Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 26 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 26 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Lenka Škopová, vlastní Société des Produits Nestlé S.A. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Société des Produits Nestlé S.A.100 %od 2020 · vklad 300 mil. Kč
Dříve ve firmě · 16
- Michiel Bernard Gerard Kernkampjednatel · od 2020 · do 2025 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Lenka Škopováprokura · od 2021 · do 2025 · nar. 1980 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Nataliya Kamenskikhprokura · od 2020 · do 2021 · nar. 1974 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Torben Emborgjednatel · od 2010 · do 2020 · nar. 1964 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Svetlana Boldinaprokura · od 2016 · do 2020 · nar. 1971 · Moskvajiné firmy v rejstříku nemá
- Katarzyna Malgorzata Choińskaprokura · od 2014 · do 2016 · nar. 1972 · Lomiankijiné firmy v rejstříku nemá
- Roland Oberholzerprokura · od 2010 · do 2014 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jari Esko Latvanenjednatel · od 2008 · do 2010 · nar. 1964 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Andrew William Allshireprokura · od 2007 · do 2010 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Peter Mikael Svenssonjednatel · od 2004 · do 2008 · nar. 1961 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- James Andrew Sherrattprokura · od 2003 · do 2007 · nar. 1969 · Průhonicejiné firmy v rejstříku nemá
- Bruno Le Cicléjednatel · od 2001 · do 2004 · nar. 1962 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Nestlé Nederland B.V.společník · od 2004 · do 2009
- Nestlé S.A.společník · od 1992 · do 2020
- Cokoladovny Partners B.V.společník · od 2001 · do 2002
- Orana B.V.společník · od 2002 · do 2004
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Nestlé Česko s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
Nestlé Česko s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 311 z 2 312firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 4 922 z 5 113 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 5 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 35 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 26 500 Kč
- 46,9 mil. Kč258 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 9,9 mil. Kčv 20 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 4 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 78 420 Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- NESTLÉ S.A.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Švýcarsko
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 24 let starých
- 3× pokuta od ČOIcelkem 7 000 Kč z 12 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba potravinářských výrobků v Praze · 2 312 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 311
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
- 01 235
- 1 - 5653
- 6 - 9115
- 10 - 19131
- 20 - 2431
- 25 - 4966
- 50 - 9940
- 100 - 19920
- 200 - 2495
- 250 - 4998
- 500 - 9996
- 1000 - 14991
- 1500 - 1999tato firma1
Ročník 1992
Z 601 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 557. Nestlé Česko s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Nestlé Česko s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2013
- Crocodille ČR, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- PAC Hořovice s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2006
- UNITED BAKERIES a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2009
- Partner in Pet Food CZ s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2011
- TURBO PIZZA, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
258 smluv za 46,9 mil. Kč, nejvíc s Státní veterinární ústav Olomouc (31 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní veterinární ústav Olomouc9 smluv14,6 mil. Kč
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace3 smlouvy4,6 mil. Kč
- Úřad práce České republiky24 smluv4,3 mil. Kč
- Nemocnice Na Homolce7 smluv2,9 mil. Kč
- Státní veterinární ústav Jihlava10 smluv2,9 mil. Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě4 smlouvy2,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Celoroční objednávka laboratorního vyšetření3 mil. Kč
- Darovací smlouvauzavřena 7. 10. 2026100 000 Kč s DPH
- Dodatek č.2 Smlouvy o poskytnutí obratového bonusu na rok 2026 a 2027 (aktualizace příloh)uzavřena 20. 10. 2026 · dodatekcena neuvedena
- výpůjčka - 2x enterální pumpyuzavřena 15. 10. 2026cena neuvedena
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o výpůjčce z 2.7.26 - enterální pumpy Compat Ella - CVuzavřena 31. 8. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o výpůjčce ze dne 5.8.2024uzavřena 21. 8. 2026122 815 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
20 dotací za 9,9 mil. Kč (2014–2019), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky18 dotací6,5 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace3,2 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace257 318 Kč
Poslední dotace
- ZLA-MN-41/2019Úřad práce České republiky · 20191,2 mil. KčEU
- Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)Úřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost133 009 KčEU
- OLA-MN-121/2018Úřad práce České republiky · 2018463 140 KčEU
- ZLA-MN-48/2018Úřad práce České republiky · 201879 000 KčEU
- Energetické úspory ve společnosti Nestlé - provozovna HolešovMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2017 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost3,2 mil. KčEU
- ZLA-MN-104/2017Úřad práce České republiky · 2017922 370 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
4 vyhrané zakázky za 78 420 Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Vojenská lázeňská a rekreační zařízení3 zakázkybez ceny
- Fakultní nemocnice Motol a Homolka1 zakázka78 420 Kč
Největší zakázky
- 2018Sety k enterální pumpě Compat EllaFakultní nemocnice Motol a Homolka78 420 Kč
- 201422331/2014 Rámcová kupní smlouva na dodávky potravin VZ BedřichovVojenská lázeňská a rekreační zařízení
- 197019391/2013 Rámcová smlouva na dodávku potravin VZ BedrichovVojenská lázeňská a rekreační zařízení
- 21757/2015-Rámcová kupní smlouva na dodávky potravin pro VZ BedřichovVojenská lázeňská a rekreační zařízení
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - Výrobní dělník IV junior20 míst
- Operátor/ka výroby7 míst
- Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - Technický operátor I6 míst
- Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - Výrobní dělník/dělnice IV1 místo
- Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - Výrobní dělník III1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 28. 8. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 1. 2026Nový ve vedeníIng. Lenka Škopová (jednatel)
- 31. 12. 2025Odchod z vedeníIng. Lenka Škopová (prokura)
- 31. 12. 2025Odchod z vedeníMichiel Bernard Gerard Kernkamp (jednatel)
- 10. 5. 2021Odchod z vedeníNataliya Kamenskikh (prokura)
- 10. 5. 2021Nový ve vedeníIng. Lenka Škopová (prokura)
- 1. 10. 2020Nový ve vedeníMichiel Bernard Gerard Kernkamp (jednatel)
- 30. 9. 2020Odchod z vedeníTorben Emborg (jednatel)
- 9. 1. 2020Nový ve vedeníNataliya Kamenskikh (prokura)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 9. 1. 2020Odchod z vedeníSvetlana Boldina (prokura)
- 2. 1. 2020Nový společníkSociété des Produits Nestlé S.A. – 100 %
- 2. 1. 2020Odchod společníkaNestlé S.A.
- 20. 12. 2016Odchod z vedeníKatarzyna Malgorzata Choińska (prokura)
- 20. 12. 2016Nový ve vedeníSvetlana Boldina (prokura)
- 28. 4. 2014Odchod z vedeníRoland Oberholzer (prokura)
- 28. 4. 2014Nový ve vedeníKatarzyna Malgorzata Choińska (prokura)
- 15. 11. 2013Změna základního kapitálu1 154 000 000 → 300 000 000 Kč
- 12. 10. 2010Odchod z vedeníJari Esko Latvanen (jednatel)
- 12. 10. 2010Nový ve vedeníTorben Emborg (jednatel)
- 29. 9. 2010Odchod z vedeníAndrew William Allshire (prokura)
- 29. 9. 2010Nový ve vedeníRoland Oberholzer (prokura)
- 16. 11. 2009Odchod společníkaNestlé Nederland B.V.
- 7. 10. 2008Nový ve vedeníJari Esko Latvanen (jednatel)
- 6. 10. 2008Odchod z vedeníJan Peter Mikael Svensson (jednatel)
- 31. 3. 2007Odchod z vedeníJames Andrew Sherratt (prokura)
- 31. 3. 2007Nový ve vedeníAndrew William Allshire (prokura)
- 18. 6. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 601 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 4. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
mt6cgan
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45799504
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Mezi vodami 2035/31, Modřany, 14300 Praha
- BOVI spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1995 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Broker4all Europe - Czech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Petrus & Partner, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2002 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- TAYLOR, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1994 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- WINGS Accounting s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45799504
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Opravy elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení, Nespecializovaný velkoobchod, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství a 3 dalších
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 18. 6. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Nestlé Česko s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Nestlé Česko s.r.o.
Kdy vznikla firma Nestlé Česko s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Nestlé Česko s.r.o.?
Kde sídlí Nestlé Česko s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Nestlé Česko s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Nestlé Česko s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Nestlé Česko s.r.o.?
Komu patří Nestlé Česko s.r.o.?
Je Nestlé Česko s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Nestlé Česko s.r.o. zabývá?
Je Nestlé Česko s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba potravinářských výrobků v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu