Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 16 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Martin Olejár, vlastní Martin Olejár (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
OLMAN spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
OLMAN spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 341 z 342firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 27 letna trhu, déle než 530 z 712 firem oboru v Brně
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 1 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 22 400 Kč
- 88,6 mil. Kč79 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 18,9 mil. Kčv 155 dotacích z veřejných rozpočtů, 60 % z fondů EU
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 200,4 mil. Kč bez DPH
- 14 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Brně · 342 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 341
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
- 0225
- 1 - 552
- 6 - 914
- 10 - 1918
- 20 - 244
- 25 - 499
- 50 - 9911
- 100 - 1991
- 200 - 2491
- 250 - 4993
- 500 - 9992
- 1000 - 14991
- 1500 - 1999tato firma1
Ročník 1999
Z 467 subjektů oboru zapsaných v roce 1999 dnes funguje 432. OLMAN spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- OLMAN spol. s r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 1999Tato firma · stejně velké →
- SIMACEK HS, spol. s r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2000
- Clarima, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1992
- V-TRADE, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1999
- Aseta Handicap s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2012
- Simacek Gardening CZ, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2012
- SEŽEV chráněná dílna s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 2016
- OLMAN GROUP s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2019
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
79 smluv za 88,6 mil. Kč, nejvíc s Nemocnice Blansko (24 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Nemocnice Blansko9 smluv21,5 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Brno15 smluv17,3 mil. Kč
- Statutární město Brno7 smluv7,1 mil. Kč
- Úřad práce České republiky22 smluv2,2 mil. Kč
- Brněnské komunikace a.s.1 smlouva1,3 mil. Kč
- Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace2 smlouvy1,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016Provádění úklidových služeb jsou budovy objednatele na adrese Justiční areál v Brně, Polní 39 a 41, Rooseveltova 16 a Husova 15, Brno.27,5 mil. Kč
- dodatek č. 10 - aktualizace přílohyuzavřena 18. 9. 2026 · dodatekcena neuvedena
- dodatek č. 9 - změna přílohy, rozšíření počtu WCuzavřena 18. 12. 2013 · dodatekcena neuvedena
- dodatek č. 8 - změna přílohy, rozšíření počtu WCuzavřena 1. 12. 2008 · dodatekcena neuvedena
- dodatek č. 7 - změna počtu WCuzavřena 1. 5. 2008 · dodatekcena neuvedena
- dodatek č. 6 - rozšíření servisních služebuzavřena 26. 7. 2006 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
155 dotací za 18,9 mil. Kč (2005–2019), 60 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 11,2 mil. Kčnárodní zdroje · 7,6 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky71 dotací7,6 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí27 dotací6,2 mil. Kč
- Úřad práce Brno - město26 dotací1,9 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace1,8 mil. Kč
- Úřad práce Brno - venkov13 dotací632 364 Kč
Poslední dotace
- Podnikové vzdělávání zaměstnanců - OLMAN spol. s r.o.Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2019 · Operační program Zaměstnanost4,5 mil. KčEU
- ABA-SZ-67/2018Úřad práce České republiky · 2018241 200 KčEU
- VYA-SZ-8/2018Úřad práce České republiky · 2018180 000 KčEU
- BOA-SZ-123/2017Úřad práce České republiky · 2018155 388 KčEU
- BMA-SZ-104/2018Úřad práce České republiky · 2018124 838 KčEU
- ABA-S-27/2018Úřad práce České republiky · 2018120 600 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 200,4 mil. Kč od 3 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně1 zakázka200,4 mil. Kč
- Vysoké učení technické v Brně1 zakázka240 Kč
- Městský soud v Praze1 zakázkabez ceny
Největší zakázky
- 2013ÚklidFakultní nemocnice u sv. Anny v Brně200,4 mil. Kč
- zjednodušený režim · 2025Zajištění strážních služeb pro vybrané areály VUT v BrněVysoké učení technické v Brně240 Kč
- 2014MS Praha–bezpečnostní služby, areál HostiviceMěstský soud v Praze
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Pracovník úklidu1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 29. 4. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 6 · benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 11. 2016PřesídleníBrno
- 28. 6. 2013Změna základního kapitálu7 000 000 → 16 000 000 Kč
- 2. 1. 2009Změna základního kapitálu1 000 000 → 7 000 000 Kč
- 29. 4. 2004PřesídleníBrno
- 15. 10. 1999Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 467 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
jyerbva
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25578375
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno IV
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 980 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Jakuba Obrovského 228/1a, Bystrc, 63500 Brno
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25578375
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní úklidové činnosti
- Další činnosti
- Tisk a rozmnožování nahraných nosičů, Výroba mýdel a detergentů, čisticích a lešticích prostředků, parfémů a toaletních přípravků, Opravy a instalace strojů a zařízení, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních, 56110, Technické zkoušky a analýzy a 9 dalších
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 15. 10. 1999
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy OLMAN spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě OLMAN spol. s r.o.
Kdy vznikla firma OLMAN spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má OLMAN spol. s r.o.?
Kde sídlí OLMAN spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy OLMAN spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má OLMAN spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy OLMAN spol. s r.o.?
Komu patří OLMAN spol. s r.o.?
Je OLMAN spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se OLMAN spol. s r.o. zabývá?
Je OLMAN spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu