Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Miroslav Kosnar a 1 další, vlastní CIMEX Hospitality Investments s.r.o. (1 %).
Statutární orgán
- Ing. Miroslav Kosnarjednatel · od 2011 · nar. 1971 · Srbskodalších 35 firem:34 aktivních1 zaniklo jinak
- Václav Vochoskajednatel · od 2020 · nar. 1981 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 16
- Viktor Chlupjednatel · od 2017 · do 2017 · nar. 1978 · Velké Chvojnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Filip Kühneljednatel · od 2011 · do 2013 · nar. 1979 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Příkopjednatel · od 2009 · do 2011 · nar. 1960 · Benešovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Pavel Hlinkajednatel · od 2009 · do 2011 · nar. 1946 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Milan Procházkačlen představenstva · od 2004 · do 2009 · nar. 1946 · Zdicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Rudolf Hamrlemístopředseda představenstva · od 2007 · do 2009 · nar. 1961 · Hradec Královéjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Miroslav Příkoppředseda představenstva · od 2008 · do 2009 · nar. 1960 · Benešovjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Šafaříkpředseda představenstva · od 2004 · do 2008 · nar. 1952 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Pinlmístopředseda představenstva · od 2004 · do 2007 · nar. 1964 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- CIMEX HOLDING a.s.společník · od 2004 · do 2004
- G.E.N., a.s.společník · od 2004 · do 2006
- CINEMAX PRAHA a.s.společník · od 2006 · do 2007
- Philibert International Group N.V.společník · od 2007 · do 2011
- Philibert, a.s.společník · od 2011 · do 2024
- Philomena, s.r.o.společník · od 2017 · do 2018
- CIMEX INVEST s.r.o.společník · od 2023 · do 2024
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
OREA HOTELS s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
OREA HOTELS s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 3 061 z 3 064firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 22 letna trhu, déle než 5 277 z 6 804 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje
- 62 firemsídlí na stejné adrese
- 15 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 27 000 Kč
- 308,8 mil. Kč527 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 72,1 mil. Kčv 31 dotacích z veřejných rozpočtů, 1 % z fondů EU
- 27 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 31,1 mil. Kč bez DPH
- 37 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- Philibert, a.s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
- 15 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 16 let starých
- 7× pokuta od ČOIcelkem 76 500 Kč z 13 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v Praze · 3 064 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 3 061
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 0
- 02 017
- 1 - 5609
- 6 - 988
- 10 - 19130
- 20 - 2431
- 25 - 4993
- 50 - 9946
- 100 - 19930
- 200 - 2497
- 250 - 4998
- 500 - 9992
- 1000 - 1499tato firma3
Ročník 2004
Z 382 subjektů oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje 359. OREA HOTELS s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- OREA HOTELS s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2004Tato firma · stejně velké →
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace1000 - 1499 zaměstnancůod 1981
- CPI Hotels, a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1993
- Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.500 - 999 zaměstnancůod 1994
- EuroAgentur Hotels & Travel a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2005
- Bohemia Properties a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1995
- Kateřinská Hotel, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1996
- Le-Investment, spol.s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1998
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
527 smluv za 308,8 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo zahraničních věcí.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo zahraničních věcí14 smluv8,3 mil. Kč
- Masarykova univerzita26 smluv3,5 mil. Kč
- Univerzita Karlova16 smluv3,3 mil. Kč
- ČESKÝ ROZHLAS10 smluv3 mil. Kč
- Armádní Servisní, příspěvková organizace2 smlouvy3 mil. Kč
- Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně9 smluv2,3 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2021Smlouva o poskytnutí finanční záruky a úprava s finanční zárukou souvisejících práv a povinností smluvních stran207 mil. Kč
- Objednávka - školení dispečerů - 22.10.2026uzavřena 15. 10. 2026151 826 Kč
- obj0008192uzavřena 15. 10. 202692 875 Kč
- Smlouva o spolupráci - poskytování zvýhodněných služeb pro zaměstnance a absolventy UP a uvádění partnera na webových stránkách UPuzavřena 7. 10. 2026cena neuvedena
- OZV - Ubytování v termínech 16.-18.10.2026, 18.- 19.10.2026 a 16.-19.10.2026 zahraniční hosté soutěže Brno Open/Partner Cup - dodatekuzavřena 30. 9. 2026 · dodatek7 671 Kč
- konferenční prostory, ubytování, občerstveníuzavřena 5. 10. 2026142 960 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
31 dotací za 72,1 mil. Kč (2005–2023), 1 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 432 000 Kčnárodní zdroje · 71,7 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 dotace71,1 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 dotace479 392 Kč
- Úřad práce v Trutnově7 dotací216 312 Kč
- Úřad práce v Hradci Králové4 dotace84 312 Kč
- Úřad práce v Liberci3 dotace54 351 Kč
Poslední dotace
- Energie OREAMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen6,1 mil. Kč
- 2160005727Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202140 mil. Kč
- 2161003598Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202125 mil. Kč
- ZRA-SZ-4005/2017Úřad práce České republiky · 2017144 000 KčEU
- CLA-SF-200/2015Úřad práce České republiky · 2015288 000 KčEU
- TUA-SL-105/2010Úřad práce České republiky · 201047 392 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
27 vyhraných zakázek za 31,1 mil. Kč od 15 zadavatelů; v 4 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně6 zakázekbez ceny
- Ministerstvo zahraničních věcí3 zakázky7,9 mil. Kč
- Česká basketbalová federace z.s.2 zakázky18,3 mil. Kč
- Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra2 zakázky576 378 Kč
- Ministerstvo obrany2 zakázky34 310 Kč
- Český volejbalový svaz2 zakázkybez ceny
Největší zakázky
- podlimitní · 2026Poskytování ubytovacích služeb pro účely Mistrovství Evropy ve volejbale žen 2026Český volejbalový svaz · společně s dalšími10,1 mil. Kč
- zjednodušený režim · 2025Ubytování a stravování při Mistrovství světa basketbale žen U19 2025 – týmyČeská basketbalová federace z.s.9,3 mil. Kč
- zjednodušený režim · 2026Hotel týmů při Mistrovství světa basketbale žen U17 2026Česká basketbalová federace z.s. · jediná nabídka9 mil. Kč
- zjednodušený režim · 2026Poskytování ubytovacích služeb pro účely Mistrovství Evropy ve volejbale žen 2026Český volejbalový svaz · společně s dalšími8,5 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Rámcová dohoda na zajištění ubytování a stravování při FIS světovém poháru žen v alpských disciplínách ve Špindlerově Mlýně v lednu 2026 – služby kategorie „Teams + Officials“Svaz lyžařů České republiky z.s. · 3 nabídky · společně s dalšími7,6 mil. Kč
- zjednodušený režim · 2024Ubytovací, stravovací a konferenční služby pro celosvětové setkání honorárních konzulů České republiky 2024Ministerstvo zahraničních věcí · 3 nabídky2,9 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Číšníci a servírky4 místa
- Pokojská3 místa
- Kuchař2 místa
- Kuchař/ka2 místa
- ČÍŠNÍK / SERVÍRKA1 místo
- Kuchaři (kromě šéfkuchařů)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 27. 5. 2025.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2024
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 7 · ostatní 7 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 9. 12. 2024Odchod společníkaPhilibert, a.s.
- 9. 12. 2024Odchod společníkaCIMEX INVEST s.r.o.
- 9. 12. 2024Nový společníkCIMEX Hospitality Investments s.r.o. – 1 %
- 22. 12. 2023Nový společníkCIMEX INVEST s.r.o. – 1 %
- 28. 1. 2020Nový ve vedeníVáclav Vochoska (jednatel)
- 13. 3. 2018Odchod společníkaPhilomena, s.r.o.
- 13. 6. 2017Nový ve vedeníViktor Chlup (jednatel)
- 13. 6. 2017Odchod z vedeníViktor Chlup (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 13. 6. 2017Nový společníkPhilomena, s.r.o. – 100 %
- 1. 12. 2013Odchod z vedeníIng. Filip Kühnel (jednatel)
- 1. 9. 2011Nový ve vedeníIng. Miroslav Kosnar (jednatel)
- 1. 9. 2011Nový ve vedeníIng. Filip Kühnel (jednatel)
- 31. 8. 2011Odchod z vedeníIng. Miroslav Příkop (jednatel)
- 27. 6. 2011Odchod společníkaPhilibert International Group N.V.
- 27. 6. 2011Nový společníkPhilibert, a.s. – 100 %
- 23. 6. 2011Odchod z vedeníIng. Pavel Hlinka (jednatel)
- 31. 12. 2009Odchod z vedeníIng. Milan Procházka (člen představenstva)
- 31. 12. 2009Odchod z vedeníIng. Rudolf Hamrle (místopředseda představenstva)
- 31. 12. 2009Odchod z vedeníIng. Miroslav Příkop (předseda představenstva)
- 31. 12. 2009Nový ve vedeníIng. Miroslav Příkop (jednatel)
- 31. 12. 2009Nový ve vedeníIng. Pavel Hlinka (jednatel)
- 31. 12. 2009Změna základního kapitálu45 554 300 → 45 555 000 Kč
- 31. 12. 2009Změna názvuOREA HOTELS a.s. → OREA HOTELS s.r.o.
- 1. 8. 2008Nový ve vedeníIng. Miroslav Příkop (předseda představenstva)
- 31. 7. 2008Odchod z vedeníZdeněk Šafařík (předseda představenstva)
- 1. 9. 2004Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 382 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
5 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 18. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
4yhfh8e
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27176657
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Dříve plátce DPHRegistr plátců DPHukončeno
- Člen skupiny pro DPHSkupiny DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Poskytuje zdravotní službyPoskytovatelé zdravotních služebaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Spotřební daně, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na Pankráci 1062/58, Nusle (Praha 4), 14000 Praha
- Ad-Riders s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- AHG HOSPITALITY s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Alpha Hotels s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Areál Plzeň s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Beta Hotels s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27176657
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ubytování v hotelích a podobných ubytovacích zařízeních
- Další činnosti
- Maloobchod s nápoji, Maloobchod s nápoji, Taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem, Ostatní pozemní osobní doprava j. n., 55100, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství a 7 dalších
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 9. 2004
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy OREA HOTELS s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě OREA HOTELS s.r.o.
Kdy vznikla firma OREA HOTELS s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má OREA HOTELS s.r.o.?
Kde sídlí OREA HOTELS s.r.o.?
Jaké je IČO firmy OREA HOTELS s.r.o.?
Jakou datovou schránku má OREA HOTELS s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy OREA HOTELS s.r.o.?
Komu patří OREA HOTELS s.r.o.?
Je OREA HOTELS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se OREA HOTELS s.r.o. zabývá?
Je OREA HOTELS s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu