Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 15 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji ing. Jaroslav Štoček a 4 další, vlastní STRABAG Property and Facility Services GmbH (100 %).
Statutární orgán
- ing. Jaroslav Štočekjednatel · od 2000 · nar. 1961 · Říčanydalších 16 firem:16 aktivních
- Matthias Plattnerjednatel · od 2025 · nar. 1985 · Perchtoldsdorfdalších 2 firmy:2 aktivních
- Monika Nachtmannováprokura · od 2025 · nar. 1965 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Josef Vobořilprokura · od 2025 · nar. 1976 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Ladislav Bukovskýprokura · od 2025 · nar. 1974 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- STRABAG Property and Facility Services GmbH100 %od 2025 · vklad 11,5 mil. Kč
Dříve ve firmě · 8
- Ing. Lubomír Krátkýprokura · od 1992 · do 2013 · nar. 1957 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaromír Jasnýjednatel · od 1992 · do 2013 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jaromír Jasnýspolečník · od 1995 · do 2013 · nar. 1956 · Kamenicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Lubomír Krátkýspolečník · od 1995 · do 2013 · nar. 1957 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Jaroslav Štočekspolečník · od 1995 · do 2025 · nar. 1961 · Říčanydalších 16 firem:16 aktivních
- Ing. Jaromír Jasnýspolečník · od 1992 · do 1995 · Praha
- Ing. Lubomír Krátkýspolečník · od 1992 · do 1995 · Praha
- Ing. Jaroslav Štočekspolečník · od 1992 · do 1995 · Říčany
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
INSTALACE Praha, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
INSTALACE Praha, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 24 576 z 24 582firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 47 597 z 50 727 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 99 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 27 328 Kč
- 219,1 mil. Kč185 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 5,4 mil. Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 22 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 179,5 mil. Kč bez DPH
- 21 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 129 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 582 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 24 576
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 1
- 018 492
- 1 - 54 389
- 6 - 9661
- 10 - 19561
- 20 - 24141
- 25 - 49222
- 50 - 9981
- 100 - 19924
- 200 - 2495
- 250 - 499tato firma5
- 500 - 9991
Ročník 1992
Z 5 294 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 5 199. INSTALACE Praha, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- INSTALACE Praha, spol. s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- KONE, a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1991
- Zakládání staveb,a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1993
- START MAX s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2016
- SINOMA CBMI Czech Engineering s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2024
- S u b t e r r a a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- SIPRAL a.s.200 - 249 zaměstnancůod 1995
- TEMO-TELEKOMUNIKACE a.s.200 - 249 zaměstnancůod 1999
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
185 smluv za 219,1 mil. Kč, nejvíc s Národní technická knihovna (115 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní technická knihovna32 smluv253 mil. Kč
- České vysoké učení technické v Praze31 smluv33,3 mil. Kč
- Národní muzeum43 smluv20,8 mil. Kč
- Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.26 smluv18,4 mil. Kč
- VODÁRNA PLZEŇ a.s.3 smlouvy9 mil. Kč
- Národní divadlo16 smluv4,4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Smlouva o poskytování služeb - facility management NTK119,2 mil. Kč
- Objednávka: Havarijní oprava - čerpadlo topení vč. mezipřírubové klapkyuzavřena 13. 10. 202660 260 Kč
- Měsíční úklid nájemních prostor Vector Spaceuzavřena 8. 10. 202694 128 Kč s DPH
- Objednávka úpravy nájemního prostoru NTK - el.rozvody a odpaduzavřena 8. 9. 2026214 954 Kč
- Zajištění napájení mikroskopu-DAuzavřena 23. 9. 202677 986 Kč s DPH
- Objednávka provedení rozvodu vody a odpadu v NTKuzavřena 29. 7. 202679 700 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 5,4 mil. Kč (2015–2018); nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- INSTALACE Praha, spol. s.r.o. - Nakládání s BROMinisterstvo životního prostředí · 2015–2018 · OP Životní prostředí5,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
22 vyhraných zakázek za 179,5 mil. Kč od 10 zadavatelů; v 5 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Národní muzeum10 zakázek16,2 mil. Kč
- Národní technická knihovna3 zakázky124,5 mil. Kč
- České vysoké učení technické v Praze2 zakázky25,2 mil. Kč
- The Extreme Light Infrastructure ERIC1 zakázka4,8 mil. Kč
- ČESKÁ TELEVIZE1 zakázka4,6 mil. Kč
- Diplomatický servis1 zakázka1,6 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2019Facility management budovy Národní technické knihovnyNárodní technická knihovna · jediná nabídka119,2 mil. Kč
- podlimitní · 2019ČVUT FSv – Rekonstrukce náhradního zdroje ENČeské vysoké učení technické v Praze22 mil. Kč
- Air conditioning modification for halls - Cooling UnitThe Extreme Light Infrastructure ERIC4,8 mil. Kč
- 2014Rozšíření chlazení v CCHSČESKÁ TELEVIZE4,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2021Rámcová smlouva na poskytování servisu a služeb silnoproudých zařízení pro Historickou budovu Národního muzeaNárodní muzeum · 3 nabídky4 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Rámcová smlouva na poskytování servisu, služeb a revizí silnoproudých technologií pro Historickou budovu Národního muzeaNárodní muzeum · jediná nabídka4 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Stavební instalatéři2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 29. 6. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2015
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 66 · benzín 56 · ostatní 5 · elektřina 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 11. 4. 2025Nový ve vedeníIng. Ladislav Bukovský (prokura)
- 11. 4. 2025Nový ve vedeníMonika Nachtmannová (prokura)
- 11. 4. 2025Nový ve vedeníIng. Josef Vobořil (prokura)
- 7. 4. 2025Nový ve vedeníMatthias Plattner (jednatel)
- 7. 4. 2025Odchod společníkaing. Jaroslav Štoček
- 7. 4. 2025Nový společníkSTRABAG Property and Facility Services GmbH – 100 %
- 22. 10. 2013Odchod z vedeníIng. Lubomír Krátký (prokura)
- 22. 10. 2013Odchod společníkaIng. Jaromír Jasný
Celá historie · další 15Skrýt starší
- 22. 10. 2013Odchod společníkaIng. Lubomír Krátký
- 22. 10. 2013PřesídleníPraha
- 10. 10. 2013Odchod z vedeníIng. Jaromír Jasný (jednatel)
- 14. 4. 2005Změna základního kapitálu10 002 000 → 11 502 000 Kč
- 13. 9. 2000Nový ve vedeníing. Jaroslav Štoček (jednatel)
- 25. 8. 1995Nový společníking. Jaroslav Štoček – 33.33 %
- 25. 8. 1995Nový společníkIng. Jaromír Jasný – 33.33 %
- 25. 8. 1995Nový společníkIng. Lubomír Krátký – 33.33 %
- 25. 8. 1995Odchod společníkaIng. Jaromír Jasný
- 25. 8. 1995Odchod společníkaIng. Lubomír Krátký
- 25. 8. 1995Odchod společníkaIng. Jaroslav Štoček
- 25. 8. 1995Změna základního kapitálu120 000 → 10 002 000 Kč
- 24. 9. 1992Nový společníkIng. Jaroslav Štoček
- 24. 9. 1992PřesídleníPraha
- 24. 9. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 294 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
nhib9a7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45804371
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Truhlářská 1108/3, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- Actual situation s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014Aktivní
- Adeux, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2000Aktivní
- Auction Gallery s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- BIANCA, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- BLUE TOOTH s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45804371
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace
- Další činnosti
- 25220, Výroba kovových nádrží a zásobníků, 25510, Povrchová úprava a zušlechťování kovů, Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení, Instalace průmyslových strojů a zařízení a 12 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 24. 9. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy INSTALACE Praha, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě INSTALACE Praha, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma INSTALACE Praha, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má INSTALACE Praha, spol. s r.o.?
Kde sídlí INSTALACE Praha, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy INSTALACE Praha, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má INSTALACE Praha, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy INSTALACE Praha, spol. s r.o.?
Komu patří INSTALACE Praha, spol. s r.o.?
Je INSTALACE Praha, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se INSTALACE Praha, spol. s r.o. zabývá?
Je INSTALACE Praha, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu