Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 1 závěrka; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Maroš Blahovec a 3 další, vlastní TAKTIK Group, a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Maroš Blahovecjednatel · od 2024 · nar. 1989 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
- Miroslav Tokarčíkjednatel · od 2024 · nar. 1986 · Košicedalších 4 firmy:4 aktivních
- Valerián Stecjednatel · od 2024 · nar. 1989 · Košicedalších 4 firmy:4 aktivních
- Ing. Jaroslav Brdjarjednatel · od 2024 · nar. 1989 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
Společníci a akcionáři
- TAKTIK Group, a.s.100 %od 2024 · vklad 20 000 Kč
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
TAKTIK Vydavatelství s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
TAKTIK Vydavatelství s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 828 z 1 839firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 1 rokna trhu, déle než 461 z 4 758 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2024 dnes funguje
- 26 firemsídlí na stejné adrese
- 18,9 mil. Kč235 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 17 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vydavatelské činnosti v Praze · 1 839 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 828
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 6
- 0655
- 1 - 5926
- 6 - 992
- 10 - 1983
- 20 - 2416
- 25 - 4932
- 50 - 9915
- 100 - 1997
- 200 - 2492
- 250 - 499tato firma5
- 500 - 9995
- 1000 - 14991
Ročník 2024
Z 285 subjektů oboru zapsaných v roce 2024 dnes funguje 283. TAKTIK Vydavatelství s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- TAKTIK Vydavatelství s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2024Tato firma · stejně velké →
- BORGIS a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1990
- SCS Software s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007
- Albatros Media a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2008
- Wrike Czech, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2019
- MAFRA, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- Concur (Czech) s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2007
- VLTAVA LABE MEDIA a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2013
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
235 smluv za 18,9 mil. Kč, nejvíc s Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 362 smlouvy800 000 Kč
- Základní škola, Praha 10, Gutova 1987/39, příspěvková organizace3 smlouvy512 916 Kč
- Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň3 smlouvy511 874 Kč
- Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace3 smlouvy485 161 Kč
- Základní škola a Mateřská škola Tupolevova3 smlouvy439 722 Kč
- Základní škola Pardubice-Polabiny, Družstevní 3051 smlouva380 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Objednávka učebnic a pracovních sešitů346 435 Kč
- Učebnice pro žákyuzavřena 22. 10. 2026131 202 Kč s DPH
- Objednávka pracovních sešitůuzavřena 21. 10. 202655 928 Kč
- Nákup pracovních sešitů pro VSuzavřena 12. 10. 202669 695 Kč s DPH
- Nákup učebnic a pracovních sešitůuzavřena 13. 8. 2026118 031 Kč s DPH
- Objednávka učebnic - Český jazykuzavřena 15. 7. 202688 226 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · hybrid 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 16. 1. 2025Změna názvuTAKTIK Vydavatelství, s.r.o. → TAKTIK Vydavatelství s.r.o.
- 20. 12. 2024Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 285 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ade2k7a
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ22395911
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 7
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Argentinská 1621/36, Holešovice (Praha 7), 17000 Praha
- AMON Project, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Armz Facility s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Armz HR s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Armz s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- cadconsulting, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 22395911
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Vydavatelské činnosti
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Skladování, 52260, Ostatní vedlejší činnosti v dopravě, Činnosti v oblasti filmů, videozáznamů a televizních programů, pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti a 3 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 12. 2024
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy TAKTIK Vydavatelství s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě TAKTIK Vydavatelství s.r.o.
Kdy vznikla firma TAKTIK Vydavatelství s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má TAKTIK Vydavatelství s.r.o.?
Kde sídlí TAKTIK Vydavatelství s.r.o.?
Jaké je IČO firmy TAKTIK Vydavatelství s.r.o.?
Jakou datovou schránku má TAKTIK Vydavatelství s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy TAKTIK Vydavatelství s.r.o.?
Komu patří TAKTIK Vydavatelství s.r.o.?
Je TAKTIK Vydavatelství s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se TAKTIK Vydavatelství s.r.o. zabývá?
Je TAKTIK Vydavatelství s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vydavatelské činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu