Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Kamil Rényi a 1 další, vlastní hlavně Zimmer GmbH (100 %).
Statutární orgán
- Kamil Rényijednatel · od 2021 · nar. 1975 · 84110 Bratislavajiné firmy v rejstříku nemá
- Kamil Łopuchjednatel · od 2026 · nar. 1984 · Varšavajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Zimmer GmbH100 %od 2019 · vklad 39,8 mil. Kč
- Zimmer Biomet Nederland B.V.0,1 %od 2018 · vklad 20 000 Kč
Dozorčí rada a další orgány · 3
- Guillaume Geninpředseda dozorčí rady · od 2019 · nar. 1963 · Colombesjiné firmy v rejstříku nemá
- Agnieszka Anita Rambuszekčlen dozorčí rady · od 2025 · nar. 1975 · 8405 Winterthurjiné firmy v rejstříku nemá
- Johan Petrus Zwiegelaarčlen dozorčí rady · od 2026 · nar. 1986 · Dubajjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 12
- Pawel Chmielewskijednatel · od 2021 · do 2026 · nar. 1970 · 01-240 Varšavajiné firmy v rejstříku nemá
- Oldřich Čechjednatel · od 1997 · do 2021 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Rostislav Hartmanjednatel · od 2009 · do 2021 · nar. 1966 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Centerpulse AGspolečník · od 2002 · do 2008
- Zimmer Schweiz Holdings AGspolečník · od 2008 · do 2009
- Zimmer Investment Luxembourg S.á r.l.společník · od 2009 · do 2017
- ZB INVESTMENT LUXEMBOURG S.A R.L.společník · od 2017 · do 2018
- Zimmer Europe Holdings B.V.společník · od 2018 · do 2019
- Zimmer Netherlands B.V.společník · od 2009 · do 2018
- Straumann s.r.o.společník · od 1997 · do 2000
- SULZER ORTHOPÄDIE AGspolečník · od 1997 · do 1998
- Sulzer Medica AGspolečník · od 1998 · do 2002
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Zimmer Czech, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Zimmer Czech, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 887 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 52 972 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 76 firemsídlí na stejné adrese
- 1,9 mld. Kč12 345 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 143 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 1,1 mld. Kč bez DPH
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 17 887
- Ve stejném pásmu
- 464
- Větších
- 395
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49tato firma464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. Zimmer Czech, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Zimmer Czech, s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- SABE, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Alfa Laval spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1990
- Meffert ČR spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Avery Dennison Praha spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- COBRA spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PRAGOIMEX a.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- PURO GELATO s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
12 345 smluv za 1,9 mld. Kč, nejvíc s Fakultní nemocnice Olomouc.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Fakultní nemocnice Olomouc371 smluv247,8 mil. Kč
- Nemocnice České Budějovice, a.s.1 548 smluv202,3 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Brno1 869 smluv187,1 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Královské Vinohrady1 996 smluv174 mil. Kč
- Nemocnice Kadaň s.r.o.1 147 smluv87,9 mil. Kč
- Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace604 smluv65,8 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Rámcová kupní smlouva na zřízení konsignačního skladu - Kyčelní implantáty152 mil. Kč
- Objednávka zdravotní materiáluzavřena 19. 10. 202660 704 Kč s DPH
- Objednávka zdravotní materiáluzavřena 16. 10. 202659 024 Kč s DPH
- Objednávka zdravotní materiáluzavřena 16. 10. 202667 200 Kč s DPH
- Objednávka zdravotní materiáluzavřena 15. 10. 202662 944 Kč s DPH
- Objednávka zdravotnického materiáluuzavřena 23. 10. 2026 · dodatek59 260 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
143 vyhraných zakázek za 1,1 mld. Kč od 26 zadavatelů; v 25 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Fakultní nemocnice v Motole24 zakázek112,1 mil. Kč
- Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně18 zakázek36,8 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Olomouc15 zakázek340 mil. Kč
- Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha12 zakázek100 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Hradec Králové8 zakázek40,9 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Plzeň7 zakázek1,4 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025Kyčelní implantáty 2025Jihočeské nemocnice, a.s. · jediná nabídka152 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Část 1:Kolenní implantátyJihočeské nemocnice, a.s.96 mil. Kč
- nadlimitní · 2017Implantáty páteřní 2015Fakultní nemocnice Plzeň · společně s dalšími72,6 mil. Kč
- nadlimitní · 2024FN Olomouc – Totální endoprotézy kyčelního kloubuFakultní nemocnice Olomouc54 mil. Kč
- nadlimitní · 2024TEP kolenního kloubuFakultní nemocnice Olomouc45,7 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Část 2: Náhrada kolenního kloubu provedená s aktivním robotickým asistentemJihočeské nemocnice, a.s.38,2 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 4. 2026Odchod z vedeníPawel Chmielewski (jednatel)
- 13. 4. 2026Nový ve vedeníKamil Łopuch (jednatel)
- 1. 8. 2022PřesídleníPraha
- 25. 8. 2021Odchod z vedeníOldřich Čech (jednatel)
- 25. 8. 2021Nový ve vedeníKamil Rényi (jednatel)
- 25. 8. 2021Nový ve vedeníPawel Chmielewski (jednatel)
- 5. 1. 2021Odchod z vedeníRostislav Hartman (jednatel)
- 10. 9. 2020PřesídleníPraha
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 19. 3. 2019Odchod společníkaZimmer Europe Holdings B.V.
- 19. 3. 2019Nový společníkZimmer GmbH – 99.95 %
- 13. 9. 2018Nový společníkZimmer Biomet Nederland B.V. – 0.05 %
- 13. 9. 2018Nový společníkZimmer Europe Holdings B.V. – 99.95 %
- 13. 9. 2018Odchod společníkaZimmer Netherlands B.V.
- 13. 9. 2018Odchod společníkaZB INVESTMENT LUXEMBOURG S.A R.L.
- 18. 9. 2017Odchod společníkaZimmer Investment Luxembourg S.á r.l.
- 18. 9. 2017Nový společníkZB INVESTMENT LUXEMBOURG S.A R.L. – 99.95 %
- 14. 7. 2009PřesídleníPraha
- 30. 6. 2009Nový ve vedeníRostislav Hartman (jednatel)
- 20. 3. 2009Odchod společníkaZimmer Schweiz Holdings AG
- 20. 3. 2009Nový společníkZimmer Investment Luxembourg S.á r.l. – 99.95 %
- 20. 3. 2009Nový společníkZimmer Netherlands B.V. – 0.05 %
- 26. 5. 2008Odchod společníkaCenterpulse AG
- 26. 5. 2008Nový společníkZimmer Schweiz Holdings AG – 100 %
- 26. 5. 2008Změna základního kapitálu24 700 000 → 39 797 000 Kč
- 26. 5. 2008Změna názvuCenterpulse CZ, s.r.o. → Zimmer Czech, s.r.o.
- 21. 2. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
tf9c5va
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25107976
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Na strži 2097/63, Krč, 14000 Praha
- ACCORD HEALTHCARE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- BB Strážovská, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- BigBoard Media s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- BigBoard Praha, a.s.Akciová společnost · od 2012 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- Big eMOTION s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25107976
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 2. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Zimmer Czech, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Zimmer Czech, s.r.o.
Kdy vznikla firma Zimmer Czech, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Zimmer Czech, s.r.o.?
Kde sídlí Zimmer Czech, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Zimmer Czech, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Zimmer Czech, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Zimmer Czech, s.r.o.?
Komu patří Zimmer Czech, s.r.o.?
Je Zimmer Czech, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Zimmer Czech, s.r.o. zabývá?
Je Zimmer Czech, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu