Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Emmanuel Michel Chilaud, vlastní Opavia - LU, s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 7
- Nicholas Gabriel Roger Bouchetjednatel · od 2020 · do 2020 · nar. 1985 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Lech Marek Bolińskijednatel · od 2018 · do 2020 · nar. 1962 · Opavajiné firmy v rejstříku nemá
- Andrea Piero Brambillajednatel · od 2016 · do 2018 · nar. 1975 · Lardero (La Rioja)jiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Antošjednatel · od 2013 · do 2017 · nar. 1972 · Litoměřicejiné firmy v rejstříku nemá
- Slavomír Pudišjednatel · od 2013 · do 2016 · nar. 1978 · Šelpicejiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Kronikajednatel · od 2013 · do 2015 · nar. 1970 · Opavajiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Baičevjednatel · od 2013 · do 2015 · nar. 1966 · Lovosicejiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 310 z 2 312firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 13 letna trhu, déle než 3 275 z 5 113 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 14 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 9 mil. Kč62 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,5 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 22 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba potravinářských výrobků v Praze · 2 312 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 310
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 1
- 01 235
- 1 - 5653
- 6 - 9115
- 10 - 19131
- 20 - 2431
- 25 - 4966
- 50 - 9940
- 100 - 19920
- 200 - 2495
- 250 - 4998
- 500 - 9996
- 1000 - 1499tato firma1
- 1500 - 19991
Ročník 2013
Z 739 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 718. Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- Nestlé Česko s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1992
- Crocodille ČR, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- PAC Hořovice s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2006
- UNITED BAKERIES a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2009
- Partner in Pet Food CZ s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2011
- TURBO PIZZA, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2014
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
62 smluv za 9 mil. Kč, nejvíc s Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (26 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě19 smluv2,4 mil. Kč
- Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace12 smluv2 mil. Kč
- Ředitelství silnic a dálnic s. p.2 smlouvy1,9 mil. Kč
- Statutární město Opava5 smluv861 740 Kč
- Povodí Odry, státní podnik1 smlouva500 000 Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem3 smlouvy347 476 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Kupní smlouva č. Sil.I_11/20171,9 mil. Kč
- Cenová nabídka - Měření hluku v pracovním prostředíuzavřena 22. 9. 202668 850 Kč
- Darovací smlouva, šk. rok 2026/2027, obor Výrobce potravinuzavřena 28. 8. 2026144 000 Kč s DPH
- Objednávka - Měření hluku v pracovním prostředíuzavřena 29. 4. 202668 850 Kč
- Objednávka - Autorizované měření a posouzení tepelné zátěžeuzavřena 27. 2. 2026507 857 Kč
- smlouva o dílo - odběry vzorků a jejich laboratorní rozbory v roce 2026uzavřena 9. 1. 2026500 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 1,5 mil. Kč (2015), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- OPA-SF-697/2015Úřad práce České republiky · 2015384 000 KčEU
- OPA-SF-699/2015Úřad práce České republiky · 2015384 000 KčEU
- OPA-SZ-312/2015Úřad práce České republiky · 2015192 000 KčEU
- OPA-SZ-306/2015Úřad práce České republiky · 2015192 000 KčEU
- OPA-SZ-314/2015Úřad práce České republiky · 2015192 000 KčEU
- OPA-SZ-305/2015Úřad práce České republiky · 2015156 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: LPG 1 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 3. 2025PřesídleníPraha
- 11. 5. 2020Nový ve vedeníEmmanuel Michel Chilaud (jednatel)
- 10. 5. 2020Odchod z vedeníNicholas Gabriel Roger Bouchet (jednatel)
- 1. 2. 2020Nový ve vedeníNicholas Gabriel Roger Bouchet (jednatel)
- 31. 1. 2020Odchod z vedeníLech Marek Boliński (jednatel)
- 1. 6. 2018Nový ve vedeníLech Marek Boliński (jednatel)
- 31. 5. 2018Odchod z vedeníAndrea Piero Brambilla (jednatel)
- 31. 3. 2017Odchod z vedeníMarek Antoš (jednatel)
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 1. 10. 2016Odchod z vedeníSlavomír Pudiš (jednatel)
- 1. 10. 2016Nový ve vedeníAndrea Piero Brambilla (jednatel)
- 30. 4. 2015Odchod z vedeníMarek Baičev (jednatel)
- 30. 4. 2015Odchod z vedeníMartin Kronika (jednatel)
- 28. 5. 2013Změna základního kapitálu200 000 → 1 878 700 000 Kč
- 20. 2. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 739 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
k9arqkz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ01409948
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Rohanské nábřeží 670/17, Karlín, 18600 Praha
- ADP Employer Services Česká republika, a.s.Akciová společnost · od 1994 · 1000 - 1499 zaměstnancůAktivní
- CAMPING GAZ CS s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
- Grifols s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Merchantee s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Mondelez Czech Republic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1992 · 100 - 199 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 01409948
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Výroba potravinářských výrobků, Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Skladování, 52260, Ostatní vedlejší činnosti v dopravě a 14 dalších
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 2. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.
Kdy vznikla firma Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.?
Kde sídlí Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.?
Komu patří Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.?
Je Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. zabývá?
Je Mondelez CR Biscuit Production s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba potravinářských výrobků v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu