Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 39,9 mil. | −36,9 mil. | 168,3 mil. |
| 2024 | 37,7 mil. | −27 mil. | 157,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Roman Vank a 1 další, vlastní Ridera NNS a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Roman Vankjednatel · od 2018 · nar. 1964 · Krmelíndalších 5 firem:5 aktivních
- Ing. Nikol Daňkovájednatel · od 2021 · nar. 1978 · Ostravadalších 4 firmy:4 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 9
- Richard Lamaczjednatel · od 2020 · do 2021 · nar. 1987 · Český Těšínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Tomáš Kobrjednatel · od 2016 · do 2019 · nar. 1964 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Lubomír Hozajednatel · od 2017 · do 2018 · nar. 1970 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Bc. Tereza Friedrichovájednatel · od 2011 · do 2017 · nar. 1978 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Friedrichjednatel · od 2011 · do 2017 · nar. 1973 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Strnadeljednatel · od 2010 · do 2011 · nar. 1954 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Ridera a.s.společník · od 2010 · do 2011
- Bc. Tereza Friedrichováspolečník · od 2011 · do 2016 · nar. 1978 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Václav Daněkspolečník · od 2016 · do 2017 · nar. 1948 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Skalka family park s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Skalka family park s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 855 z 861firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 16 letna trhu, déle než 1 146 z 1 947 firem oboru v Ostravě
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 20 firemsídlí na stejné adrese
- 12,4 mil. Kč37 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 mil. Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů, 11 % z fondů EU
- 9 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
- 7× pokuta od ČOIcelkem 50 000 Kč z 12 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Ostravě · 861 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 855
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 1
Ročník 2010
Z 2 172 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 2 034. Skalka family park s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Skalka family park s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- FC Baník Ostrava, a.s.100 - 199 zaměstnancůod 1996
- Colour Production, spol. s r.o.100 - 199 zaměstnancůod 1999
- Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace100 - 199 zaměstnancůod 2003
- 1. Judo club Baník Ostrava, z.s.100 - 199 zaměstnancůod 2005
- Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1997
- Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z.s.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Tělovýchovná jednota Ostrava50 - 99 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
37 smluv za 12,4 mil. Kč, nejvíc s Lesy České republiky, s.p. (54 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Lesy České republiky, s.p.1 smlouva6,8 mil. Kč
- Dopravní podnik Ostrava a.s.16 smluv3,9 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj5 smluv788 779 Kč
- Fakultní nemocnice Ostrava8 smluv587 712 Kč
- Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava1 smlouva68 418 Kč
Poslední smlouvy
- Organizační zajištění akce "Ukončení léta pro zaměstance FNO v roce 2026"uzavřena 14. 9. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Organizační zajištění akce "Ukončení léta pro zaměstance FNO v roce 2026"uzavřena 4. 9. 202682 644 Kč
- Správa majetku; Nemovitý majetek – prodej pozemků nebo staveb; Prodej vodí nádržeuzavřena 12. 6. 20266,8 mil. Kč
- Organizační zajištění akce FAMILY DAY pro zaměstnance Fakultní nemocnice Ostrava a Rehabilitačního ústavu Hrabyň v roce 2026uzavřena 1. 6. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Organizační zajištění akce FAMILY DAY pro zaměstnance Fakultní nemocnice Ostrava a Rehabilitačního ústavu Hrabyň v roce 2026uzavřena 21. 5. 202682 644 Kč
- Úprava smlouvyuzavřena 22. 4. 2026 · dodatek8 217 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 3 mil. Kč (2021–2023), 11 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 347 667 Kčnárodní zdroje · 2,7 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Instalace FVE na objekt Skalka family parkMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Přechod na čistší zdroje energie347 667 KčEU
- Skalka family park s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · COVID 2022 – Sektorová podpora255 590 Kč
- 2120000076Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20212 mil. Kč
- 2110001883Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021324 200 Kč
- 2150005699Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021166 625 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 16. 7. 2021Nový ve vedeníIng. Nikol Daňková (jednatel)
- 30. 6. 2021Odchod z vedeníRichard Lamacz (jednatel)
- 31. 1. 2020Nový ve vedeníRichard Lamacz (jednatel)
- 15. 4. 2019Odchod z vedeníIng. Tomáš Kobr (jednatel)
- 12. 1. 2018Odchod z vedeníLubomír Hoza (jednatel)
- 12. 1. 2018Nový ve vedeníIng. Roman Vank (jednatel)
- 19. 10. 2017Odchod společníkaIng. Václav Daněk
- 19. 10. 2017Nový společníkRidera NNS a.s. – 100 %
Celá historie · další 17Skrýt starší
- 5. 10. 2017Nový ve vedeníLubomír Hoza (jednatel)
- 5. 10. 2017Odchod z vedeníBc. Tereza Friedrichová (jednatel)
- 12. 6. 2017Změna základního kapitálu200 000 → 38 490 000 Kč
- 6. 1. 2017Odchod z vedeníMartin Friedrich (jednatel)
- 20. 9. 2016PřesídleníOstrava
- 15. 8. 2016Nový společníkIng. Václav Daněk – 100 %
- 15. 8. 2016Odchod společníkaBc. Tereza Friedrichová
- 1. 3. 2016Nový ve vedeníIng. Tomáš Kobr (jednatel)
- 5. 12. 2014Změna názvuRidera Skalka s.r.o. → Skalka family park s.r.o.
- 5. 12. 2014PřesídleníOstrava
- 7. 10. 2011Změna názvuRidera Lignit s.r.o. → Ridera Skalka s.r.o.
- 29. 9. 2011Nový ve vedeníMartin Friedrich (jednatel)
- 8. 9. 2011Odchod společníkaRidera a.s.
- 8. 9. 2011Nový společníkBc. Tereza Friedrichová – 100 %
- 7. 9. 2011Odchod z vedeníIng. Jiří Strnadel (jednatel)
- 7. 9. 2011Nový ve vedeníBc. Tereza Friedrichová (jednatel)
- 24. 6. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 172 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
9jysc75
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28629337
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
28. října 2092/216, Mariánské Hory, 70900 Ostrava
- BD Korunní s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- Bydlení EMA U Hájenky s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- CITY INVEST OSTRAVA, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Kurzy pro děti Skalka, z. ú.Ústav · od 2014 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Projekt ELZA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28629337
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Další činnosti
- Ostatní těžba a dobývání, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110 a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 24. 6. 2010
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Skalka family park s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Skalka family park s.r.o.
Kdy vznikla firma Skalka family park s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Skalka family park s.r.o.?
Kde sídlí Skalka family park s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Skalka family park s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Skalka family park s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Skalka family park s.r.o.?
Komu patří Skalka family park s.r.o.?
Je Skalka family park s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Skalka family park s.r.o. zabývá?
Je Skalka family park s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu