Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. David Kozák a 2 další, vlastní Honeywell Aerospace s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Mgr. David Kozákjednatel · od 2016 · nar. 1982 · Drahelčicedalších 2 firmy:2 aktivních
- JUDr. Jakub Tomšejjednatel · od 2022 · nar. 1988 · Prahadalších 7 firem:7 aktivních
- Ing. Michal Závišekjednatel · od 2025 · nar. 1976 · Rousínovdalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 7
- Dr. Stucky Oliver, PhD.jednatel · od 2016 · do 2022 · nar. 1958 · Viernheimjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Knápekjednatel · od 2014 · do 2016 · nar. 1965 · Olomoucjiné firmy v rejstříku nemá
- RNDr. Zdeněk Kovářjednatel · od 2015 · do 2016 · nar. 1963 · Bystrovanyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaroslav Doležaljednatel · od 2007 · do 2014 · nar. 1946 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Ladislav Janoušekjednatel · od 2010 · do 2011 · nar. 1978 · Zlončicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Martin Novotnýjednatel · od 2006 · do 2007 · nar. 1968 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Deloitte BPS a.s.společník · od 2006 · do 2007
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Honeywell International s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Honeywell International s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 789 z 3 793firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 5 964 z 10 121 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje
- 10 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 5 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 69 300 Kč
- 447,2 mil. Kč75 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 490,7 mil. Kčv 40 dotacích z veřejných rozpočtů, 10 % z fondů EU
- 11 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze · 3 793 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 789
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 2
- 01 371
- 1 - 51 884
- 6 - 9230
- 10 - 19145
- 20 - 2422
- 25 - 4970
- 50 - 9931
- 100 - 19916
- 200 - 2494
- 250 - 49913
- 500 - 9993
- 1000 - 1499tato firma2
- 1500 - 19991
- 2000 - 24991
Ročník 2006
Z 807 subjektů oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje 759. Honeywell International s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Honeywell International s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2006Tato firma · stejně velké →
- FLS People s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2020
- MerchHelp s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 2022
- SAP Services s.r.o.2000 - 2499 zaměstnancůod 2000
- Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2006
- Asahi CE & Europe Services s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2016
- DANTEM Tracking Force s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2023
- AGEL a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
75 smluv za 447,2 mil. Kč, nejvíc s Technologická agentura ČR (67 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Technologická agentura ČR13 smluv300 mil. Kč
- Západočeská univerzita v Plzni5 smluv19,7 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 smlouva14,5 mil. Kč
- Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava4 smlouvy5,3 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně29 smluv1,6 mil. Kč
- Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost1 smlouva1,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Smlouva o poskytnutí podpory Epsilon 237,9 mil. Kč
- LICENSE AGREEMENTuzavřena 23. 9. 202636 300 EUR
- Účast na řešení projektu "AI-řízený, Terénem Asistovaný Navigátor pro UAV do GNSS rušeného prostředí"uzavřena 24. 9. 202619,7 mil. Kč s DPH
- 1746/2 - Smlouva o poskytování služeb SPP 2026uzavřena 6. 10. 2026150 000 Kč
- projekt č. 202510uzavřena 29. 9. 20261,5 mil. Kč s DPH
- Smlouva o reklaměuzavřena 25. 9. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
40 dotací za 490,7 mil. Kč (2008–2025), 10 % z fondů EU; nejvíc přiznal Technologická agentura České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 48,3 mil. Kčnárodní zdroje · 442,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Technologická agentura České republiky21 dotací359,8 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu5 dotací90,2 mil. Kč
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy9 dotací39,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí3 dotace650 000 Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace583 859 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2017Modulární měniče elektrické energie s vysokou výkonovou hustotou pro automobilové a letecké systémyTechnologická agentura České republiky37,9 mil. Kč
- Výzkum a vývoj inovativních LiDAR technologií pro zvýšení bezpečnosti letecké dopravyTechnologická agentura České republiky · 2024–2025 · MPO-TREND (2020-2027)19,3 mil. KčEU
- Robustní navigační systémTechnologická agentura České republiky · 2023–2025 · DELTA2 (2020-2025)12,3 mil. Kč
- Systém včasné detekce zvýšeného rizika únavy a ospalosti řídícího letového provozuTechnologická agentura České republiky · 2025 · Program na podporu aplikovaného výzkumu a inovací v oblasti dopravy DOPRAVA 20307,4 mil. Kč
- Polohovací mechanismus pro optickou komunikaci mezi satelityTechnologická agentura České republiky · 2022 · MPO-TREND (2020-2027)6,3 mil. Kč
- Inovativní lineární elektromechanické aktuátoryTechnologická agentura České republiky · 2022 · MPO-TREND (2020-2027)3,6 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 19,5 mil. Kč, vyúčtováno 0 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 11. 2. 2026 · do 30. 6. 2028Pokročilé hybridní navigační řešení využívající DME-GNSS a monitoring oblastí s degradovaným navigačním signálem GNSSOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Středočeský, Jihomoravský, Zlínský19,5 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Systémoví analytici2 místa
- 33230 Nákupčí / Právník - specialista na vývozní předpisy1 místo
- Nákupčí - specialista na vývozní předpisy1 místo
- Vývojáři softwaru1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 1. 4. 2026.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 16. 10. 2026PřesídleníPraha
- 1. 7. 2025Nový ve vedeníIng. Michal Závišek (jednatel)
- 1. 4. 2022Nový ve vedeníJUDr. Jakub Tomšej (jednatel)
- 31. 3. 2022Odchod z vedeníDr. Stucky Oliver, PhD. (jednatel)
- 1. 2. 2016Nový ve vedeníDr. Stucky Oliver, PhD. (jednatel)
- 1. 2. 2016Nový ve vedeníMgr. David Kozák (jednatel)
- 31. 1. 2016Odchod z vedeníRNDr. Zdeněk Kovář (jednatel)
- 31. 1. 2016Odchod z vedeníZdeněk Knápek (jednatel)
Celá historie · další 13Skrýt starší
- 19. 8. 2015Nový ve vedeníRNDr. Zdeněk Kovář (jednatel)
- 15. 2. 2014Odchod z vedeníIng. Jaroslav Doležal (jednatel)
- 15. 2. 2014Nový ve vedeníZdeněk Knápek (jednatel)
- 30. 6. 2011Odchod z vedeníMgr. Ladislav Janoušek (jednatel)
- 27. 7. 2010Nový ve vedeníMgr. Ladislav Janoušek (jednatel)
- 4. 12. 2007Změna základního kapitálu200 000 → 53 581 000 Kč
- 9. 5. 2007Odchod společníkaDeloitte BPO G&I a.s.
- 9. 5. 2007Nový společníkHoneywell Aerospace s.r.o. – 100 %
- 9. 5. 2007Změna názvuBEDAHO s.r.o. → Honeywell International s.r.o.
- 9. 5. 2007PřesídleníPraha
- 23. 4. 2007Odchod z vedeníMgr. Martin Novotný (jednatel)
- 23. 4. 2007Nový ve vedeníIng. Jaroslav Doležal (jednatel)
- 21. 11. 2006Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 807 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 27. 5. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
r3vak9c
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27617793
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
V parku 2326/18, Chodov, 14800 Praha
- Apcom Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1996 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- CA CEE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- CPM Ventures s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026Aktivní
- Fidia Pharma CZ s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- GuideVision, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 50 - 99 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27617793
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení
- Další činnosti
- Výroba elektrických a elektronických zařízení pro motorová vozidla, Výroba elektrických a elektronických zařízení pro motorová vozidla, Opravy elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách a 9 dalších
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 11. 2006
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Honeywell International s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Honeywell International s.r.o.
Kdy vznikla firma Honeywell International s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Honeywell International s.r.o.?
Kde sídlí Honeywell International s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Honeywell International s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Honeywell International s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Honeywell International s.r.o.?
Komu patří Honeywell International s.r.o.?
Je Honeywell International s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Honeywell International s.r.o. zabývá?
Je Honeywell International s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu