Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Victor Brito Domingos a 1 další, vlastní Concur Holdings (Netherlands) B.V. (100 %).
Statutární orgán
- Victor Brito Domingosjednatel · od 2023 · nar. 1987 · Dossenheimjiné firmy v rejstříku nemá
- Hana Součkovájednatel · od 2023 · nar. 1974 · Kamenicedalších 3 firmy:3 aktivních
Společníci a akcionáři
- Concur Holdings (Netherlands) B.V.100 %od 2011 · vklad 200 000 Kč
Dříve ve firmě · 15
- Jochen Nikolaus Steckerjednatel · od 2021 · do 2023 · nar. 1974 · Vídeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Brian William Vancejednatel · od 2022 · do 2023 · nar. 1974 · Pennsylvaniajiné firmy v rejstříku nemá
- Michael Paul Weingartnerjednatel · od 2019 · do 2022 · nar. 1963 · Kirklandjiné firmy v rejstříku nemá
- Christopher Juneaujednatel společnosti · od 2018 · do 2021 · nar. 1961 · Seattle Washingtonjiné firmy v rejstříku nemá
- Christopher Ryan Arendalejednatel · od 2018 · do 2020 · nar. 1978 · Bellevue, Washingtonjiné firmy v rejstříku nemá
- Michael Eberhardjednatel · od 2017 · do 2019 · nar. 1965 · Sammamish, 98074 Washingtonjiné firmy v rejstříku nemá
- Marc Malonejednatel · od 2017 · do 2018 · nar. 1968 · Seattle, 98115, Washingtonjiné firmy v rejstříku nemá
- Melanie Morganjednatel · od 2014 · do 2018 · nar. 1970 · Auburn, Washingtonjiné firmy v rejstříku nemá
- Steve Singhjednatel · od 2008 · do 2017 · nar. 1961jiné firmy v rejstříku nemá
- Francis Joseph Pelzer Vjednatel · od 2010 · do 2017 · nar. 1970jiné firmy v rejstříku nemá
- Kyle R. Sugamelejednatel · od 2007 · do 2014 · nar. 1962jiné firmy v rejstříku nemá
- John Adairjednatel · od 2008 · do 2010 · nar. 1964jiné firmy v rejstříku nemá
- Concur Technologies, Inc.společník · od 2007 · do 2011
- Concur Technologies (UK) Limitedspolečník · od 2011 · do 2014
- Giese & Partner, s.r.o.společník · od 2007 · do 2007
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Concur (Czech) s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Concur (Czech) s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 833 z 1 839firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 3 425 z 4 758 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 4 firmysídlí na stejné adrese
- 11 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 60 000 Kč
- 11,3 mil. Kčv 7 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vydavatelské činnosti v Praze · 1 839 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 833
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 1
- 0655
- 1 - 5926
- 6 - 992
- 10 - 1983
- 20 - 2416
- 25 - 4932
- 50 - 9915
- 100 - 1997
- 200 - 2492
- 250 - 4995
- 500 - 999tato firma5
- 1000 - 14991
Ročník 2007
Z 207 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 194. Concur (Czech) s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Concur (Czech) s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2007Tato firma · stejně velké →
- MAFRA, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- VLTAVA LABE MEDIA a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2013
- Avast Software s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2013
- CZECH NEWS CENTER a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2013
- BORGIS a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1990
- SCS Software s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007
- Albatros Media a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2008
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
7 dotací za 11,3 mil. Kč (2009–2013); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 28565/13/61300Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20132,7 mil. Kč
- 26260/12/61300Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20122,2 mil. Kč
- 82/2011Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20112 mil. Kč
- 225/2011Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20111,4 mil. Kč
- 101/2010Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20101 mil. Kč
- 213/2010Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2010632 590 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Application Engineering Expert1 místo
- Development Expert1 místo
- DevOps Engineering Expert1 místo
- End User Support Specialist1 místo
- Programátoři počítačových aplikací specialisté (M/Ž)1 místo
- Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 25. 2. 2026.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 6. 2023Odchod z vedeníBrian William Vance (jednatel)
- 19. 6. 2023Nový ve vedeníHana Součková (jednatel)
- 19. 6. 2023Odchod z vedeníJochen Nikolaus Stecker (jednatel)
- 19. 6. 2023Nový ve vedeníVictor Brito Domingos (jednatel)
- 1. 4. 2022Nový ve vedeníBrian William Vance (jednatel)
- 31. 3. 2022Odchod z vedeníMichael Paul Weingartner (jednatel)
- 7. 5. 2021Odchod z vedeníChristopher Juneau (jednatel společnosti)
- 7. 5. 2021Nový ve vedeníJochen Nikolaus Stecker (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 10. 7. 2020Odchod z vedeníChristopher Ryan Arendale (jednatel)
- 1. 7. 2019Nový ve vedeníMichael Paul Weingartner (jednatel)
- 1. 7. 2019Odchod z vedeníMichael Eberhard (jednatel)
- 25. 5. 2018Nový ve vedeníChristopher Ryan Arendale (jednatel)
- 25. 5. 2018Odchod z vedeníMarc Malone (jednatel)
- 16. 3. 2018Odchod z vedeníMelanie Morgan (jednatel)
- 16. 3. 2018Nový ve vedeníChristopher Juneau (jednatel společnosti)
- 13. 4. 2017Odchod z vedeníSteve Singh (jednatel)
- 13. 4. 2017Odchod z vedeníFrancis Joseph Pelzer V (jednatel)
- 13. 4. 2017Nový ve vedeníMichael Eberhard (jednatel)
- 13. 4. 2017Nový ve vedeníMarc Malone (jednatel)
- 1. 7. 2016PřesídleníPraha
- 2. 9. 2014Odchod společníkaConcur Technologies (UK) Limited
- 25. 6. 2014Odchod z vedeníKyle R. Sugamele (jednatel)
- 25. 6. 2014Nový ve vedeníMelanie Morgan (jednatel)
- 30. 12. 2011Odchod společníkaConcur Technologies, Inc.
- 30. 12. 2011Nový společníkConcur Holdings (Netherlands) B.V. – 100 %
- 23. 7. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 207 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
h9bwgak
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27926893
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 5
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Bucharova 2817/11, Stodůlky (Praha 13), 15800 Praha
- Ariba Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2003 · 250 - 499 zaměstnancůAktivní
- OneSAP Odborová unie zaměstnanců SAP v České republiceOdborová organizace · od 2023Aktivní
- SAP ČR, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- SAP Services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000 · 2000 - 2499 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27926893
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní vydávání softwaru
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, Programování, 6210, Informační činnosti, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200 a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 23. 7. 2007
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Concur (Czech) s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Concur (Czech) s.r.o.
Kdy vznikla firma Concur (Czech) s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Concur (Czech) s.r.o.?
Kde sídlí Concur (Czech) s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Concur (Czech) s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Concur (Czech) s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Concur (Czech) s.r.o.?
Komu patří Concur (Czech) s.r.o.?
Je Concur (Czech) s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Concur (Czech) s.r.o. zabývá?
Je Concur (Czech) s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vydavatelské činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu