka Fialová (prokura)
- 18. 10. 2018Odchod z vedeníKateřina Sochorová (předseda představenstva)
- 16. 12. 2014Odchod z vedeníMgr. Stanislava Bártová (člen představenstva)
- 30. 5. 2013Odchod z vedeníMgr. Kateřina Sochorová (člen představenstva)
- 21. 5. 2013Nový ve vedeníOldřich Rutar (člen představenstva)
- 21. 5. 2013Nový ve vedeníKateřina Sochorová (předseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 21. 5. 2013Odchod z vedeníMartin Refka (předseda představenstva)
- 27. 6. 2012Změna základního kapitálu1 000 000 → 2 000 000 Kč
- 9. 3. 2012Změna názvuABL, a.s. → Mark2 Corporation Czech a.s.
- 15. 12. 2011Odchod z vedeníPetr Hanuš (člen představenstva)
- 15. 12. 2011Nový ve vedeníMgr. Kateřina Sochorová (člen představenstva)
- 27. 12. 2010Nový společníkMark2 Corporation Investment SE – 100 %
- 16. 6. 2010Odchod z vedeníMartin Refka (člen představenstva)
- 3. 6. 2010Odchod z vedeníMgr. Stanislava Bártová (předseda)
- 3. 6. 2010Odchod z vedeníMiroslav Zahálka (člen představenstva)
- 3. 6. 2010Nový ve vedeníMartin Refka (předseda představenstva)
- 3. 6. 2010Nový ve vedeníPetr Hanuš (člen představenstva)
- 5. 1. 2010Nový ve vedeníMgr. Stanislava Bártová (člen představenstva)
- 16. 6. 2009Odchod z vedeníMgr. Josef Dobeš (člen představenstva)
- 16. 6. 2009Nový ve vedeníMartin Refka (člen představenstva)
- 29. 1. 2008PřesídleníPraha 4
- 18. 1. 2008Odchod z vedeníMgr. Kateřina Sochorová (člen)
- 18. 1. 2008Nový ve vedeníMgr. Josef Dobeš (člen představenstva)
- 14. 12. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 247 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 26. 1. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
dzfcjki
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25719751
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Vladislavova 1390/17, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- Adventure agency s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1997Aktivní
- Alvarez & Marsal European Growth Markets Sp. z o.o., odštěpný závodOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2013Aktivní
- Arodance CZ, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- Cliffs Edge a.s.Akciová společnost · od 2025Aktivní
- Cliffs Stay a.s.Akciová společnost · od 2025Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25719751
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Činnosti soukromých bezpečnostních agentur
- Další činnosti
- Výroba elektronických součástek, Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy strojů, Opravy strojů a 16 dalších
- Zaměstnanci
- 2500 - 2999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 12. 1998
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Mark2 Corporation Czech a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Mark2 Corporation Czech a.s.
Kdy vznikla firma Mark2 Corporation Czech a.s.?
Kolik zaměstnanců má Mark2 Corporation Czech a.s.?
Kde sídlí Mark2 Corporation Czech a.s.?
Jaké je IČO firmy Mark2 Corporation Czech a.s.?
Jakou datovou schránku má Mark2 Corporation Czech a.s.?
Kdo je ve vedení firmy Mark2 Corporation Czech a.s.?
Komu patří Mark2 Corporation Czech a.s.?
Je Mark2 Corporation Czech a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Mark2 Corporation Czech a.s. zabývá?
Je Mark2 Corporation Czech a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Bezpečnostní a pátrací činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu