Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Martin Český a 2 další, vlastní SCS Software Ventures a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Martin Českýjednatel · od 2007 · nar. 1973 · Prahadalších 6 firem:6 aktivních
- Bc. Petr Šeborjednatel · od 2007 · nar. 1976 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
- Pavel Šeborjednatel · od 2007 · nar. 1971 · Prahadalších 5 firem:5 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SCS Software s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Vlastní · 1
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
SCS Software s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 828 z 1 839firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 3 398 z 4 758 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 22 firemsídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 100 000 Kč
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 500 000 Kč bez DPH
- 16 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- SCS Software Ventures a.s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vydavatelské činnosti v Praze · 1 839 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 828
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 6
- 0655
- 1 - 5926
- 6 - 992
- 10 - 1983
- 20 - 2416
- 25 - 4932
- 50 - 9915
- 100 - 1997
- 200 - 2492
- 250 - 499tato firma5
- 500 - 9995
- 1000 - 14991
Ročník 2007
Z 207 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 194. SCS Software s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- SCS Software s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007Tato firma · stejně velké →
- BORGIS a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1990
- Albatros Media a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2008
- Wrike Czech, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2019
- TAKTIK Vydavatelství s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2024
- MAFRA, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- Concur (Czech) s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2007
- VLTAVA LABE MEDIA a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2013
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 500 000 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka500 000 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Build Process Developer1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 25. 9. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 5 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 6. 11. 2024Odchod společníkaIng. Martin Český
- 6. 11. 2024Odchod společníkaPetr Šebor
- 6. 11. 2024Odchod společníkaPavel Šebor
- 6. 11. 2024Nový společníkSCS Software Ventures a.s. – 100 %
- 26. 6. 2024PřesídleníPraha
- 1. 9. 2017PřesídleníPraha
- 2. 10. 2013PřesídleníPraha
- 26. 1. 2012PřesídleníPraha
- 31. 10. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 207 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 28. 10. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
v8kzinz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28181301
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu - Jižní Město
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Tomíčkova 2427/2, Chodov, 14800 Praha
- Akamak a.s.Akciová společnost · od 2023Aktivní
- Akamak Services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- DTP Tools s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Eighteen Nine a.s.Akciová společnost · od 2023Aktivní
- Eighteen Nine Services s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28181301
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Vydávání počítačových her
- Další činnosti
- Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Poradenství v oblasti řízení a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 31. 10. 2007
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SCS Software s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SCS Software s.r.o.
Kdy vznikla firma SCS Software s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SCS Software s.r.o.?
Kde sídlí SCS Software s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SCS Software s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SCS Software s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SCS Software s.r.o.?
Komu patří SCS Software s.r.o.?
Je SCS Software s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SCS Software s.r.o. zabývá?
Je SCS Software s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vydavatelské činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu