Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 2,7 mil. | 19,3 mil. |
| 2024 | – | 4 mil. | 16,6 mil. |
| 2023 | – | – | 12,6 mil. |
| 2022 | – | – | 10,8 mil. |
| 2021 | – | – | 9,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Luděk Šafařík a 1 další, vlastní hlavně Luděk Šafařík (50 %).
Statutární orgán
- Luděk Šafaříkjednatel · od 2008 · nar. 1953 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Luděk Šafaříkjednatel · od 2022 · nar. 1990 · Teplicedalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Luděk Šafařík50 %od 2008 · nar. 1953 · Teplice · vklad 100 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Luděk Šafařík50 %od 2022 · nar. 1990 · Teplice · vklad 100 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 146 z 168firem oboru v Teplicích s uvedenou velikostí je menších
- 18 letna trhu, déle než 265 z 517 firem oboru v Teplicích
- 92 %firem oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje
- 33,8 mil. Kč31 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 9,8 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 3 % z fondů EU
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 782 825 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 11 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 9 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích · 168 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 146
- Ve stejném pásmu
- 14
- Větších
- 8
Ročník 2008
Z 7 055 subjektů oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje 6 463. CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Teplicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2008Tato firma · stejně velké →
- Migatronic CZ a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- TREND COSMETICS s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- RAST plus s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1993
- PROREKA CZ s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1996
- HÁŠA spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997
- EUROBEN, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1998
- STIMAX International, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2003
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
31 smluv za 33,8 mil. Kč, nejvíc s České vysoké učení technické v Praze (43 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- České vysoké učení technické v Praze5 smluv14,4 mil. Kč
- Technologická agentura ČR2 smlouvy12,9 mil. Kč
- TRADE CENTRE PRAHA a.s.11 smluv1,9 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.3 smlouvy395 520 Kč
- Národní technické muzeum3 smlouvy357 988 Kč
- Město Přelouč1 smlouva335 336 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022TAČR TH80020002 Materiály pro cirkulární ekonomiku - geopolymerní kompozity...8,7 mil. Kč
- Dodatek č. 1 ke Smlouvě o dílouzavřena 28. 8. 2026cena neuvedena
- smlouva o dílouzavřena 4. 8. 2026386 575 Kč
- Utajení důvěrných informací a materiálůuzavřena 22. 1. 2026cena neuvedena
- Utajení důvěrných informací a materiálůuzavřena 18. 11. 2025cena neuvedena
- Provedení renovace ploch lávkyuzavřena 29. 7. 202594 360 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 9,8 mil. Kč (2010–2025), 3 % z fondů EU; nejvíc přiznal Technologická agentura České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 251 220 Kčnárodní zdroje · 9,5 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Technologická agentura České republiky3 dotace9,5 mil. Kč
- Ministerstvo kultury2 dotace251 220 Kč
- Úřad práce v Rakovníku1 dotace48 000 Kč
Poslední dotace
- Využití necementových pojiv s téměř nulovou uhlíkovou stopou pro konstrukci mechanicky a chemicky odolných podlahTechnologická agentura České republiky · 2025 · MPO-TREND (2020-2027)2,3 mil. Kč
- Tvorba fotografií a popisků k produktům firmyMinisterstvo kultury · 2024 · Národní plán obnovy - OKKO124 820 KčEU
- Sjednotíme toMinisterstvo kultury · 2023 · Národní plán obnovy - OKKO126 400 KčEU
- Podlahoviny na bázi geopolymeruTechnologická agentura České republiky · 2022 · MPO-TREND (2020-2027)2,4 mil. Kč
- Podlahoviny na bázi geopolymeruTechnologická agentura České republiky · 20204,8 mil. Kč
- RAA-SL-35/2010Úřad práce v Rakovníku · 201048 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 782 825 Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- TRADE CENTRE PRAHA a.s.2 zakázky782 825 Kč
- Letiště Praha, a. s.1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2025Oprava prasklin a nátěrů podlah ve strojovně bazénové technologie Aquacentra ŠutkaTRADE CENTRE PRAHA a.s.396 250 Kč
- malého rozsahu · 2026Oprava podlah ve strojovně bazénové technologie plaveckého a sportovního areálu HloubětínTRADE CENTRE PRAHA a.s.386 575 Kč
- podlimitní · 2025Oprava podlah HgFLetiště Praha, a. s.
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 5 · benzín 5 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 1. 2022Nový ve vedeníLuděk Šafařík (jednatel)
- 10. 1. 2022Nový společníkLuděk Šafařík – 50 %
- 27. 1. 2016Změna názvuWEICON - ŠAFAŘÍK s.r.o. → CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.
- 9. 1. 2008Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 055 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ihebtav
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27343791
Finanční úřad · Územní pracoviště v Teplicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Teplice
- Okres
- Teplice · 26 600 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27343791
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s chemickými výrobky
- Další činnosti
- Výroba chemických látek a chemických přípravků, Výroba strojů a zařízení j. n., Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení, Kompletační a dokončovací práce, Truhlářské práce, 46850, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 1. 2008
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.
Kdy vznikla firma CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.?
Kde sídlí CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.?
Jaké je IČO firmy CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.?
Jakou datovou schránku má CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.?
Komu patří CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o.?
Je CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o. zabývá?
Je CHEMSTR - ŠAFAŘÍK s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu