Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 12 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Daniel Křetínský a 4 další, vlastní CZECH MEDIA INVEST a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Daniel Křetínskýčlen představenstva · od 2013 · nar. 1975 · Prahadalších 75 firem:75 aktivních
- Daniel Častvajčlen představenstva · od 2014 · nar. 1974 · Prahadalších 20 firem:20 aktivních
- Branislav Miškoviččlen představenstva · od 2020 · nar. 1985 · Ivanka pri Dunajidalších 26 firem:26 aktivních
- Karel Žaludčlen představenstva · od 2022 · nar. 1977 · Podlesídalších 11 firem:11 aktivních
- Martina Říhovápředseda představenstva · od 2023 · nar. 1974 · Zelenečdalších 14 firem:14 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 2
Dříve ve firmě · 12
- Martina Říhováčlen představenstva · od 2022 · do 2024 · nar. 1974 · Zelenečdalších 14 firem:14 aktivních
- Daniel Nohelčlen představenstva · od 2020 · do 2023 · nar. 1976 · Zelenečjiné firmy v rejstříku nemá
- PhDr. Libuše Šmuclerovápředseda představenstva · od 2014 · do 2023 · nar. 1963 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Juraj Felixčlen představenstva · od 2020 · do 2023 · nar. 1985jiné firmy v rejstříku nemá
- Jakub Havrlantčlen představenstva · od 2020 · do 2023 · nar. 1984 · Pustá Polomjiné firmy v rejstříku nemá
- Radek Lainčlen představenstva · od 2021 · do 2023 · nar. 1978 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- David Bregarčlen představenstva · od 2014 · do 2022 · nar. 1974 · Prahadalších 23 firem:23 aktivních
- Ing. Tomáš Stránskýčlen představenstva · od 2014 · do 2022 · nar. 1976 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Petra Balíkováčlen · od 2013 · do 2014 · nar. 1979 · Úvalyjiné firmy v rejstříku nemá
- Daniel Křetínskýpředseda představenstva · od 2013 · do 2014 · nar. 1975 · Prahadalších 75 firem:75 aktivních
- NORDIC VICTORY s.r.o.společník · od 2013 · do 2014
- Daniel Křetínskýspolečník · od 2014 · do 2014 · nar. 1975 · Prahadalších 75 firem:75 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
CZECH NEWS CENTER a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Patří
Sesterské firmy
Shrnutí · spočítáno z registrů
CZECH NEWS CENTER a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 833 z 1 839firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 12 letna trhu, déle než 2 731 z 4 758 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje
- 11 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 187,1 mil. Kč914 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 603 065 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 35 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 18,6 mil. Kč bez DPH
- 146 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- CZECH MEDIA INVEST a.s.stojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vydavatelské činnosti v Praze · 1 839 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 833
- Ve stejném pásmu
- 5
- Větších
- 1
- 0655
- 1 - 5926
- 6 - 992
- 10 - 1983
- 20 - 2416
- 25 - 4932
- 50 - 9915
- 100 - 1997
- 200 - 2492
- 250 - 4995
- 500 - 999tato firma5
- 1000 - 14991
Ročník 2013
Z 149 subjektů oboru zapsaných v roce 2013 dnes funguje 140. CZECH NEWS CENTER a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- CZECH NEWS CENTER a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2013Tato firma · stejně velké →
- MAFRA, a.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- Concur (Czech) s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2007
- VLTAVA LABE MEDIA a.s.500 - 999 zaměstnancůod 2013
- Avast Software s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2013
- BORGIS a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1990
- SCS Software s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2007
- Albatros Media a.s.250 - 499 zaměstnancůod 2008
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
914 smluv za 187,1 mil. Kč, nejvíc s ČESKÁ TELEVIZE (35 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- ČESKÁ TELEVIZE393 smluv65,2 mil. Kč
- ČESKÝ ROZHLAS24 smluv15,8 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA31 smluv15,3 mil. Kč
- Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace61 smluv11,2 mil. Kč
- Městská část Praha 217 smluv8,8 mil. Kč
- Výstaviště Flora Olomouc, a.s.4 smlouvy5,4 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Rámcová smlouva - tiskové služby2,2 mil. Kč
- Inzerce CNCuzavřena 3. 11. 202695 000 Kč
- Objednávka partnerství na akciuzavřena 26. 10. 2026100 000 Kč
- Vysílání obchodních sdělení_sponzoringuzavřena 26. 10. 202680 000 Kč
- Vysílání obchodních sdělení - sponzoringuzavřena 22. 10. 2026206 250 Kč
- Smlouva _ Tisk informačního měsíčníku ,,Zpravodaj F-M" č. veřejné zakázky P26V00000050uzavřena 15. 10. 202684 990 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 603 065 Kč (2025), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Age management ve společnosti CNCMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2025 · Operační program Zaměstnanost+603 065 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
1 projekt za 2 mil. Kč, vyúčtováno 77 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 1,5 mil. Kčzbývá · 459 703 Kč
Projekt
- od 29. 11. 2023 · do 30. 9. 2026Age management ve společnosti CNCOperační program Zaměstnanost plus · Projekt v realizaci · Praha2 mil. Kčběží
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
35 vyhraných zakázek za 18,6 mil. Kč od 10 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA22 zakázek14,5 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj2 zakázky1,4 mil. Kč
- Městská divadla pražská2 zakázky601 600 Kč
- Liberecký kraj2 zakázky175 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 zakázkybez ceny
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY1 zakázka1,5 mil. Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2022Mediální kampaň k propagaci změn v rámci příspěvku na bydleníMinisterstvo práce a sociálních věcí · společně s dalšími3,3 mil. Kč
- 2019Blesk OrdinaceVŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY1,5 mil. Kč
- malého rozsahu · 2022Osvětová kampaň „Mít domov“ pro projekt Podpora sociálního bydleníMinisterstvo práce a sociálních věcí · společně s dalšími1,2 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Nákup mediálního prostoru pro potřeby propagace HMP v rámci deníku Blesk pro rok 2026HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1,2 mil. Kč
- 2020Nákup mediálního prostoru pro potřeby propagace HMP v rámci deníku Blesk pro rok 2020HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 mil. Kč
- 2023Nákup mediálního prostoru pro potřeby propagace HMP v rámci deníku E15 pro rok 2023HLAVNÍ MĚSTO PRAHA998 410 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 10. 2024PřesídleníPraha
- 10. 1. 2024Odchod z vedeníMartina Říhová (člen představenstva)
- 4. 9. 2023Nový ve vedeníMartina Říhová (předseda představenstva)
- 25. 8. 2023Odchod z vedeníDaniel Nohel (člen představenstva)
- 16. 8. 2023Odchod z vedeníJuraj Felix (člen představenstva)
- 16. 8. 2023Odchod z vedeníPhDr. Libuše Šmuclerová (předseda představenstva)
- 16. 8. 2023Odchod z vedeníJakub Havrlant (člen představenstva)
- 16. 8. 2023Odchod z vedeníRadek Lain (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 22. 11. 2022Nový ve vedeníMartina Říhová (člen představenstva)
- 22. 11. 2022Nový ve vedeníKarel Žalud (člen představenstva)
- 21. 11. 2022Odchod z vedeníIng. Tomáš Stránský (člen představenstva)
- 21. 11. 2022Odchod z vedeníDavid Bregar (člen představenstva)
- 8. 2. 2021Nový ve vedeníRadek Lain (člen představenstva)
- 31. 3. 2020Nový ve vedeníJuraj Felix (člen představenstva)
- 31. 3. 2020Nový ve vedeníJakub Havrlant (člen představenstva)
- 31. 3. 2020Nový ve vedeníBranislav Miškovič (člen představenstva)
- 31. 3. 2020Nový ve vedeníDaniel Nohel (člen představenstva)
- 19. 12. 2014Odchod z vedeníPetra Balíková (člen)
- 19. 8. 2014Nový ve vedeníIng. Tomáš Stránský (člen představenstva)
- 19. 8. 2014Odchod z vedeníDaniel Křetínský (předseda představenstva)
- 19. 8. 2014Nový ve vedeníPhDr. Libuše Šmuclerová (předseda představenstva)
- 18. 8. 2014Změna základního kapitálu2 000 000 → 3 000 000 Kč
- 18. 8. 2014Změna názvuCZECH NEWS CENTER HOLDING a.s. → CZECH NEWS CENTER a.s.
- 18. 8. 2014PřesídleníPraha
- 20. 5. 2014Odchod společníkaDaniel Křetínský
- 21. 11. 2013Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 149 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 21. 7. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
9fv5sgt
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ02346826
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
náměstí Marie Schmolkové 3493/1, Strašnice (Praha 10), 10000 Praha
- Active Radio a.s.Akciová společnost · od 1996 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- CMI News s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- EVROPA 2, spol. s r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1991 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Frekvence 1, a.s.Akciová společnost · od 1993 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Health Uncompromised a.s.Akciová společnost · od 2025 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 02346826
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Vydávání novin
- Další činnosti
- Rozmnožování nahraných nosičů, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Skladování, Vydávání adresářů a jiných seznamů, Činnosti v oblasti informačních technologií, Činnosti v oblasti informačních technologií a 13 dalších
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 11. 2013
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy CZECH NEWS CENTER a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě CZECH NEWS CENTER a.s.
Kdy vznikla firma CZECH NEWS CENTER a.s.?
Kolik zaměstnanců má CZECH NEWS CENTER a.s.?
Kde sídlí CZECH NEWS CENTER a.s.?
Jaké je IČO firmy CZECH NEWS CENTER a.s.?
Jakou datovou schránku má CZECH NEWS CENTER a.s.?
Kdo je ve vedení firmy CZECH NEWS CENTER a.s.?
Komu patří CZECH NEWS CENTER a.s.?
Je CZECH NEWS CENTER a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se CZECH NEWS CENTER a.s. zabývá?
Je CZECH NEWS CENTER a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vydavatelské činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu