Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 17 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Zdeněk Jirák a 1 další, vlastní hlavně ALS LIMITED (79 %).
Statutární orgán
- Ing. Zdeněk Jirákjednatel · od 2014 · nar. 1979 · Sibřinadalších 1 firma:1 aktivních
- Sten Rickard Olofssonjednatel · od 2024 · nar. 1974 · Brandýs nad Labem-Stará Boleslavjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- ALS LIMITED79 %od 2013 · vklad 751 000 Kč
- Australian Laboratory Services Pty. Ltd21 %od 2005 · vklad 200 000 Kč
Dříve ve firmě · 3
- RNDr. Luboš Holýjednatel · od 2006 · do 2024 · nar. 1962 · Třebovlejiné firmy v rejstříku nemá
- Gregory Francis Kilmisterjednatel · od 2005 · do 2017 · nar. 1956jiné firmy v rejstříku nemá
- CAMPBELL BROTHERS LIMITEDspolečník · od 2006 · do 2013
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ALS Czech Republic, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ALS Czech Republic, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 318 z 11 323firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 20 letna trhu, déle než 11 402 z 18 471 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2005 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 68 000 Kč
- 351,6 mil. Kč457 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 5,6 mil. Kčv 13 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 139 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 184,6 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze · 11 323 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 318
- Ve stejném pásmu
- 4
- Větších
- 1
- 08 868
- 1 - 51 629
- 6 - 9287
- 10 - 19274
- 20 - 2458
- 25 - 49109
- 50 - 9946
- 100 - 19926
- 200 - 2497
- 250 - 49914
- 500 - 999tato firma4
- 1500 - 19991
Ročník 2005
Z 1 278 subjektů oboru zapsaných v roce 2005 dnes funguje 1 233. ALS Czech Republic, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ALS Czech Republic, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2005Tato firma · stejně velké →
- AFRY CZ s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- Porsche Engineering Services, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2001
- Blixcon s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2017
- Bilfinger Czech Republic, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- METROPROJEKT Praha a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- PRAGOPROJEKT, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- ELTODO, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
457 smluv za 351,6 mil. Kč, nejvíc s Český hydrometeorologický ústav (42 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Český hydrometeorologický ústav64 smluv147,8 mil. Kč
- DIAMO, státní podnik21 smluv20,4 mil. Kč
- Výzkumný ústav monitoringu a ochrany půdy, v. v. i.7 smluv18,9 mil. Kč
- Technologická agentura ČR1 smlouva11,7 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně20 smluv10,7 mil. Kč
- Pražské služby, a.s.18 smluv9,7 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o spolupráci na projektu "Hodnocení rizik realistických subletálních dávek pesticidů v potravních zdrojích samotářských včel ... "21,4 mil. Kč
- Objednávka - odběr vzorkůuzavřena 13. 10. 2026104 431 Kč
- Objednávka – akreditovaná analýza vody včetně vystavení protokolu o výsledcích analýzyuzavřena 26. 10. 2026203 150 Kč s DPH
- Analýza vzorků olejeuzavřena 15. 10. 2026100 000 Kč
- Objednávkauzavřena 1. 9. 202652 500 Kč
- Objednávka Z124260561 - sociální zařízeníuzavřena 18. 9. 202690 890 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
13 dotací za 5,6 mil. Kč (2014–2025), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Technologická agentura České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Technologická agentura České republiky1 dotace3,9 mil. Kč
- Úřad práce České republiky10 dotací1,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace146 800 Kč
Poslední dotace
- Komplexní zhodnocení kontaminace půd pesticidními látkami a in-situ remediační opatření k eliminaci jejich vstupu do podzemních vodTechnologická agentura České republiky · 2025 · MŽP-Prostředí pro život (2020-2026)3,9 mil. KčEU
- CLA-SZ-148/2016Úřad práce České republiky · 201687 226 KčEU
- LTA-SF-2041/2015Úřad práce České republiky · 2015234 000 KčEU
- CLA-SN-90/2015Úřad práce České republiky · 2015220 800 KčEU
- CLA-SZ-87/2015Úřad práce České republiky · 2015192 000 KčEU
- CLA-SN-37/2015Úřad práce České republiky · 2015165 600 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
139 vyhraných zakázek za 184,6 mil. Kč od 19 zadavatelů; v 36 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Český hydrometeorologický ústav41 zakázek126 mil. Kč
- Státní fond životního prostředí České republiky28 zakázek8,3 mil. Kč
- DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Těžba a úprava uranu25 zakázek22,2 mil. Kč
- Ministerstvo obrany16 zakázek1,1 mil. Kč
- Česká inspekce životního prostředí7 zakázek519 458 Kč
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace4 zakázky1,7 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025ČÁST 5 - Monitoring jakosti podzemních vod 2025-2026 - Východní ČechyČeský hydrometeorologický ústav · jediná nabídka9,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2025ČÁST 1 - Monitoring jakosti podzemních vod 2025-2026 - Severní ČechyČeský hydrometeorologický ústav · jediná nabídka8,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2025ČÁST 7 - Monitoring jakosti podzemních vod 2025-2026 - Jižní MoravaČeský hydrometeorologický ústav · jediná nabídka7,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2021Monitoring jakosti podzemních vod 2021 - 2022 - část 5 Východní ČechyČeský hydrometeorologický ústav · 2 nabídky7,1 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Zajištění rozborů odpadů - vzorkováníPražské služby, a.s.6,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2025ČÁST 4 - Monitoring jakosti podzemních vod 2025-2026 - Západní ČechyČeský hydrometeorologický ústav · jediná nabídka6,4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- QA Engineer1 místo
- Quality Engineer1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 12. 8. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 8 · LPG 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 12. 2024Odchod z vedeníRNDr. Luboš Holý (jednatel)
- 12. 12. 2024Nový ve vedeníSten Rickard Olofsson (jednatel)
- 10. 8. 2017Odchod z vedeníGregory Francis Kilmister (jednatel)
- 25. 9. 2014Nový ve vedeníIng. Zdeněk Jirák (jednatel)
- 24. 4. 2013Odchod společníkaCAMPBELL BROTHERS LIMITED
- 24. 4. 2013Nový společníkALS LIMITED – 78.97 %
- 1. 9. 2006Nový ve vedeníRNDr. Luboš Holý (jednatel)
- 31. 8. 2006Nový společníkCAMPBELL BROTHERS LIMITED – 78.97 %
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 31. 8. 2006Změna základního kapitálu200 000 → 951 000 Kč
- 6. 3. 2006Změna názvuCampbell Brothers Czech Republic s.r.o. → ALS Czech Republic, s.r.o.
- 27. 2. 2006PřesídleníPraha
- 19. 12. 2005Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 278 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
mb4kycm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27407551
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 9
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Harfě 336/9, Vysočany (Praha 9), 19000 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27407551
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Technické zkoušky a analýzy
- Další činnosti
- Výroba měřicích, zkušebních a navigačních přístrojů, Výroba měřicích, zkušebních a navigačních přístrojů, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, 70200, Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení, 71200 a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 12. 2005
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ALS Czech Republic, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ALS Czech Republic, s.r.o.
Kdy vznikla firma ALS Czech Republic, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ALS Czech Republic, s.r.o.?
Kde sídlí ALS Czech Republic, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ALS Czech Republic, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ALS Czech Republic, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ALS Czech Republic, s.r.o.?
Komu patří ALS Czech Republic, s.r.o.?
Je ALS Czech Republic, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ALS Czech Republic, s.r.o. zabývá?
Je ALS Czech Republic, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Architektonické a inženýrské činnosti; technické zkoušky a analýzy v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu